News

Kup autoryzowane programy antywirusowe za pół ceny i otrzymaj w prezencie OEM Windows 10 Pro!

Reklama, 10.01.2020 13:35 9

Świetna promocja, dzięki której zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo swojego komputera, ale i o swoją kieszeń.

Artykuł sponsorowany

BZfuture, czyli firma zajmująca się sprzedażą oficjalnego oprogramowania i akcesoriów przygotowała ciekawą ofertę dla użytkowników chcących „przesiąść się” na Windows 10. Warto pomyśleć o tym właśnie teraz dlatego, że jest to wręcz idealna propozycja dla posiadaczy Windows 7, czyli systemu operacyjnego, który przestanie być oficjalny wspierany przez Microsoft z dniem 14 stycznia 2020 roku.

Brak aktualizacji do „siódemki” oznacza, że Windows 7 nie będzie już bezpieczny dla użytkowników. W sieci regularnie pojawiają się nowego rodzaju zagrożenia, w tym rozmaite wirusy, a wspomniany system nie będzie otrzymywał aktualizacji zapewniających pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Kupując jeden z programów antywirusowych renomowanych firm, takich jak np. McAfee czy Kaspersky (ceny wahają się w granicach od około 60 do niespełna 95 złotych), otrzymasz klucz aktywacyjny do systemu operacyjnego Windows 10 Pro w wersji OEM, który poza promocją można nabyć w cenie około 500 złotych.

McAfee Antivirus 1 PC 1 YEAR Global  specjalna cena 61.10 złotych

McAfee Antivirus 3 PC 1 YEAR Global   specjalna cena 67.89 złotych

Kaspersky Internet Security 1 PC 6 Months Global Key  specjalna cena 66.24 złotych

Kaspersky 2018 Internet Security 1 PC 1 YEAR EU  specjalna cena 94.68 złotych

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej podstrony akcji w sklepie BZfuture.

Jeśli podczas zakupu lub po nim masz jakieś problemy, możesz skontaktować się poprzez stronę lub wysyłając maila na adres service@bzfuture.com (wsparcie 24/7).

najnowsze