logo

informacje prasowe

Heroes of Might and Magic V - zobacz film o tworzeniu polskiej edycji gry!

Piątek, 10.02.2006, godzina 15:58, autor: Chamberlyn

Redakcja portalu gram.pl nie odpowiada za treść poniżej zamieszczonej informacji, będącej materiałem prasowym przedstawionym przez wydawcę/dystrybutora produktu.

Polska edycja Heroes of Might and Magic V już w trakcie tworzenia została okrzyknięta największą lokalizacją od czasów Baldur's Gate! W grze usłyszymy m.in. takie sławy, jak Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski oraz Tatiana Okupnik.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, co gwiazdy powiedziały o swej pracy przy dubbingowaniu gry, a także jak powstawała polska wersja tej części serii, musicie koniecznie obejrzeć kolejny odcinek cyklu Game Factory! Najbardziej niecierpliwi już teraz mogą obejrzeć zajawkę programu. Krótki filmik zapowiadający ten dokument można znaleźć pod tym adresem (17 MB).

Premiera programu Game Factory poświęconego polskiej wersji Heroes of Might and Magic V odbędzie się już w tę sobotę, 11 lutego, o godzinie 22:30 na kanale Hyper. Hyper emitowany jest po ZigZapie, od 21.00 do 01.00 na 41 kanale platformy cyfrowej Canal+ Cyfrowy oraz w dobrych sieciach kablowych. Program będzie można także zobaczyć w następujących terminach:

 • 2006-02-14, godzina 21:30
 • 2006-02-16, godzina 22:00
 • 2006-02-18, godzina 22:30
 • 2006-02-21, godzina 21:30
 • 2006-02-23, godzina 22:00
 • 2006-02-25, godzina 22:30
 • 2006-02-28, godzina 21:30
 • 2006-03-02, godzina 22:00
 • 2006-03-04, godzina 22:30
 • 2006-03-07, godzina 21:30
 • 2006-03-09, godzina 22:00
Więcej informacji na oficjalnej stronie: http://homm5.gram.pl/. Zamówienia przedpremierowe na polskie wydanie gry (w tym unikatową Edycję Kolekcjonerską) można składać na stronie: http://sklep.gram.pl/homm5.

PCHeroes of Might and Magic V

Producent: Ubisoft | dystrybutor: CD Projekt/CDP.pl

najnowsze komentarze

I tym sposobem edycja kolekcjonerska traci na wartości...

Filmik już leci na dysk:)!

A propos programów o grach... szkoda, że tylko Hyper jest temu poświęcony:(! Obecnie go nie mam, i bieda...

Kiedyś były także Gamebox i Tilt, ale oba programy poszły się paść...:(

Zaleca się włączenie głośników na full ;)

Lampak --> nie rozumiem twego stwierdzenia "I tym sposobem edycja kolekcjonerska traci na wartości..." . Dlaczego traci?

lampak -> film w Edycji Kolekcjonerskiej będzie znaaacznie poszerzony, uwierz mi.

Lampiak a dlaczego tak sądzisz ?

mógłby ktoś zrobić zrzut całego tego odcinka hypera, albo przynajmniej części o H5, niektórzy nie mają tego kanału he

EK traci na wartości, ponieważ tam ma być filmik o powstawaniu polskiej wersji gry, a tu go udostępniają gdzie indziej. Ale jak ma być poiszerzony, to jeszcze OK :)

Kiepsko zmontowany ten filmik. Napisy pod Erwanem Le Bretonem nie dochodzą do końca, słowa "gracza" trzeba się domyślać, a głośność w różnych momentach jest nierówna. Poza tym wydaje mi si ę, że w kolorze ładniej by to wyglądało, szczególnie ta scena z samej gry.

To są fragmenty z programu, a nie stworzone specjalnie dla tego spotu - chcieliśmy pokazać, czego możecie spodziewać się po całym programie.

Qurcze,chętnie bym se obejżał tylko szkoda że nie mam hypera:((

A ten materiał na hyperze już był, czy dopiero będzie?

> A ten materiał na hyperze już był, czy dopiero będzie?


Przeczytaj dokładnie to sie dowiesz(nie mój post tylko info):P

> A ten materiał na hyperze już był, czy dopiero będzie?


hint - treść newsa ;)

Najlepszy program o grach to był dla mnie GameOne... ładna piosenka jak się zaczynał i wogóle odlot ;) Ale zastąpił go GORSZY hyper, chociaż ostatnio hyper też oferuje wiele .

Zobaczymy coście tam wymodzili. ;-) Hmm czyżby jakość serwera się poprawiła - plik ściagam od Was z prędkoscią 60KB/s. Tak trzymać. :-)

*zakłopotany*

Zapomniałem przeczytać do końca news :P Jak tylko zobaczyłem link do filmiku to kliknąłem i wyłączyłem stronkę :D

Swoją drogą... Tatiana Okupnik... kogo ona ma grać? Goblina? A może jakąś wariacje nt. banshee? Bo nie widzę jej w innej roli, sorry...

Lol! Nastawiłem głośniki na połowę mocy (czyt. duuużżooo) i efekt rewelacyjny. Niesamowita muzyka - jak taka będzie w grze to chyba będę włączał Herosów nie tylko dla grania, ale też żeby posłuchać czegoś fajnego. Kocham chóry! :-D

> Lol! Nastawiłem głośniki na połowę mocy (czyt. duuużżooo) i efekt rewelacyjny. Niesamowita
> muzyka - jak taka będzie w grze to chyba będę włączał Herosów nie tylko dla grania, ale też
> żeby posłuchać czegoś fajnego. Kocham chóry! :-D


No i właśnie między innymi dlatego jest w EK dołączona płytka ze ścieszką dźwiękową :D:D:D

Troszke malo tego ale milo sie oglada. A jeszcze milej slucha. Mam nadzieje ze muzyka dolaczona do edycji kolekcjonerskiej bedzie rownie fantastyczna. A muzyka w samej grze nie bedzie ustepowalo dynamicznoscia. Ostatnio wiekszosc sciezek dzwiekowych grach jest usypiajaca :P Niestety kanalu nie mam wiec czekam do premiery z utesknieniem ...