Lineage II

Producent: NCsoft Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 29.11.2005 Gatunek: online, MMORPG, fantasy Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Lineage II (edycja premierowa), Lineage II (Platynowa Kolekcja), Lineage II: The Chaotic Throne - Gracia Final (Platynowa Kolekcja)

Lineage II to przepiękny, baśniowy świat, w którym majestatyczne smoki strzegą swych legowisk, ciężkozbrojni rycerze szturmują monumentalne zamki, a awanturniczy bohaterowie wędrują po bezdrożach, szukając sławy i bogactwa w walce z potworami. Lineage II to obecnie także jedna z najpopularniejszych gier Massively Multiplayer Online. Uznanie w oczach graczy tytuł zyskał dzięki dynamicznie zmieniającemu się w świecie gry otoczeniu. Każda z występujących tam "średniowiecznych" prowincji może zostać przejęta, odbita i włączona do jednego królestwa. Każda różni się też systemem politycznym, ekonomicznym i społecznym, co wydatnie wpływa na status postaci graczy. Tylko od preferowanego stylu zabawy zależy, czy aktywnie włączymy się do walki o dominację nad prowincjami, czy też wyruszymy w poszukiwaniu innych przygód w nieskończenie wielkim świecie Lineage!

Lineage II

Sklepowe podsumowanie, sklepowe nowości...

gram.pl
21

Kolejny tydzień zaowocował kilkoma nowymi artykułami na wirtualnych półkach sklepu gram.pl. Pre-ordery wyczekiwanego przez miliony graczy GTA IV, premiera Assassin's Creed na PC czy pozycje z serii eXtra Klasyka to zaledwie część zawartości worka growych łakoci.

Top10 gier MMO

Renor Mirshann
174

Strona VideoGamesBlogger przedstawiła, jak twierdzi, listę dziesięciu najpopularniejszych gier MMO. Na miejscu pierwszym znalazł się oczywiście hit Blizzarda - World of Warcraft – ale kolejne nie są już takie oczywiste...

Darmowe rozszerzenie Lineage'a II dostępne!

Domek
12

Wszyscy gracze Lineage'a II mogą już ściągnąć kolejne darmowe rozszerzenie tego popularnego MMO. The Chaotic Chronicle - Interlude zakończyć ma aktualną linię fabularną w prawdziwie spektakularny sposób.

Lineage II - testowe serwery nowego rozszerzenia

Domek
15

Gracze Lineage II mogą już testować kolejne darmowe rozszerzenie do gry, które pojawi się w przyszłym miesiącu. Wystarczy ściągnąć klienta, wybrać jedną z przygotowanych postaci i można sprawdzać co nowego przygotowali twórcy dla fanów tego popularnego MMO.

Uaktualnienie Lineage'a II w kwietniu

Domek
13

Już niedługo Lineage II doczeka się kolejnego dużego, darmowego rozszerzenia. The Chaotic Throne - Interlude rozpocznie zupełnie nową linię fabularną i wprowadzi wiele interesujących elementów już w kwietniu.

FBI zatrzymuje pirata-przedsiębiorcę

Domek
69

Genialny pomysł na zarobienie fortuny miał pewien mieszkaniec Stanów Zjednoczonych. Postanowił stworzyć własną, tańszą alternatywę oficjalnych serwerów Lineage'a II. Nie pomyślał tylko o tym, że komuś w NCsofcie może się taka koncepcja nie spodobać...

Nowe bronie w Lineage II Chronicle 5

Domek
16

Firma NCsoft ujawniła informacje na temat nowych oręży, które pojawią się w kolejnym darmowym dodatku do gry Lineage II. Na graczy czeka w nim wiele nowych broni "codziennego użytku" oraz jeden naprawdę wyjątkowy miecz...

Lineage 2 - Chronicle 5 już jutro!

Fett
16

Już jutro na wszystkich serwerach Lineage 2 nastąpi przerwa techniczna. Będzie ona związana z wprowadzeniem kolejnego, darmowego rozszerzenia gry – Chronicle 5: Oath of Blood.

Lineage II - nowe obrazy z Chronicle 5

Domek
16

Na naszej stronie umieściliśmy właśnie galerię nowych obrazów z kolejnego bezpłatnego rozszerzenia gry Lineage II. Na screenach tych można zobaczyć jak prezentują się nowe potwory i lokacje, które pojawią się w Chronicle 5.

Lineage II - strona zapowiadająca Chronicle 5

Domek
37

W sieci pojawiła się strona, zapowiadająca kolejne bezpłatne rozszerzenie gry Lineage II. Chronicle 5, bo o nim mowa, wprowadzić ma wiele zmian i nowości do tego tytułu, zapewniając jego fanom zupełnie nowe wrażenia. Witryna dostępna jest pod tym adresem.

Lineage II - nowa dostawa w sklepie gram.pl!

Domek
18

W sklepie gram.pl pojawiły się właśnie nowe egzemplarze gry Lineage II. To dobra okazja do zaopatrzenia się w grę dla tych, którym nie udało się to wcześniej z powodu wyczerpania się zapasów. Pod tym adresem czekają od kilku chwil jeszcze ciepłe pudełka!

Lineage II - dodatek Chronicle 4 trafia do gry!

Domek
56

NCsoft poinformował, że na serwery Lineage II wprowadzony został największy w historii gry dodatek. Wraz Chronicle 4 do tego popularnego MMORPG-a trafiła masa nowości, a co szczególnie warte podkreślenia - rozszerzenie jest całkowicie darmowe.

Bezpłatny dodatek do Lineage II wkrótce!

Domek
22

Twórcy Lineage II, popularnego koreańskiego MMORPG-a, zapowiedzieli, że już za niecały tydzień ukaże się Chronicle 4 - czyli bezpłatne rozszerzenie do niego. Wprowadzi do gry nowe obszary, potwory, klasy postaci, przedmioty i wiele innego dobra.

Lineage II - nowa dostawa w sklepie gram.pl!

Domek
18

W ofercie naszego sklepu pojawiła się nowa dostawa gry Lineage II. Jeżeli więc ostatnio próbując zamówić tego doskonałego MMORPG-a natykaliście się na informację o brakach w magazynie, to teraz możecie spokojnie udać się pod ten adres i zamówić swój egzemplarz.

Lineage II - nowe screeny z darmowego rozszerzenia codziennie

Domek
21

Serwis MMORPG.com przygotował coś dla fanów niezwykle popularnego MMORPG-a, jakim niewątpliwie jest Lineage II. Na jego łamach codziennie, do końca tygodnia, zamieszczane będą nowe screenshoty z nadchodzącego darmowego rozszerzenia do gry - Chronicle Four.

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

Domek
126

Jeden z najpopularniejszych na świecie tytułów MMORPG, Lineage II, trafił właśnie do sklepu gram.pl. Baśniowy świat gry, w którym zatopiły się już miliony graczy, jest więc teraz dostępny również dla fanów rozgrywek online z Polski.

Karty prepaid do gier NCsoft w ofercie naszego sklepu

Domek
47

Chcesz grać w City of Villains a nie masz karty płatniczej, umożliwiającej transakcje przez Internet? Mamy rozwiązanie dla tego problemu. W sklepie gram.pl pojawiły się obiecywane wcześniej karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach MMORPG, wydanych przez NCsoft.