News

Problemy z pracą zdalną? Być może brakuje ci odpowiednich narzędzi. MS Office Suite dla Windows 10 już za niespełna 40 złotych

Reklama, 24.03.2020 19:30 1

Idealna odpowiedź na obowiązkową pracę zdalną dla firm z całego świata.

Już od końcówki stycznia obserwujemy w Europie błyskawiczny napływ kolejnych epidemii choroby COVID-19. Ogniska wirusa rozwijają się w niemal każdym miejscu świata i atakują wiele osób, co może być szczególnie niebezpieczne dla firm zatrudniających w pojedynczych siedzibach duże grupy pracowników. Jednym ze sposobów na uchronienie swoich pracowników przed zarażeniem jest obowiązkowe przejście na pracę zdalną, po takie rozwiązanie sięgnęły już m.in. takie firmy jak Google, Microsoft, Twitter. Hitachi, Apple, Amazon. Chevron, Salesforce czy Spotify. Od Wielkiej Brytanii, po USA, Japonię i Koreę – pracownicy obowiązkowo pracują w domu, by zabezpieczyć się przed rozprzestrzenianiem epidemii COVID-19.

Szybko może się okazać, że podjęte podczas epidemii środki okażą się nowym trendem w wielu branżach – praca biurowa z domu zagwarantuje pracownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort, a przy tym uchroni ich przed brakiem dochodów w sytuacjach nadzwyczajnych.

Jednymi z filarów efektywnej pracy zdalnej jest przestrzeganie harmonogramu pracy i znalezienie czasu na odpoczynek. Obok tego warto wyznaczyć do pracy oddzielne miejsce w swoim domu, które urządzisz z zachowaniem zasad ergonomii. Równie ważne jest oczywiście odpowiednie oprogramowanie, które będzie wspierać naszą pracę podczas epidemii.

Najlepsze oprogramowanie domowego biura – Microsoft Office 2019 i Office 2016

Office 2019 to najnowsza wersja pakietu firmy Microsoft, która oferuje obszerną gamę funkcji, o które rozbudowano Office 365 Plus w ostatnich kilku latach. Jeśli jesteś indywidualistą, którego okoliczności zmusiły do pracy zdalnej z domu, to Office 2019 zaoferuje ci wszystkie niezbędne funkcje i zagwarantuje wysoką wydajność pracy. Wśród nich m.in. ulepszony piórnik, nowe funkcje dla pisma odręcznego, nowe funkcje analizy danych w Excel oraz możliwość skorzystania z efektów Morph i Zoom w PowerPoint. Office 2019 możesz nabyć za 149 dolarów (około 630 PLN), bez konieczności realizowania corocznych opłat abonamentowych.

W tym miejscu warto zaprezentować keyworlds.com – nowy rynek licencji i oprogramowania, który oferuje najlepsze ceny i rabaty nawet do 50%. Dla przykładu Office 2019 na KeyWorlds nabędziesz już za 58,99 euro, czyli 270 PLN. Po mniej niż połowa wyjściowej ceny. Dodatkowo możesz wykorzystać kupon promocyjny „Emkeys50”, by zredukować cenę jeszcze o połowę i nabyć Office 2019 za jedyne 32,44 euro (149 PLN).

Pakiet Office 2019 dostępny jest wyłącznie dla systemów Windows 10, więc jeśli przymierzasz się do zakupu Office 2019, to warto rozszerzyć listę o system operacyjny. Z kodem “Emkeys50” otrzymasz go z dodatkowym rabatem 50% na zestawy Office 2019 Pro i Windows 10 Pro oraz Offcie 2019 Pro i Windows 10 Home.

Officje 2016 jest dla większości osób najbardziej znanym oprogramowaniem biurowym, ale wycenione przez Microsoft licencje dla wielu użytkowników są zbyt drogie. W Microsoft Store cena Office 2016 opiewa na około 400 dolarów. Można jednak znaleźć tańszą alternatywę – na Keyworlds.com nabędziesz Office 2016 już jedyne 32,99 euro, czyli 150 PLN. Otrzymasz 40% zniżki ze specjalnym kodem „Em16keys40”.

Najnowszy system operacyjny dla domowego biura – Windows 10

Instalacja systemu Windows 10 to nie koniec korzyści, które płyną z posiadania aktualnego oprogramowania. Jednym ze składników systemu Windows 10 jest Cortana – interaktywny wirtualny asystent, który może na wiele sposobów wspomóc twoją pracę. Zaktualizuj system operacyjny już za jedyne 8,67 euro (ok. 40 PLN) dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego „Emkeys38”. Obok doskonałego oprogramowania KeyWorlds oferuje także świetną obsługę klienta, więc nie musisz się niczym martwić także po zakupie.

Łatwy zakup, łatwa płatność

Keysworlds oferuje doskonałą obsługę i dedykowany automatyczny system zapewniający niezrównaną skuteczność, gwarantującą 100% satysfakcji klienta! W ciągu kilku minut pocztą elektroniczną otrzymasz kod do wykorzystania na koncie. Keywworlds oiferuje również łatwe sposoby płatności, za pomocą bezpiecznych i niezawodnych metod płatności, takich jak PayPal, przelew bankowy, karta kredytowa lub karta debetowa oraz obsługa klienta 24/7 (service@keysworlds.com), aby zapewnić odpowiednią pomoc za każdym razem, gdy tego potrzebujesz.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze