Informacje

Kalkulator talentów do WotLK już jest

10 Renor Mirshann

Ciekawi umiejętności Death Knighta? Albo tego, jakie Wratch of the Lich King wprowadzi zmiany w waszych ulubionych klasach postaci? Jeśli tak, nowy kalkulator talentów WoW-a jest dla Was.

Pod tym adresem wszyscy zainteresowani zmianami w WoW-ie, które szykuje Wratch of the Lich King mogą znaleźć nowe, aktualizowane na bieżąco, interaktywne drzewka talentów wszystkich klas postaci tego MMO, łącznie z nadchodzącym Death Knightem.

Kalkulator talentów do WotLK już jest - obrazek 1

To, co Blizzard tam prezentuje oczywiście może - i z pewnością będzie - nieco różnić się od talentów, które wylądują w wersji pudełkowej dodatku. W końcu beta trwa w najlepsze, a do jego premiery jest jeszcze trochę czasu. Swoją drogą, termin debiutu WotLK wciąż jest niepewny - pozostaje czekać do październikowego BlizzConu.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G argetlam

Nie zeby co ale to talent kalkulator juz dawno jest

Odpowiedz
cio

no racja a dokladniej od paru miesecy :) zafocani sa pracownicy w gram :)

Odpowiedz
G Sth`Devilish

Heh, ale refleks. Ja tam się bawie tymi kalkulatorami talentów od jakichś... dwóch miesięcy?

Odpowiedz
hellgate

hehe a to ci nowina ;)

Odpowiedz
G żyrafa

heh można powiedzieć lepiej późno niż wcale;)

Odpowiedz
G Jcdx

Co jak co ale "WRATCH"?!? Może jeszcze za chwilę "wretch" :P

Odpowiedz
G k13

> Co jak co ale "WRATCH"?!? Może jeszcze za chwilę "wretch" :P
Ale brzmi fajnie :PFakt faktem Gram.pl jest na czasie :P ... choć nie wszyscy uważnie śledzą postęp prac nad WotLK, i mogli owy kalkulator przeoczyć. Tak więc jak to Żyrafa powiedział ... lepiej późno niż wcale :P

Odpowiedz
G Czedwik

No właśnie, przecież ten kalkulator talentów już od dawna jest, nawet ten Blizzardowski. O takich jak ten na WoWhead już nawet nie wspominając... News naprawdę mocno spóźniony. Poza ten Blizzardowski jest wolniej aktualizowany, bardziej aktualne wersje mają np. wspomniany już WoWhead czy MMO Champion, które często aktualizują to wszystko.

Odpowiedz