logo

Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone, gram.pl sp. z o.o., ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa, Polska.

gram.pl - serwis gram.pl wraz ze wszystkimi podstronami należącymi do gram.pl sp. z o.o. Wszystkie materiały zamieszczane i udostępniane w serwisie gram.pl w tym teksty, grafiki, materiały audio i video, oprogramowanie chronione są prawem autorskim gram.pl partnerów, prawami autorskimi producentów oprogramowania w szczególności wydawców gier. Kopiowanie, powielanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisie gram.pl, w tym fragmentów kodu oraz struktury strony, w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie bez zgody wydawcy jest zabronione.

gram.pl sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany materiałów w dowolnym momencie. Zgoda na wykorzystanie materiałów gram.pl udzielana jest w formie pisemnej. W celu legalnego wykorzystania materiałów opublikowanych w serwisie gram.pl prosimy o przesyłanie pytań pod adres reklama@gram.pl.

Loga gram.pl, sklep.gram.pl oraz inne loga, znaki towarowe, nazwy handlowe, czy nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi gram.pl sp. z o.o. Wszystkie znaki towarowe pojawiające się w serwisie gram.pl należą do ich właścicieli.