Informacje

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1851 gram.pl

Z przyjemnością prezentujemy pierwsze, robione na gorąco zdjęcia gramowej wersji podstawowego wydania Wiedźmina! Dostępny tylko za pośrednictwem gram.pl pakiet jest jeszcze atrakcyjniejszy niż ten, który trafi na sklepowe półki!

Podstawowe wydanie Wiedźmina to poza samą grą również:

  • Dysk bonusowy z materiałami wideo, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)
  • Soundtrack z gry Wiedźmin
  • Instrukcja do gry
  • Poradnik Gracza
  • Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
  • Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy

W takiej formie trafi ono do sklepów w całej Polsce. A tylko w sklepie gram.pl dostępna jest wersja wzbogacona, która poza wymienionymi elementami zawiera także eleganckie etui na cały pakiet, a instrukcja, poradnik i opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego wydrukowane są w kolorze. Z przyjemnością prezentujemy pierwsze, robione z wypiekami na twarzy i drżącymi dłońmi zdjęcia tego pakietu.

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 1

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 2

Jakość tych fotografii nie rzuca być może na kolana, ale po prostu nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zaprezentowania Wam, jak efektownie prezentuje się cały zestaw. :) Emocje sięgają powoli zenitu, a my już w przyszłym tygodniu pokażemy w pełni profesjonalne zdjęcia pakietu oraz wyjątkowe zdjęcia z procesu przygotowywania gry do wysyłki!

Informujemy również, że znaczna większość przesyłek jest już przygotowana i zostanie nadana w wyznaczonym terminie, co oznacza, że gra na dniach trafi w Wasze ręce.

Wszystkim, z zamówioną Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina, mamy do przekazania ważną wiadomość, dotyczącą wysyłki całego pakietu. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład tej edycji, wysyłka odbywa się specjalnym trybem, tak aby zgodnie z zapewnieniami, osoby, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską otrzymały grę na 2 dni przed premierą. Szczegółowe informacje, zostały przekazane drogą mailową, a wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do nas. Za zaistniałą niedogodność najmocniej przepraszamy.

[Aktualizacja] Była edycja podstawowa, czas na pierwsze, gorące zdjęcie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina! Co tu dużo mówić - spójrzcie sami! Zapraszamy też do odwiedzenia naszego Gramsajta, gdzie znajdziecie zdjęcia z pakowania pierwszych egzemplarzy Wiedźmina!

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 3

1851 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Z3LM3R

Ah, te email o EK mnie zmartwił... :) Jednak mi chodzi głównie o grę, dodaki dojdą po premierze... jakoś przeżyjemy.
Edycja podstawowa wygląda świetnie !

Odpowiedz
krystobel

Bardzo się na was zawiodłem !!! Rozumiem , że może to stwarzać problemy , ale bez przesady !!! " Wszystkie elementy dodatkowe doślemy tuż po premierze " tuż to znaczy kiedy ???
Resumując zapłacę za samą grę 200 zł , a może się okazać , że tych " elementów dodatkowych " nie dostanę ( lub dostanę miesiąc po premierze ) !!!!!
Spodziewałem się po was większego profesjonalizmu !!!

Odpowiedz
Toneistoone

Ja zamówiłem właśnie taką wersję, podstawową. Bardzo mnie cieszy ten poradnik i instrukcja w kolorze, niezły szpan będzie xDDD

Odpowiedz
Kocis1524

No bardzo fajnie to wszystko wygląda, gorzej tylko jak Wiedźmin nie odpali ma moim złomie ale cóż nie po to się czekało tyle lat. Te opowiadanie to chyba pierwsze jakie zostało napisane przez Sapkowskiego pt. "Wiedźmin". Chyba tak się nazywało już nie pamiętam ;P

Odpowiedz
G Graffis

Jak już wiele osób zauważyło w temacie dotyczącym samej gry - totalna żenada jeśli chodzi o Edycje Kolekcjonerską. A ponieważ problem dotyczy Wiedźmina, wypada zacytować autora Sagi o Geralcie: 'nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy w d... kopnąć'. Miało być pięknie i wspaniale, wyszło jak zawsze, czyli mocno byle jak. Zupełnie jak przy zamówieniach na EK.

[G. machnąwszy ręką siada zniecierpliwiony i zdenerwowany na zydelku i czeka na EK Wiedźmina.]

