Informacje

Mój wymarzony chłopak - zdobądź serce "tego jedynego"!

23 Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy dtp young entertainment w Polsce ma przyjemność poinformować, że już wkrótce w sprzedaży pojawi się doskonały tytuł dla wszystkich szałowych dziewczyn. „Mój wymarzony chłopak” to gra, która pomoże Ci zdobyć serce „tego jedynego”.

Czy wiesz jak wygląda chłopak z Twoich snów? Jest wysoki czy niski, przystojny? Intelektualista czy może typ sportowca? Jakie ma włosy i jak się ubiera? Stwórz swojego idealnego chłopaka i znajdź sposób na zdobycie jego serca! Poznaj go, zobacz jaki jest, poznaj jego przyjaciół i odwiedź jego ulubione miejsca! Aby poprawić swój wizerunek zrób nową fryzurę i wybierz się na zakupy. Pamiętaj, że to, czy dobrze wyglądasz, zależy od Twojej aktywności fizycznej. Zajmij się uprawianiem sportu, odwiedź studio fitness. Może akurat tam spotkasz tego, któremu warto oddać swoje serce...

Zdobądź serce swojego wymarzonego chłopaka! Czeka na Ciebie realistyczny obraz 3D, 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek. Pamiętaj, zdobycie serca wyjątkowego chłopaka nie jest proste. W grze znajdziesz szereg psychotestów, które znacznie ułatwią Ci te zadanie.

Tylko teraz wraz z grą otrzymasz supergadżet! Rewelacyjna zawieszka na drzwi, która powie wszystkim domownikom, że właśnie jesteś zajęta. Powieś ją na klamce zanim zaczniesz grać w grę „Mój wymarzony chłopak”.

Premiera gry „Mój wymarzony chłopak” już 9 maja 2008 roku. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej w rewelacyjnej cenie 59,90 PLN.

Cechy charakterystyczne gry:

  • Zdobądź serce wymarzonego chłopaka!
  • Niezwykle realistyczna, trójwymiarowa symulacja.
  • Ponad 30 misji dla każdego z 3, wymarzonych chłopaków (w sumie 60).
  • Umawiaj się w ulubionych miejscach i randkuj!
  • Rozwijaj umiejętności i atrybuty postaci.
  • Do gry dołączona ekstra zawieszka na drzwi!

Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2305
Zamów grę: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=705

23 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Lesz3yk

Ciekawi mnie tylko, jakiej płci jest główny bohater? A może mamy możliwość wyboru? Dlaczego w opisie gra jest opisywana jako produkt dla szalonych dziewczynek? Czyżby dyskryminacja mężczyzn? Mimo wszystko wydaje mi się, że gra ma szansę zdobyć naprawdę wielu fanów i okazać się ogromnym sukcesem. W końcu w jakiej innej grze możemy poderwać wymarzonego chłopaka w niezwykle realistycznej symulacji? Dodatkowo szykuje nam się kawał dobrego RPG, jakiego nie widzieliśmy od czasów Wiedźmina. Jeszcze ta wywieszka, mniam. Nic, tylko gnać do sklepu!

;)

Odpowiedz
LordFistas

"...realistyczny obraz 3D, 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek..."'

Cechy charakterystyczne gry:

Ponad 30 misji dla każdego z 3, wymarzonych chłopaków (w sumie 60).

Coś tu chyba nie gra :P

Odpowiedz
G Kszaqu

Skomentuje to krotko XD zal.pl xD

Odpowiedz
G Sad Statue

Gra dla nie dorobionych dziewczynek do lat 12*, ew. pedofilii. Albo prima aprimis, ale na to już chyba za późno.

*Nie wyobrażam sobie osoby jakiejkolwiek płci i wieku, na jako takim poziomie rozwoju intelektualnego która kupiła by coś takiego. Choć z drugiej strony, ktoś kupuje "Przygody Barbie" i "Sims: Kuchnia"...

Odpowiedz
G szypek26

a potem się dzieci zdziwią trochę, że ten "wymarzony", ten stworzony w grze jakoś nie nadchodzi ;/

Odpowiedz
Uspatente

Ejże! A co z grą dla samotnych chłopaków - Moja wymarzona dziewczyna? ;)

Odpowiedz
G Lesz3yk

> Ejże! A co z grą dla samotnych chłopaków - Moja wymarzona dziewczyna? ;)
Zawsze możesz poderwać wymarzonego chłopaka xD

Odpowiedz
G wip_01

Zgadzam się troche ze zdaniem szypka26. Nie mówię tutaj o wszytskich dziewczynach (aż tak ogólniać nie będę), bo niektóre które zagrają w to i nic sobie z tego nie zrobią, ale bedą też takie które nie bedą mogły zrozumieć na w real-life takich ideałów nie ma (a pozatym są nudni).
Jezeli chodzi o grę to pomysł trafiony. Są rożne gusta i czy gra ktoś w to czy w to nie jest podstawą by kogoś specjalnie obrażać. Chce w to grać niech gra. "Moj wymarzony chłopak.." może stanowić dobrą, wręcz (po opisie idąc) bardzo dobrą alternatywę dla simsów, ponieważ tu jest chociaż jakis cel.
Podsumowując gra znajdzie na pewno chętnych do kupna jej, wiadomo ze simsów nie przebije (a coś może?), ale w dole błąkać się nie będzie.

