logo
informacje o grze

PS3Uncharted 2: Among Thieves

*****
Uncharted 2: Among Thieves
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

Uncharted 2: Among Thieves jest grą akcji z elementami przygodowymi. Jeśli chodzi o samą grę i rozgrywkę, to z całą pewnością mogę powiedzieć, iż wszystko zostało stworzone na wagę złota. Ciekawość świata, różnorodność lokacji oraz wszelkie otaczające nas wokół elementy sprawiają, że gra stała się bardzo dużym hitem na rynku gier. Strona graficzna gry utrzymuje swój wysoki poziom - w stosunku do prequela oprawa graficzna przeszła drobne usprawnienia, co w pełnym stopniu przyczyniło się do poprawy grafiki w grze. Jeśli chodzi o stronę klimatyczną, to jak najbardziej wypada ona świetnie. Udźwiękowienie w tejże grze jest cudowne, co poprostu można usłyszeć. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, czy Uncharted 2: Among Thieves jest tytułem godnym polecenia i zakupu, to jak najbardziej mogę rzec, że tak, bowiem każda złotówka wydana na tą grę nie będzie straconą.

PS3Sleeping Dogs

*****
Sleeping Dogs
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

Sleeping Dogs jest grą akcji, która z pewnością po swojej premierze stała się hitem na rynku. Na pierwszy rzut oka można rzec, że to tylko gra akcji, jednakże jest to tak naprawdę tytuł wyróżniający się w tle pozostałych gier z gatunku Akcji TPP, ponieważ świadczy o tym sama lokalizacja. W grze Sleeping Dogs wcielamy się w postać Wei Shen'a, który jest policjantem. Naszym celem jest przede wszystkim rozwiązanie różnorodnych organizacji przestępczych, które w dużym stopniu są ogromnym zagrożeniem. Podczas gry mamy okazję uczestniczyć w strzelaninach, pościgach jak i również pojedynkach bitewnych. Całość jest przedstawiona w bardzo rzeczywisty i piękny sposób, co nadaje grze pięknych barw. Świetną rzeczą w tejże grze jest silnik graficzny jak i również strona fabularna. Klimat przypomina serię True Crime, która swego czasu również zyskała ogromną popularność na rynku gier. Przyjemną rzeczą jest również strona muzyczna w grze, gdyż soundtracki są naprawdę dobre, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Serdecznie polecam Sleeping Dogs każdemu graczowi, który lubi tego typu gry.

PS3LittleBigPlanet 2

*****
LittleBigPlanet 2
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

LittleBigPlanet 2 jest kontynuacją bardzo ciekawej i świetnej gry z gatunku platformowego. Na wstępie chciałem zaznaczyć, iż gra LittleBigPlanet 2 jest w zasadzie tytułem, który króluje na rynku platformówek. Gra z każdej strony pokazuje swoje największe oblicze, co sprawia, że jest ona poprostu grą świetną i udaną. LittleBigPlanet 2 w stosunku do swojego prequela przeszedł kilka usprawnień, a mianowicie silnik graficzny został w dużej mierze usprawniony, co pozwoliło grze na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów. Bardzo dobrym elementem jest klimat, który zachował się z poprzedniej części. Strona klimatyczna jest wesoła i pozytywnie nastawiona do całego środowiska w grze. Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to również stoi ono na wysokim poziomie. Bardzo ciekawą rzeczą w tejże części jest lektor polski, który również można zaliczyć do udanych elementów gry. Podsumowując: Jestem w pełni zaskoczony pozytywnie tym tytułem i zapewne będę go miło wspominać. Polecam serdecznie każdemu fanowi gier platformowych.

PS3Guardians of Middle-earth

*****
Guardians of Middle-Earth
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

Guardians of Middle-Earth jest tytułem dość ciekawym i interesującym. Osobiście miałem okazję skorzystać z promocji w PlayStation Plus, co sprawiło, że gra trafiła w moje posiadanie właśnie przez konsolowe promocje. Ogółem rzecz biorąc jak przystało na gry z gatunku MOBA - Gra prezentuje się całkiem przestronnie i ładnie. Samą rozgrywkę można tutaj zaliczyć do dość ciekawych i udanych. Jeśli chodzi o silnik graficzny, to muszę przyznać, iż prezentuje się on naprawdę świetnie. Również sama strona klimatyczna jak i całe udźwiękowienie w grze klasyfikuje się na dość dobrym poziomie. Jeśli chodzi o tą grę, to naprawdę warto skorzystać z promocji w PlayStation Plus, gdyż tytuł sam w sobie jest naprawdę ciekawy.