Odpowiedz
G Nertis

> Bardzo się na was zawiodłem !!! Rozumiem , że może to stwarzać problemy , ale bez przesady
> !!! " Wszystkie elementy dodatkowe doślemy tuż po premierze " tuż to znaczy kiedy ???
Nie marudź......grę dostaniesz to będziesz mógł się nacieszyć grą ,a jak się już zapoznasz ze światem Wiedźmina doślą dodatkowe elementy ;P.> Resumując zapłacę za samą grę 200 zł , a może się okazać , że tych " elementów dodatkowych
> " nie dostanę ( lub dostanę miesiąc po premierze ) !!!!!
Ehhh.....nie którzy są za granicą ,a zagraniczne wydanie jeśli dobrze pamiętam to tylko gra i poradnik :P.I na dodatek też kosztuje 200 zł :/.> Spodziewałem się po was większego profesjonalizmu !!!
Zawsze mogą nastąpić niespodziewane problemy :P.Nie zawsze wychodzi tak jak powinno :P.

Odpowiedz
asde

No bez jaj z tą EK...

Odpowiedz
G stanlee

A mnie ten mail o wersji EK wkurzył. Jak byście nie mogli wyprodukować wszystkich dodatków od lipca kiedy zostały złożone zamówienia. Pewno czekali na ostatnią chwile. Dla mnie to jest śmiech na sali i tyle i jestem rozczarowany całą tą sytuacją.

Odpowiedz
asde

Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P

Odpowiedz
Homeja

Nie wiecie, czy jak dojdzie EK (tzn. sama gra) to płaci się od razu 200 złotych, czy płaci sie turowo tzn. najpierw za grę, a potem za dodatki?

Odpowiedz
G stanlee

> Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P
>
Nawet to by mnie nie zadowoliło, bo już nie będę miał takiej radości z Ek, jak co tydzień będę dostawał po jednej części. Najpierw gra, później np. Artbooki a za kolejny tydzień resztę.

Odpowiedz
G Graffis

> Ehhh.....nie którzy są za granicą ,a zagraniczne wydanie jeśli dobrze pamiętam to tylko gra
> i poradnik :P.I na dodatek też kosztuje 200 zł :/.
Na przykład ja. a jako fan Geralta, jako zapalony gracz chciałem wersję kolekcjonerską - ze względu na wszystkie bajery, na splendor, na to że jest kolekcjonerska. A teraz się okazuje, że sąsiad (do którego w Polsce zaadresowana jest paczka, bo CDP nie pofatyguje się by wysłać ją do Anglii) będzie musiał mi moją EK na dwa rzuty rozdzielać. Przecież to jest chore! Po co gram.pl wprowadziło wielkie zamieszanie i chaos z pre-orderami? Po co maile o potwierdzenie zamówienia, gdy jeszcze nie można było tego zrobić? Po co ta cała szopka o EK skoro nie są na nią przygotowani?> Zawsze mogą nastąpić niespodziewane problemy :P.Nie zawsze wychodzi tak jak powinno :P.
Polecam posta stanlee. Mieli czas, wiedzieli co ich czeka - zawiedli i to bardzo.@asde> Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P
Słuszna uwaga. Czekam aż ktoś z 'niebieskich' da znać, czy będzie nam to w jakiś sposób rekompensowane. Pomijam podanie takiej informacji w sobotę w nocy i nie umieszczenie jej jako osobnego newsa na stronie, a 'doczepienie' pod wielki sukces w postaci wydania na czas edycji podstawowej. Aha, jak zauważył Wojmanw tym - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=6521 - poście, plakat i naklejka nie wystarczą. wPLN też nie. To kolejny problem z EK, kolejna 'wpadka' gram.pl.

Odpowiedz
Homeja

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy do upadłego:P

Odpowiedz
G Harvenar

Ja tylko czekam na Wiedźmina, nic więcej mnie nie obchodzi :P

Odpowiedz
G Sephirath

Ech... Szkoda trochę, ale już trudno. Wytrwamy :p
To co, dorzucamy kolejną naklejkę? :p

@Homeja ->
> Nie wiecie, czy jak dojdzie EK (tzn. sama gra) to płaci się od razu 200 złotych, czy płaci sie turowo tzn. najpierw za > grę, a potem za dodatki?

