Informacje

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

... gram.pl

Z przyjemnością prezentujemy pierwsze, robione na gorąco zdjęcia gramowej wersji podstawowego wydania Wiedźmina! Dostępny tylko za pośrednictwem gram.pl pakiet jest jeszcze atrakcyjniejszy niż ten, który trafi na sklepowe półki!

Podstawowe wydanie Wiedźmina to poza samą grą również:

  • Dysk bonusowy z materiałami wideo, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)
  • Soundtrack z gry Wiedźmin
  • Instrukcja do gry
  • Poradnik Gracza
  • Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
  • Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy

W takiej formie trafi ono do sklepów w całej Polsce. A tylko w sklepie gram.pl dostępna jest wersja wzbogacona, która poza wymienionymi elementami zawiera także eleganckie etui na cały pakiet, a instrukcja, poradnik i opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego wydrukowane są w kolorze. Z przyjemnością prezentujemy pierwsze, robione z wypiekami na twarzy i drżącymi dłońmi zdjęcia tego pakietu.

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 1

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 2

Jakość tych fotografii nie rzuca być może na kolana, ale po prostu nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zaprezentowania Wam, jak efektownie prezentuje się cały zestaw. :) Emocje sięgają powoli zenitu, a my już w przyszłym tygodniu pokażemy w pełni profesjonalne zdjęcia pakietu oraz wyjątkowe zdjęcia z procesu przygotowywania gry do wysyłki!

Informujemy również, że znaczna większość przesyłek jest już przygotowana i zostanie nadana w wyznaczonym terminie, co oznacza, że gra na dniach trafi w Wasze ręce.

Wszystkim, z zamówioną Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina, mamy do przekazania ważną wiadomość, dotyczącą wysyłki całego pakietu. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład tej edycji, wysyłka odbywa się specjalnym trybem, tak aby zgodnie z zapewnieniami, osoby, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską otrzymały grę na 2 dni przed premierą. Szczegółowe informacje, zostały przekazane drogą mailową, a wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do nas. Za zaistniałą niedogodność najmocniej przepraszamy.

[Aktualizacja] Była edycja podstawowa, czas na pierwsze, gorące zdjęcie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina! Co tu dużo mówić - spójrzcie sami! Zapraszamy też do odwiedzenia naszego Gramsajta, gdzie znajdziecie zdjęcia z pakowania pierwszych egzemplarzy Wiedźmina!

[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia! - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?