PS3Call of Duty: Black Ops

*****
Call of Duty: Black Ops
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

Call of Duty: Black Ops jest tytułem, który zalicza się do gier bardzo dobrych. Świetna kampania w trybie dla jednego gracza, dynamiczny i rozbudowany tryb dla wielu graczy to tylko cząstka elementów pozytywnych, jakie zawiera ta gra. Również nowoczesny silnik graficzny oraz pełen akcji klimat mają ogromny wpływ na ocenę tejże gry. Osobiście muszę przyznać, iż gra klasyfikuje się na bardzo wysokim poziomie. Kolejnym dość ciekawym elementem w Call of Duty: Black Ops jest tryb Zombie, który jest już nam znany z poprzednich części. Podsumowując - Ja osobiście zostałem zaskoczony pozytywnie tym tytułem i w pełni mogę polecić go każdemu graczowi, który lubi bądź miał wcześniej styczność z serią "Call of Duty".

PCEuro Truck Simulator 2

*****
Euro Truck Simulator 2
dodano: 1.4.2013, autor: Bodzio-Gracz

Euro Truck Simulator 2 jest bez wątpienia najlepszym symulatorem jazdy ciężarówką. Wspaniały i dynamiczny klimat, bardzo dobre udźwiękowienie, nowoczesny silnik graficzny oraz wszelkiego rodzaju usprawnienia, które zostały wprowadzone sprawiają, że gra nabiera ogromną ilość plusów. Gra naprawdę jest ciekawa oraz wciągająca, co pozwala graczowi na spędzenie dużej ilości godzin, które z pewnością okażą się być godzinami niezmarnowanymi oraz ciekawymi. Jeśli miałbym wskazać najlepszy symulator z wszystkich obecnych na rynku, to oczywiście wskazałbym na Euro Truck Simulator, ponieważ ta gra ma w sobie ogromny potencjał. Grę polecam wszystkim fanom tego typu gier, gdyź naprawdę warto.

PS3LittleBigPlanet

*****
Little Big Planet
dodano: 2.2.2013, autor: Bodzio-Gracz

Little Big Planet jest grą platformową opartą na czystej przyjemności oraz zabawie. Jako przysłowiowa "szmacianka" trafiamy na niewielką planetę, na której przyjdzie nam zmierzyć się z różnorodnymi poziomami, zarówno trudnymi jak i tymi łatwiejszymi. Warto także dodać, iż podczas rozgrywki możemy modyfikować naszego Sackboya, a między innymi zmieniać mu stroje, wyposażenie, a nawet pomalować mu twarz. Strona graficzna gry jest naprawdę świetnie dopracowana, producent naprawdę postarał się w tym kierunku, gdyż świadczą o tym wszelkie efekty specjalne, które możemy zaobserwować podczas rozgrywki. Strona dźwiękowa wypadła również bardzo ładnie. Sam klimat gry jest boski - jest humorystycznie,miło i przyjemnie. Podsumowując: Grałem w wiele platformówek, lecz z taką jak Little Big Planet wcześniej się nie spotkałem. Mogę śmiało i od serca polecić ją każdemu graczowi, gdyż jest to świetna gra platformowa jak i zarówno exclusiv na wagę złota.

PS3Battlefield 3

*****
Battlefield 3
dodano: 18.2.2012, autor: Bodzio-Gracz

Battlefield 3 jest trzecią odsłoną jednej z najbardziej znanych wieloosobowych strzelanin wojennych. Gra jest stworzona i pokazana w sposób naprawdę piękny. Przede wszystkim na wysokim poziomie stoi tutaj silnik graficzny - zastosowano tutaj nowy Frostbite 2.0. Oferuje on nowoczesne animacje postaci oraz bardziej dopracowane różnego rodzaju efekty. W grze Battlefield 3 mamy do dyspozycji wiele pojazdów - śmigłowce,transportery,bojowe samoloty oraz czołgi. Trzecia część tej niezwykłej gry składa się z dwóch trybów - singleplayer oraz multiplayer. Tryb singleplayer jest naprawdę piękny, wszelkie efekty specjalne i rzecz sama misje są naprawdę piękne i długie. Tryb multiplayer jest również świetny, nadaje on tej grze barw, bez których gra nie mogłaby dobrze funkcjonować. Jeśli chodzi o udzwiękowienie - tutaj także zastosowano szereg różnych efektów, które pozwalają odczuć realizm. Battlefield 3 to produkcja udana, produkcja, która może być wzorem do naśladowania w kręgu tego typu gier. Polecam ją wszystkim fanom :) Ocena 5/5.