Raczej nie :)

Odpowiedz
G gogowitczak

> Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
> EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę
. Ja tam się nawet
> nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
> do upadłego:P
>
ej sorry - ja puszczam instalacje i zaczynam wypakowywac wsyztsko z pudelka, pdoziwiajac instrukcje i inne bajerki ;)

Odpowiedz
G stanlee

> Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
> EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet
> nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
> do upadłego:P
>
Dla nie których jest to problem, przeczytaj chociażby post Graffisa. Dal mnie tez, bo ja nie siedzę w domu cały czas.( w ogóle w domu jest do 15-16 pusto)

Odpowiedz
Homeja

Ja mam tak szybkiego kompa, że nie muszę czekać,chwila moment i gotowe :P

Odpowiedz
Shinn

Z edycja kolekcjonerska to lekki smiech na sali, wychodzi, ze to podstawowe wydanie bardziej zasluguje na miano kolekcjonerskiej, mam nadzieje, ze pozostale rzeczy nie zostana wyslane tydzien po premierze, bo placic 199 zl za same plyty z gra to jednak przesada.

Odpowiedz
Homeja

Ja mam nadzieję, że już więcej jaj nie bedzie, to to byłoby już naprawdę przegięcie (pamiętacie aferę z porysowanymi płytami w Legendary Box Halo 3).

Odpowiedz
Xeoo

Ehh dodatki po premierze cos czuje ze ( jesli beda wysylane poczta) to albo zagina ale przyjda w oplakanym stanie:/ No ale coz zobaczymy...

Odpowiedz
Shinn

Milo byloby tez sie dowiedziec, co znaczy tuz po premierze, bo moze to byc faktycznie pare dni, ale rownie dobrze tez miesiac.

Odpowiedz
G Sido15

Podstawowa wersja prezentuje się świetnie :D Ale ... wracając do edycji EK .
Jest mi bardzo smutno z zaistniałej sytuacji ale rozumiem was . Prosiłbym jedynie o odpowiedzenie na mojego meila :)

Odpowiedz
G Celudor

Ale z tego co jest napisane w emailu od gram.pl wynika, że dodatki do EK zostaną wysłane na koszt gram.pl.
Mam tylko nadzieje, że z tymi płytami będzie chociaż instrukcja, bo trochę lipnie będzie zaczyna grę na czuja

Odpowiedz
G michal016

1. Mieli czas od sierpnia conajmniej
2.Zostawilo to na ostatnią chwilę
3.Chcieli nas zbyc jakimś opisem jakie to piękne i wspaniałe jest (zdjęcia) a pod spodem krótka notka o małych problemach.
Jestem zarąbiście wk... Płacę 199 zł za EK przed premierą, a to już nie będzie EK preorderowa kur.... Równie dobrze mółbym sobie zakupić EP w empiku a na allegro artbook i medalion. Ja nie rozumiem jak można się tak zachować!!!!! I pewnie na dodatek dodadzą jakieś naklejki lub WP. A ... mi po nich. Czy można to jeszcze anulować?

Odpowiedz
G plmko

Bardzo się zawiodłem na tej "profesjonalnej" firmie... SCHODZICIE NA PSY

Odpowiedz
G Baal Namib

Świetnie ! ;-) Ale to super wygląda :D Ale miałem nadzieję że to dodatkowe etui to będzie z jakiegoś materiału... :-P Ale i tak jest świetnie ! Wszystko kolorowe, no i to co dla grafika, z dodatków bardzo ważne, to "Płyta z materiałami dodatkowymi" ;-) Bardzo się przyda !!! Już nie mogę się doczekać! ;-)

Odpowiedz
G Arturex1

No niby macie rację, ale spójrzcie na to z innej strony : Już tylko 3 (lub dla niektórych 5) dni do premiery. Grę, na którą każdy czekał tyle czasu w tym tygodniu każdy z was dostanie. Naprawdę czekaliście bardziej na dodatki niż na grę przez tyle lat? Niby nie mam tu prawa głosu, bo zamówiłem edycję "podstawową". Ale czy tyle dla was znaczy jakiś medalion? Będziecie go nosić przez cały czas na szyi? Bo u mnie w domu takie bajery lądują w szufladzie. Instrukcje czytam rzadko kiedy ... poradnik też, no ale opowiadanie przeczytam. :D

Odpowiedz
Shinn

Nie chodzi o to kto na co czekal, ale placisz 199 zl i co dostajesz? Plyte z gra, pozostale rzeczy moze kiedys dojda.

