Informacje

Turok - 3 tapety na pulpit do pobrania

0 CD Projekt

CD Projekt udostępnił trzy nowe tapety z nadchodzącej w I kwartale 2008 roku gry Turok.

Gracz ponownie wcieli się w Josepha Turoka, elitarnego komandosa ścigającego tym razem groźnego przestępcę Rolanda Kane’a. Na drodze bohatera staną żołnierze Kane`a, jak również krwiożercze dinozaury zamieszkujące planetę. Kluczem do przetrwania i sukcesu będzie m.in. umiejętne wykorzystywanie terenu, bardzo bogaty i zróżnicowany arsenał, oraz same dinozaury. Za oprawę graficzną odpowiada silnik trzeciej generacji Unreal Engine 3, który został użyty m.in. w tak efektownych produkcjach jak Gears of War czy Unreal Tournament 3. Atutem gry jest również bardzo rozbudowana sztuczna inteligencja przeciwników, sprawiająca, iż świat Turoka naprawdę żyje.

Turok - obrazek 1
Turok

Tapety można pobrać spod adresu: www.gram.pl/TurokTapety.

Turok pojawi się w sprzedaży na przełomie zimy i wiosny 2008 roku w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Więcej o pecetowym Turoku na stronie www.gram.pl/TurokPC.

Najnowsze

Komu jest potrzebny New Nintendo 3DS?

0
Jakub Zagalski

Nintendo zapowiedziało nowe wersje 3DS-a z mocniejszym procesorem, które stoją okrakiem między starą a wciąż niewidoczną na horyzoncie nową generacją handheldów. Czyżby?

Czytaj dalej 

W co zaGRAMy we wrześniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

8
Adam Berlik

Zgodnie z tradycją, we wrześniu zadebiutuje nowa FIFA. Oprócz niej ukaże się intrygująca przygodówka The Vanishing of Ethan Carter, druga część Forza Horizon, świetnie zapowiadająca się strzelanka Destiny, czwarta odsłona The Sims oraz nowe DLC do Dark Souls II. Wielu fanów klimatów postapo czeka z pewnością na debiut Wasteland 2. A to i tak nie wszystko!

Czytaj dalej 
Lubisz nas?