Titan Quest Anniversary Edition

Producent: THQ Nordic Wydawca: Brak Premiera: 31.8.2016 Gatunek: akcja, RPG Wersja językowa: PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Titan Quest Anniversary Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Titan Quest Anniversary Edition to specjalne wydanie gry hack'n'slash Titan Quest, które ukazało się z okazji 10-lecia produkcji. Pakiet zawiera odświeżone wersje Titan Quest i dodatku Titan Quest: Immortal Throne, które doczekały się licznych nowości, usprawnień i poprawek.


Najważniejsze cechy Titan Quest Anniversary Edition:

 1. Odrestaurowane i ulepszone funkcje gry wieloosobowej, w tym nowe opcje, takie jak wbudowany czat głosowy, wykorzystanie NAT dla najlepszego połączenia w trybie dla wielu graczy
 2. Wsparcie wyższych rozdzielczości ekranu, większej odległości kamery i skalowalnego interfejsu użytkownika
 3. Zwiększona wydajność i ogólna stabilność
 4. Wsparcie dla moderów poprzez wprowadzenie nowych opcji modowania i w pełni zintegrowanego Warsztatu Steam
 5. Całkowicie przeprojektowany balans dla wszystkich Masteries, typów obrażeń, unikatowych przedmiotów i zestawów
 6. Niezliczona liczba poprawek i innych ulepszeń
 7. Zwiększony poziom wyzwań i lepsze nagrody podczas rozgrywki w większym gronie i na wyższych poziomach trudności
 8. Dziesiątki nowych bohaterów i bossów do pokonania
 9. Ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników i zwierzaka
 10. Funkcje ułatwiające rozgrywkę typu zwiększona liczba przedmiotów w stosie, szybkie podnoszenie przedmiotów, większa pojemność schowka i ustawienia szybkości
 11. Ograniczenie możliwości oszukiwania przez wykorzystywanie exploitów, usunięcie testowych przedmiotów i dodanie porównywania modów w trybie multiplayer
 12. Opcja zapraszania znajomych przez Steam
 13. Osiągnięcia Steam
 14. Karty kolekcjonerskie Steam


Tytani uciekli ze swojego więzienia, siejąc spustoszenie na Ziemi. Bogowie szukają śmiałka, który może odwrócić losy epickiego starcia decydującego o losach świata - tak przedstawia się zarys fabularny Titan Quest wielokrotnie nagradzanej gry akcji z elementami RPG, która przenosi graczy do Starożytnej Grecji, Egiptu i Azji.


Kampanie fabularyzowane Titan Quest i dodatku Immortal Throne zapewniają co najmniej kilkadziesiąt godzin emocjonującej rozgrywki, podczas której będziemy nie tylko eksplorować starożytne lokacje, ale i stawimy czoła bestiom znanym z mitologii. Na chętnych czeka także opcja rozgrywki sieciowej dla maksymalnie sześciu użytkowników, którzy połączą siły, by przeciwstawić się strasznym wrogom.


Titan Quest Anniversary Edition oferuje możliwość stworzenia i dostosowywania postaci poprzez wybór jednej z 28 klas i ponad 1000 unikatowych przedmiotów. Tak przygotowanego wojownika przetestujemy we wspomnianych trybach zabawy oraz w zupełnie nowych lokacjach zaprojektowanych przy pomocy edytora dołączonego do gry.

Titan Quest Anniversary Edition