Informacje

Turok - 3 tapety na pulpit do pobrania

0 CD Projekt

CD Projekt udostępnił trzy nowe tapety z nadchodzącej w I kwartale 2008 roku gry Turok.

Gracz ponownie wcieli się w Josepha Turoka, elitarnego komandosa ścigającego tym razem groźnego przestępcę Rolanda Kane’a. Na drodze bohatera staną żołnierze Kane`a, jak również krwiożercze dinozaury zamieszkujące planetę. Kluczem do przetrwania i sukcesu będzie m.in. umiejętne wykorzystywanie terenu, bardzo bogaty i zróżnicowany arsenał, oraz same dinozaury. Za oprawę graficzną odpowiada silnik trzeciej generacji Unreal Engine 3, który został użyty m.in. w tak efektownych produkcjach jak Gears of War czy Unreal Tournament 3. Atutem gry jest również bardzo rozbudowana sztuczna inteligencja przeciwników, sprawiająca, iż świat Turoka naprawdę żyje.

Turok - obrazek 1
Turok

Tapety można pobrać spod adresu: www.gram.pl/TurokTapety.

Turok pojawi się w sprzedaży na przełomie zimy i wiosny 2008 roku w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Więcej o pecetowym Turoku na stronie www.gram.pl/TurokPC.

Najnowsze

Misja Afryka - nieudane sceny

1
Łukasz Wiśniewski

Przy tworzeniu każdego większego materiału wkrada się chaos i pozostają ścinki materiału, w których coś poszło nie tak. Oto krótki montaż z takich ujęć.

Czytaj dalej 

Rozkmina na weekend: Ściepa na legendę

6
Łukasz Wiśniewski

Jakiś czas temu w pewnych zakątkach sieci głośno było o powrocie czasopisma Magia I Miecz. Ostatnio szum robi zbiórka środków na powrót Secret Service w chwale i na papierze. Jakie szanse mają oba legendarne tytuły w dzisiejszych czasach?

Czytaj dalej 

The Crew - pierwsze wrażenia

12
Paweł Pochowski

Niesłusznie oskarżeni o morderstwo wychodzimy z więzienia dzięki współpracy z FBI, które zapewnia nam także spory budżet na zakup pierwszego samochodu i zachęca do szaleńczej jazdy po publicznych drogach oraz zadawania się z ludźmi działającymi daleko poza granicami prawa. Demoralizacja pełną gębą.

Czytaj dalej 
Zobacz Top 100 sklepu gram.pl
Lubisz nas?