Informacje

Turok - 3 tapety na pulpit do pobrania

0 CD Projekt

CD Projekt udostępnił trzy nowe tapety z nadchodzącej w I kwartale 2008 roku gry Turok.

Gracz ponownie wcieli się w Josepha Turoka, elitarnego komandosa ścigającego tym razem groźnego przestępcę Rolanda Kane’a. Na drodze bohatera staną żołnierze Kane`a, jak również krwiożercze dinozaury zamieszkujące planetę. Kluczem do przetrwania i sukcesu będzie m.in. umiejętne wykorzystywanie terenu, bardzo bogaty i zróżnicowany arsenał, oraz same dinozaury. Za oprawę graficzną odpowiada silnik trzeciej generacji Unreal Engine 3, który został użyty m.in. w tak efektownych produkcjach jak Gears of War czy Unreal Tournament 3. Atutem gry jest również bardzo rozbudowana sztuczna inteligencja przeciwników, sprawiająca, iż świat Turoka naprawdę żyje.

Turok - obrazek 1
Turok

Tapety można pobrać spod adresu: www.gram.pl/TurokTapety.

Turok pojawi się w sprzedaży na przełomie zimy i wiosny 2008 roku w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Więcej o pecetowym Turoku na stronie www.gram.pl/TurokPC.

Najnowsze

7 rzeczy, które zrobisz w Forza Horizon 2...

0
Paweł Pochowski

A które są trudne do zrealizowania w rzeczywistości. Nie nazwiemy ich niemożliwymi, bo jak wiadomo - "niemożliwe nie istnieje", ale wykonanie poniższych czynności w rzeczywistości zarezerwowane zostało jedynie dla wybrańców. Lub magików. W grze natomiast dostępne są dla każdego.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?