Informacje

Mój wymarzony chłopak - zdobądź serce "tego jedynego"!

... Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy dtp young entertainment w Polsce ma przyjemność poinformować, że już wkrótce w sprzedaży pojawi się doskonały tytuł dla wszystkich szałowych dziewczyn. „Mój wymarzony chłopak” to gra, która pomoże Ci zdobyć serce „tego jedynego”.

Czy wiesz jak wygląda chłopak z Twoich snów? Jest wysoki czy niski, przystojny? Intelektualista czy może typ sportowca? Jakie ma włosy i jak się ubiera? Stwórz swojego idealnego chłopaka i znajdź sposób na zdobycie jego serca! Poznaj go, zobacz jaki jest, poznaj jego przyjaciół i odwiedź jego ulubione miejsca! Aby poprawić swój wizerunek zrób nową fryzurę i wybierz się na zakupy. Pamiętaj, że to, czy dobrze wyglądasz, zależy od Twojej aktywności fizycznej. Zajmij się uprawianiem sportu, odwiedź studio fitness. Może akurat tam spotkasz tego, któremu warto oddać swoje serce...

Zdobądź serce swojego wymarzonego chłopaka! Czeka na Ciebie realistyczny obraz 3D, 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek. Pamiętaj, zdobycie serca wyjątkowego chłopaka nie jest proste. W grze znajdziesz szereg psychotestów, które znacznie ułatwią Ci te zadanie.

Tylko teraz wraz z grą otrzymasz supergadżet! Rewelacyjna zawieszka na drzwi, która powie wszystkim domownikom, że właśnie jesteś zajęta. Powieś ją na klamce zanim zaczniesz grać w grę „Mój wymarzony chłopak”.

Premiera gry „Mój wymarzony chłopak” już 9 maja 2008 roku. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej w rewelacyjnej cenie 59,90 PLN.

Cechy charakterystyczne gry:

  • Zdobądź serce wymarzonego chłopaka!
  • Niezwykle realistyczna, trójwymiarowa symulacja.
  • Ponad 30 misji dla każdego z 3, wymarzonych chłopaków (w sumie 60).
  • Umawiaj się w ulubionych miejscach i randkuj!
  • Rozwijaj umiejętności i atrybuty postaci.
  • Do gry dołączona ekstra zawieszka na drzwi!

Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2305
Zamów grę: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=705

Najnowsze
Lubisz nas?