PS2Ratchet & Clank 3

*****
Ratchet & Clank 3
dodano: 30.10.2011, autor: Bodzio-gracz

Jest to Trzecia część przygód Ratcheta, w której czeka na nas szereg różnych wyzwan, zadan oraz odkryc. Gra Ratchet & Clank 3 jest jedną z najlepszych platformówek, z jakimi dotychczas się spotkałem. W grze mamy wiele możliwości, a między innymi wprowadzono nowy tryb multi dla czterech graczy, który oferuje nam wiele godzin zabawy z przyjaciółmi. Od strony graficznej poprawiono wszelkie niedoróbki, jakie było można spotkać w poprzednich częściach gry. Sterowanie także zmieniło się na lepsze. Klimat gry oraz jej fabuła zostały dopracowane na wagę złota. W grze mamy do wyboru bardzo szeroki arsenał różnorakich broni, jakimi przyjdzie nam się posługiwać podczas rozgrywki. Podsumowując chciałbym polecić grę każdemu fanowi serii Ratchet & Clank , ponieważ gra jest warta polecenia :) .

PS3Test Drive Unlimited 2

*****
Test Drive Unlimited 2
dodano: 30.10.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Test Drive Unlimited 2 jest kolejną, drugą częścią, która na pierwszy rzut oka wydaje się taka sama, lecz to tylko pozory. Druga część gry przynosi nam wiele nowości, a między innymi nową wyspę Ibizę, na której mamy do czynienia z różnorakimi trasami. Oczywiście naszym głównym celem jest wygrac wszystkie wyścigi, wyrobić wszystkie licencje, co jest nowością w tejże części oraz zostać zawodowym kierowcą. W grze Test Drive Unlimited 2 spotkamy się z trzema klasami pojazów - pojazdy klasyczne, sportowe oraz terenowe. Nowością w grze jest tryb off-road, który został przezemnie w pełni zaakceptowany i polubiany. Przechodząc do graficznej strony gry, muszę przyznać, iż grafika zmieniła się bardzo dużo w stosunku do poprzedniej części. Klimat gry jest bardzo ciekawy i wesoły, udzwiękowienie jest także świetne. Grę Test Drive Unlimited 2 mogę polecić każdemu miłośnikowi samochodówek :) .

PS3Medal of Honor

*****
Medal of Honor PS3
dodano: 16.8.2011, autor: Bodzio-gracz

Grając w Medal of Honor na konsoli PlayStation 3 , pozytywnie się zachwyciłem tą grą . Otóż w grze Medal of Honor walczymy w Afganistanie , naszym zadaniem jest przede wszystkim wykonac pomyślnie wszystkie misje , oraz zlikwidowac wroga stojącego nam na drodze . Mamy także do dyspozycji szeroki arsenał broni , którymi posługujemy się podczas rozgrywki . Gra dostarcza dużej dawki adrenaliny . Z silnikiem graficznym jest także bardzo dobrze . Klimatycznie gra jest także świetna . Fabularnie także gra jest ciekawa . W grze Medal of Honor mamy także okazję prowadzic pojazdy ( Helikoptery,Quady,oraz różnego rodzaju Samochody Terenowe typu Jeep ) . Kolejną miłą niespodzianką jest odświeżona wersja gry Medal of Honor Frontline ,w którą także po zainstalowaniu możemy grac . Podsumowując chcę dodac, że warto wydac na tą grę każdą złotówkę ,ponieważ gra jest naprawdę świetna . Polecam każdemu graczowi :) . Ocena - 5/5 .

PCTom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

*****
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow
dodano: 22.7.2011, autor: Bodzio-gracz

Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tommorow to kolejna świetna częśc , w której mamy okazję wcielic się w Sama Fishera . Głównym celem w grze jest skradanie się oraz usunięcie przeciwnika metodą jak najcichszą . Oczywiście nasz Agent Specjalny Sam Fisher posiada takie umięjętności . Wspaniała fabuła , pełen emocji klimat , świetna oprawa graficzna oraz bardzo dobre udzwiękowienie sprawiają , że gra jest naprawdę świetna . Oczywiście w grze mamy do wyboru szeroki arsenał broni oraz inne akcesoria , np. granaty,tłumiki . Gra według mnie jest udana , grając w nią niezauważyłem żadnych negatywnych rzeczy , jakie mogłyby wpłynąc na tą grę . Jako gracz mogę polecic tą grę każdemu , kto lubi takiego rodzaju produkcje . Moja Ocena 5/5 :) .

