logo
Zaprojektuj plan lekcji inspirowany Lego i wygraj gry!
Start konkursu: 13.08.2014 Zakończenie: 05.09.2014

Wiemy, że niektórzy z niechęcią odliczają już czas do pierwszego dzwonka. Wrzesień już niedługo, więc żeby umilić Wam nieco czas, przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać najnowsze gry z serii LEGO. 

Zadanie konkursowe wymaga nieco kreatywności, więc mamy nadzieję, że ciekawie połączycie szkołę z zabawą.
Przygotujcie plan lekcji inspirowany serią gier komputerowych LEGO. Jakie przedmioty znajdą się na waszym planie, zależy tylko i wyłącznie od Was samych i wcale nie muszą być to standardowe szkolne lekcje. Musi być to praca graficzna, jednak jej rodzaj pozostaje dowolny. Plan lekcji możecie napisać, narysować, namalować czy nawet zaprojektować w programie graficznym. Przesyłana praca konkursowa musi być w formacie .jpg oraz nie może przekaraczać 3 mb. Liczymy na różnorodność przesyłanych prac, a Wy możecie mieć pewność, że najciekawsze pomysły zostaną docenione.

Jeżeli macie dobry refleks: oprócz gier LEGO na dowolną platformę mamy też do rozdania 10 koszulek w rozmiarze 128. Otrzyma ją 10 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do konkursu!

Powodzenia!

więcej

Lista zwycięzców
Niezniszczalny konkurs!
Start konkursu: 05.08.2014 Zakończenie: 27.08.2014

Już niedługo na ekrany kin zawita kolejna część Niezniszczalnej ekipy.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do rozdania mamy pakiety filmowe składające się z pierwszej i drugiej części Niezniszczalnych na DVD. Jeśli chcecie na wyłączność wejść w posiadanie filmów w gwiazdorskiej obsadzie musicie odpowiedzieć tylko na jedno proste pytanie zamknięte oraz wybrać i uzasadnić, którego aktora uważacie za największego twardziela z całej ekipy.

 

 

 

Jeśli nadal nie wiecie, którego z nich wybrać, spójrzcie na najnowszy zwiastun trzeciej części:

 

 

 

Powodzenia!

więcej

Lista zwycięzców
Blue Ruin - odpowiedz na pytania, zgarnij pakiet filmów!
Start konkursu: 08.08.2014 Zakończenie: 22.08.2014

Blue Ruin to propozycja męskiego kina wprost z najlepszych światowych festiwali.

 

Zapraszamy do kin już od 22 sierpnia, a czekając na premierę zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym dla Was wraz z dystrybutorem Gutek Film. Do rozdania mamy tym razem 12 filmowych pakietów azjatyckiego kina akcji. Łącznie jest to aż 36 filmów na DVD, które z pewnością spodobają się fanom mocnego kina. Nagrody pojadą do osób, które prawidłowo odpowiedzą na dwa proste pytania zamknięte związane z filmem „Blue Ruin" oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte.

Koniecznie zobaczcie zwiastun filmu:

 

 

 

więcej

Lista zwycięzców
Praca konkursowa
Praca konkursowa
Reklama