Odpowiedz
G michal016

"No niby macie rację, ale spójrzcie na to z innej strony : Już tylko 3 (lub dla niektórych 5) dni do premiery. Grę, na którą każdy czekał tyle czasu w tym tygodniu każdy z was dostanie. Naprawdę czekaliście bardziej na dodatki niż na grę przez tyle lat? Niby nie mam tu prawa głosu, bo zamówiłem edycję "podstawową". Ale czy tyle dla was znaczy jakiś medalion? Będziecie go nosić przez cały czas na szyi? Bo u mnie w domu takie bajery lądują w szufladzie. Instrukcje czytam rzadko kiedy ... poradnik też, no ale opowiadanie przeczytam. :D "


To może dotyczy tylko ciebie. Bo jeżeli ja płace za preorder to chce go dostać (całość) przed premierą a nie w częściach, To jest k***a kpina

[m - 007]

Odpowiedz
G Rusell

No, jak na podstawowe wydanie to wygląda dobrze... Moze nabęde pod koniec miesiąca ;P
BTW wiedźmin opanował gram :/

Odpowiedz
skimek

A ciekawe co by bylo gdyby nie przesuneli premiery z wrzesnia na pazdziernik.

Odpowiedz
G Graffis

> Będziecie go nosić przez cały czas na szyi?
Chodzi o zasady - o to, że gdy płacę 200zł za Edycję Kolekcjonerską to tego właśnie oczekuje. I niewiele mnie obchodzi, że gram.pl nie przewidziało (po raz kolejny) problemów po drodze do wydania EK. A jeśli chodzi o to co zrobię z EK to chciałbym sobie ją ładnie w półce w domu postawić, gdy przywiozę sobie ją z Anglii w grudniu. A tu chciałem pokazać znajomym jak pięknie można grę wydać. A tak to jedyne co im pokażę to żałosne, bezzasadne i dla klienta niemal obraźliwe usprawiedliwienia gram.pl.

Odpowiedz
G Arclight

Nie po to zapłaciliśmy po 200 zł żeby czekać -_-Za te pieniądze mieliśmy dostać wyjątkową edycję - tymczasem dostaniemy samą grę, a dodatki zostaną nam dosłane. Kiedyś.I tak - dodatki coś dla mnie znaczą, bo za nie zapłaciłem, a nie dostanę ich razem z grą. Cała "magia" Edycji Kolekcjonerskiej pryśnie.

Odpowiedz
G Irc100

Mam nadzieję że w ramach rekompensaty dadzą coś dodatkowo jeszcze do EK.....

Odpowiedz
G Arturex1

"To może dotyczy tylko ciebie. Bo jeżeli ja płace za preorder to chce go dostać (całość) przed premierą a nie w częściach, To jest k***a kpina"

No tutaj się z tobą zgodzę. Że powinniście płacić jakoś w 2 ratach, albo coś w tym rodzaju. Bo przypuszczam, że sam bym się oburzył, ale jestem pewien, że Gram.pl jest na tyle porządną firmą, że dostaniecie wszystko w krótkim czasie i będzie OK. A i jeszcze jedno? Czy mają zamiar wam przysłać samą płytę z grą? Nawet bez tych elementów co są w wydaniu podstawowym?

Odpowiedz
grzesioo

No to CDP dał d**y... Ale teraz naprawdę konkretnie i po całości. O ile te problemy przy zamówieniach można było przełknąć, bo to problem techniczno-sprzętowy, to teraz zawiedli ludzie... Wyszedł totalny nieprofesjonalizm tych, którzy się mieli przygotowaniem dodatków zająć! To co do jasnej ciasnej, nie wiedzieli oni jak długo może potrwać proces produkcji boxów i artbooków?! Boże, kto tam pracuje?!
To jest jakaś chora sytuacja... Jak będzie wyglądać EK, która dojdzie do mnie 24.10? Będzie bez pudełka? A może przyślecie samą płytkę w papierowej kopercie... W życiu się takiej wtopy po CDP nie spodziewałem.
A tuszowanie tej sprawy poprzez cukierkowatego niusa z fotkami standardowej edycji i króciutkim akapitem zakończonym zdaniem "szczegóły zostały przekazane drogą mailową" (te żenujące dla CDP szczegóły) wygląda już na gest rozpaczy...
I teraz już żadna rekompensata mojego zepsutego wizerunku do CDP nie naprawi... Problem z zamówieniami mogłem zrozumieć, ale to co "wypieroniliście" na kilka dni przed wysyłką prawie trzech tysięcy Edycji Kolekcjonerskiej przechodzi wszelkie pojęcie i burzy mój pogląd o profesjonalności firmy CD Projekt. Tyle.

