Informacje

Przygotuj swój czołg w War Thunder na zimę i zgarnij sprzęt gamingowy od Lioncast!

... gram. pl

Do zgarnięcia również pakiety do gry War Thunder, w tym francuskie czołgi oraz grę REGNESIS Arcade DELUXE!

Przygotuj swój czołg w War Thunder na zimę i zgarnij sprzęt gamingowy od Lioncast! - obrazek 1

Mimo, że zima za oknem nie rozpieszcza, to i tak warto przygotować się na nadchodzące mrozy! Przy okazji sprawdzając, co nowego pojawiło się w grze War Thunder.

Z okazji aktualizacji 1.75 do gry War Thunder mamy dla was konkurs, w którym do zdobycia:

  • Klawiatura gamingowa Lioncast LK 300
  • Mysz gamingowa Lioncast LM 30
  • Słuchawki gamingowe Lioncast LX 50

Mamy również do rozdania pięć kodów zestawy AMX-13 SS.11 oraz trzy kody grę REGENESIS Arcade DELUXE. Co musicie zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Musicie opowiedzieć nam, w jaki sposób przygotujecie swój ulubiony czołg w grze War Thunder na zimę! Nie tylko pod względem kolorystyki, ale również tego, co znajduje się w środku waszej maszyny. Nie ma przecież nic gorszego, jak stanie w szczerym polu, gdy temperatura na zewnątrz spada grubo poniżej zera. Możecie skupić się tylko i wyłącznie na opisie (maksymalnie 3000 znaków bez spacji, możecie dołączyć niezbędne grafiki (maksymalnie trzy w formatach .JPG, .PNG). Ważne jest to, abyście pokazali nam najciekawszy sposób na to, aby przetrwać zimę w stalowej bestii!

Swoje propozycje wysyłajcie do nas na adres: konkurs@gram.pl! Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 11. stycznia 2018 r. do godziny 23:59. Autorów najciekawszych prac ogłosimy na łamach gram.pl w ciągu siedmiu dni roboczych.

Regulamin naszego konkursu znajdziecie tutaj!

Powodzenia!

Najnowsze
Lubisz nas?