Odpowiedz
G Graszczur

No no, gratka dla pedofili

Odpowiedz
G Falconer

To już Simsy nie wystarczą? :)

Odpowiedz
G Baluk25

Hmm...ciekawe ile chłopaków będzie w to grało? :D

Odpowiedz
G wip_01

> Hmm...ciekawe ile chłopaków będzie w to grało? :D
Jakby to było "Moja wymarzona dziewczyna" to ileś na pewno, ale w chłopaki w tą....bleee.

Odpowiedz
G Rusty Mike

> Jakby to było "Moja wymarzona dziewczyna" to ileś na pewno, ale w chłopaki w tą....bleee.
Ta... nawet gry nie zaczęlibyśmy, tylko cały czas w edytorze przesuwalibyśmy suwak "rozmiar piersi" w lewo... w prawo... w lewo... w prawo. xD

Odpowiedz
G Lorhan

Czego to ludzie nie wymyślą.Ja jeszcze proponuje zrobić grę "Moja wymarzona teściowa".

Odpowiedz
G Baluk25

No wiesz..geje mogą się tym zachwycic :)

Odpowiedz
G SwenG

> Czego to ludzie nie wymyślą.Ja jeszcze proponuje zrobić grę "Moja wymarzona teściowa".
W sumie to może być całkiem niezłe, można oprzeć się na "Sąsiadach z piekła rodem" ;)

Odpowiedz
Treant

Nie ma co narzekać. Dziewczyny podszkolą się w zdobywaniu męskich serc, nabiorą pewności siebie i już samo wyjście z domu będzie groziło byciem poderwanym ;-)

Odpowiedz
G boogie85

Pomysł tak niedorzeczny, że aż dobry xD Takie interaktywne Bravo Girl :)

Odpowiedz
G Gufs

> Pomysł tak niedorzeczny, że aż dobry xD Takie interaktywne Bravo Girl :)
"Drogie Bravo.Nie wiem co mam począć. :( Mój wymarzony facet nie zwraca na mnie uwagi. Klikam na niego i nic. Wtedy ja się blokuję i nie mogę skończyć misji z błyszczykiem. Mój komputerek jest taki czerwony z niebieskim paskiem u dołu. Pomocy!!!oneoneone!11Czy to coś ze mną jest nie tak czy z moim komputerkiem ;]?Całusy:*BasiaPS: Jak sądzicie czy powinnam sobie powiększyć piersi? Tylko gdzie mogę znaleźć simdolary bo nie mam ich tyle...?"Tak - już sobie wyobrażam taką sytuację :D

Odpowiedz
oOoASIUNIAoOo

ej mam pytanie co o gyr mój wymazony chłopak. spodkałam się zmoim wymarzonym chłopakiem . i kazał mi żebym przyszła na trening do niego ale trener nechciał mniewpuścić.mówił ze niejestem zapisana czy jakioś tak.. i jaki zapytałam sms kumpeli ona napisała KUP SOBIE NOWE CIUCHY. ale jak poszlam do centrum chandlowego to niebyło żadnych ciuchów do kupienia ali fryzury. były tylko buty i czapki nic więcej. musze mieć jakiś nowy ciuch żeby mnie wpuścił trener. co mam zrobić żby odblokowały m sie cuchy do kupienia??

Odpowiedz
G Rumcajsev

Jeśli to nie prowokacja, to czy kupiłaś już mózg?

Odpowiedz
G Gufs

> ej mam pytanie co o gyr mój wymazony chłopak. spodkałam się zmoim wymarzonym chłopakiem
> . i kazał mi żebym przyszła na trening do niego ale trener nechciał mniewpuścić.mówił
> ze niejestem zapisana czy jakioś tak.. i jaki zapytałam sms kumpeli ona napisała KUP
> SOBIE NOWE CIUCHY. ale jak poszlam do centrum chandlowego to niebyło żadnych ciuchów
> do kupienia ali fryzury. były tylko buty i czapki nic więcej. musze mieć jakiś nowy ciuch
> żeby mnie wpuścił trener. co mam zrobić żby odblokowały m sie cuchy do kupienia??
terapeuta Ci zdradzi co masz robić

Odpowiedz
G Laid_back

Ostrzeżenie dla Ciebie i Gufsa. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to radzę - lepiej się powstrzymać.

Odpowiedz