Odpowiedz
G michal016

I patrzcie teraz. Produkcja za 20 mln. Psuje sobie opinie na świecie. KPINA.PL

Odpowiedz
G michal016

Dla ARTUREXA, zamieszczam tu treść maila:

Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie
bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały
zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były
jak największe.
W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu
na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład
Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo
żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego
egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych
terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków,
zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z
zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe
doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy
starcie pre-ordera.

Za zaistniałą niedogodność w imieniu gram najmocniej przepraszam, licząc
jednocześnie na to, że nie przeszkodzi ona nikomu w cieszeniu się
rozgrywką. Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem
odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry,
prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i
tel. 22 519 69 69).

Odpowiedz
G Ciachoo666

Szkoda, że dodatki do EK dojdą później, dla mnie nie robi to różnicy, i tak zagram dopiero, jak kupię nowego kompka. Powinni dodać jakieś prezenty, oprócz tych obiecanych w czerwcu (naklejki+plakat). Albo jakiś zwrot pieniędzy. Zapłaciłem dwie stówy, aby KOMPLETNA przesyłka doszła do mnie 24.10. A tu co? Spóźnienie? Ciekawe jakie. Dwa dni to się przeżyje, ale dwa tygodnie, miesiąc? Stanowczo żądam zwrotu kasy, albo dodatków. Aha, i takie jeszcze pytanie. Czy w EK będzie to dodatkowe etui?

Odpowiedz
G Lord Asgaroth

CDProjekt znowu pokazał, że potrafi. Albo inaczej, że kompletnie nie potrafi. Pozwolę sobie użyć tutaj cytatu pracownika CDP "Rozumiem, że szum newsowy związany z Wiedźminem jest spory, ale co się dziwicie - to premiera, na którą czekaliśmy 5 lat."
Jak jeszcze byłem dzieckiem, to ojciec mnie uczył, żeby niczego nie zostawiać na ostatnią chwilę, Wy natomiast pokazaliście w tej sytuacji po prostu brak profesjonalizmu. Tak bardzo się "rozczekaliście" na premierę i skupiliście na kampanii reklamowej, że aż zapomnieliście zacząć przygotowania dodatków? W tej firmie jednak niewiele się zmienia...

Odpowiedz
G milten6

"[...] ale po prostu nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zaprezentowania Wam, jak efektownie prezentuje się cały zestaw. :)"

A raczej przypomnienia, że za kilka dni będzie premiera gry, która tak usilnie reklamujecie.

Odpowiedz
G Arturex1

No to teraz was rozumiem. I przepraszam za wcześniejsze wypowiedzi, bo ja zrozumiałem to tak, ze nie dojdzie tylko ArtBook, Medalion i Karty, a reszta dojdzie od razu. No to rzeczywiście przesadzili.

Odpowiedz
G JaMES`

a ja mam pytanie czy w tym wypadku moge np. zmienic swoje zamowienie i wybrac taka opcje zeby gra doszla mi w jednym komplecie a nie w kawalkach?
nie zalezy mi na tym zeby przyszla 2 dni przed premiera bo i tak mnie w domu nie bedzie, moze przyjsc nawet tydzien poźniej - tak wiec pytanie czy daloby sie to zrobic, czy juz wszystko jest tak gotowe do wysylki ze ny dy rydy?

Odpowiedz
G Magwisienka

Hmm... powiem tylko: szkoda.
Ale cóż, najważniejsze, że będę mogła już w środę pograć (o ile Masterlink nie zawiedzie, co lubi robić), a bez dodatków jakoś się przeżyje ;) ...chyba :P

Odpowiedz
G michal016

Pytanie do komentujących. Czy odpisali wam na chociaż 1 maila. Bo jak na razie zbywają moje pytania milczeniem.

Odpowiedz
G WolfClub

Ładny zestawik ;]
Ale ja i tak czekam na moje EK :]
Send it please!!

Odpowiedz
G Stwór

> tak wiec pytanie czy daloby sie to zrobic, czy juz wszystko
> jest tak gotowe do wysylki ze ny dy rydy?
Pozwolę sobie zacytować maila:"Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniemodpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry,prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl itel. 22 519 69 69)." michal016 Jest niedziela i też pewnie mają wolne więc nie spodziewaj się odpisu do Poniedziałku:)

Odpowiedz
Shinn

Miejmy nadzieje, ze tuz po premierze ma oznaczac, ze dodatki dojda jednak do konca tygodnia znaczy sie do 26.10.

Odpowiedz
G stanlee

> ciach
O widzisz, ja wysłałem nawet maila w tej sprawie z godzinę dwie temu, zobaczymy co odpowiedzą.

Odpowiedz