PS3Mafia II

*****
Mafia 2
dodano: 30.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Mafia 2 jest produkcją bardzo dobrą . Świetna grafika , bardzo dobre udzwiękowienie , klimat pełen akcji oraz ciekawa i wciągająca fabuła sprawiły , że warto wydac pieniądze na tą grę . Jak to w grze Akcji TPP mamy do wykonania szereg misji , które są umiejscowione w piętnastu rozdziałach . Ukończenie gry na normalnym poziomie trudności ,w moim przypadku zajęło około 7 godzin . Świat gry jest ciekawy , jest także upływ czasu ( cykl dnia i nocy ) oraz zmieniających się pór roku . Niestety w pewnym stopniu jest to uzależnione od fabuły , gdyż niektóre rozdziały rozgrywane są zimą , a inne latem . Podsumowując muszę dodac , że gra jest krótsza od swojej poprzedniczki , to jest jedyną wadą gry , jaką zauważyłem . Grę polecam każdemu graczowi . Ocena 5-/5 .

PS3Dragon Age: Początek

*****
Dragon Age: Początek
dodano: 30.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Dragon Age: Początek jest jedną z najlepszych gier RPG , w jakie grałem . Świetna fabuła , bardzo dobrze dopracowane udzwiękowienie , świetna grafika , mroczny klimat są dowodami na to , że każdy gracz powinien miec ją w swojej kolekcji . Akcja Początku przenosi nas do królestwa Ferelden , który znajduje się na kontynencie Thedas . W grze Dragon Age: Początek mamy wiele możliwości , między innymi musimy dokonywac wyborów, myśląc także o ich konsekwencjach . Gra Dragon Age: Początek zrobiła na mnie ogromne wrażenie , nie znalazłem w niej żadnych wad , lecz same zalety . Gra jest dośc długa , także więc mogę polecic ją każdemu fanowi RPG , gdyż taką grę naprawdę warto miec w swojej kolekcji . Ocena końcowa 5/5 .

PS3Battlefield: Bad Company 2

*****
Battlefield: Bad Company 2
dodano: 30.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Battlefield Bad Company 2 jest jedną z najlepszych pod względem dopracowania . Piękna grafika , niesamowite efekty, ciekawa fabuła oraz wojenny klimat sprawiają , że jest to niemal najlepszy FPS . Grając w Battlefield Bad Company 2 mamy wiele możliwości ,między innymi możemy modyfikowac bronie i pojazdy . Oczywiście standardem w Battlefieldzie jest wybór postaci . Możemy wykorzystac 4 klasy ( szturmowiec , inżynier, medyk, rekonesans ) . W grze jest bardzo dużo realizmu , gdyż strzelając w dany budynek , możemy doprowadzic do jego zniszczenia . Tryb Multiplayer jest także świetnie dopracowany . Podsumowując chciałbym polecic tą grę wszystkim graczom , ponieważ jest ona warta zakupu . Ocena końcowa 5/5 .

PS2Grand Theft Auto: Liberty City Stories

*****
Grand Theft Auto Liberty City Stories
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Grand Theft Auto Liberty City Stories to kolejna częśc ,w której czeka nas wiele ciekawych misji . Jak w każdej części mamy możliwośc wykonywania misji ,a także swobodnej wędrówki po ogromnym mieście Liberty City . W tej części działamy na zlecenie mafii oraz jej Bossa . Standardem dla serii Grand Theft Auto jest poruszanie się , i tutaj możemy to robic na wiele sposobów . Otóż możemy poruszac się na piechotę , powoli zwiedzac miasto , bądz też szybszym środkiem transportu , jak na przykład samochód , czy motor . Klimat gry jest bardzo ciekawy , fabuła wciągająca , oprawa graficzna również bardzo dobra , udzwiękowienie rewelacyjne . Coż , mogę polecic tą grę każdemu posiadaczowi konsoli PlayStation 2 i każdemu graczowi , który lubi serię Grand Theft Auto . Ocena 5/5 .

PS2Fight Night Round 3

*****
Fight Night Round 3
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

W grze Fight Night Round 3 dostajemy życiową sznasę . Otóż naszym celem jest pokazanie na co nas tak naprawdę stac . W grze wcielamy się w boksera , którego możemy stworzyc samodzielnie bądz też skorzystac z listy już umiejscowionych zawodowych bokserów z dużymi umiejętnościami . Jeżeli chcemy stworzyc własnego boksera , na początku jesteśmy amatorami , z czasem nasze umiejętności idą w górę , co pozwala nam walczyc z coraz silniejszymi bokserami . Podczas rozgrywki ( walki ) na ringu mamy wiele możliwości , róznego rodzaju ciosy , kombinacje . Naszym głównym celem jest przede wszystkim pokonanie naszego rywala . Na koniec przejdę do całokszałtu gry . Oprawa graficzna jest dobra , może nie rewelacyjna , lecz różnego rodzaju efekty są naprawdę super . Udzwiękowienie jest świetne , klimat mówi sam za siebie , po prostu czujemy się jak byśmy tam my walczyli . Grę polecam każdemu graczowi . Ocena 5/5.

