Wipeout: Omega Collection

Producent: Sony Wydawca: Sony Computer Entertainment Premiera: 7.6.2017 Gatunek: akcja, wyścigi Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Wipeout: Omega Collection (edycja premierowa)

Wipeout Omega Collection to pakiet zawierający odświeżone wersje futurystycznych gier wyścigowych WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048, które dzięki temu zestawowi po raz pierwszy ukazały się w wersji na konsolę PlayStation 4.


Niezależnie od tego, którą grę z zestawu Wipeout Omega Collection uruchomimy, będziemy mieli okazję pokierować zaskakująco szybkimi bolidami przyszłości i wziąć udział w zawodach rozgrywanych na torach pozbawionych grawitacji. Choć rozgrywka ma charakter zręcznościowy, w istocie okazuje się bardzo wymagająca między innymi dlatego, że każdą spośród kilkudziesięciu dostępnych maszyn prowadzi się zupełnie inaczej, a poszczególne tory są bardzo rozbudowane i skomplikowane.


Wipeout Omega Collection oddaje do dyspozycji gry WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048 zapewniające łączny dostęp do 26 zróżnicowanych lokacji i 9 trybów zabawy (Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial oraz Single Race z WipEout HD, Zone Battle, Eliminator i Detonator z WipEout HD Fury, a także Career Mode z WipEout 2048).


WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048 na PlayStation 4 doczekały się usprawnionej oprawy graficznej. Poszczególne tytuły z pakietu Wipeout Omega Collection wspierają rozdzielczość 4K oraz działają z płynnością 60 klatek na sekundę.