PS2EyeToy: Play Sports

*****
EyeToy: Play Sports
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra EyeToy Play Sports jest w sam raz grą dla całej rodziny . Chcesz miło spędzic czas w miłej rodzinnej atmosferze ? Dobrze trafiłeś ta gra jest idealna dla Ciebie . Jako gracz posiadający tą częśc gry muszę przyznac , że gra ta została wykonana bardzo dobrze , mam tutaj na myśli grafikę , oraz możliwości , których jest naprawdę dużo . Grając w tą grę można brac udział w różnych mini - grach , które są podzielone na konkurencje sportowe . Można znalezc między innymi piłkę nożną,siatkówkę,koszykówkę . Kamera to prawie całośc naszej frajdy podczas gry , gdyż to właśnie ona daje graczowi satysfakcję . Mamy okazję wykazac się w różnych dyscyplinach . Kamera ma wbudowany czujnik ruchu , dzięki któremu możemy wykonywac rzuty karne, grac w koszykówkę , a nawet robic zdjęcia . Grę polecam każdym , i tym młodszym i tym starszym :) . Ocena końcowa 5/5 .

PS2Tomb Raider: Anniversary

*****
Tomb Raider: Anniversary
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Tomb Raider Anniversary jest grą opierającą się o pierwszą częśc, w którą mieliśmy okazję pograc na konsoli PlayStation . Oczywiście poprawiono silnik graficzny , co ma duże znaczenie , gra wygląda znacznie lepiej , choc dla mnie grafika nie ma znaczenia , to muszę i tak stwierdzic , że gra jest nieco inna , właśnie przez poprawioną grafikę . Klimat jest bez zmian , jak w każdej części rewelacyjny , fabuła ciekawa , wciągająca . Atmosfera panująca w tej grze jest zmienna , raz wesoła , raz poważna . Grę tą mogę polecic każdemu graczowi , który lubi przygody Lary Croft oraz tym , którzy wcześniej nie zetknęli się wogóle z tą serią .Ocena końcowa 5/5 .

PS2Star Wars: Battlefront II

*****
Star Wars Battlefront 2
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Jako Gracz i fan całej serii gier " Star Wars " mogę opisac kolejne swoje zadowolenie . Star Wars Battlefront 2 to gra mająca już prawie sześc lat , mimo tego wygląda bardzo dobrze z każdej strony , mam tutaj na myśli udzwiękowienie , grafikę , oraz klimat , który jest naprawdę świetny . Mimo tego , że gry starzeją się , to seria Star Wars zawsze będzie bardzo dobra . Do tej gry , jak i do całej tej serii mogę wracac kilkanaście razy , właśnie tutaj jest pokazane, że gra ( seria ) nie została zrobiona na jeden raz , tutaj można przechodzic kilka razy , w moim przypadku jako fana nie nudzi mnie to , wręcz przeciwnie daje mi to satysfakcję . Podsumowując polecam tą grę , gdyż jest ona warta zakupu oraz warto miec ją w swojej kolekcji :) . Ocena końcowa 5/5 .

PS2Silent Hill: Shattered Memories

*****
Silent Hill Shattered Memories
dodano: 29.6.2011, autor: Bodzio-gracz

Gra Silent Hill Shattered Memories zrobiła na mnie dobre wrażenie . Otóż wcielamy się w postac Harry’;;ego Masona , który po wypadku samochodowym jakiego doznał ma jeden cel , odnalezc swoją córkę . Podczas rozgrywki mamy do pokonania wiele przeszkód . Fabuła gry jest bardzo ciekawa , silnik graficzny uległ zmianie na lepszy , jest nieco poprawiony , klimat jest taki mroczny zresztą jak w każdej części Silent Hilla . Podsumowując muszę przyznac, że gra nie ma żadnych wad , no w moim przypadku nie zauważyłem nic , gra pozytywnie mnie zaskoczyła . Jako gracz mogę polecic tą grę , co więcej całą serię Silent Hill , gdyż jeżeli lubisz gry mroczne, straszne to koniecznie musisz zakupic . Ocena końcowa 5/5 :) .

PS2LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

*****
Lego Star Wars II
dodano: 26.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Jako wielki fan Star Warsów ucieszyłem się, gdy LucasArts postanowiło wydac kolejną częśc Gwiezdnych Wojen, w świecie LEGO. LEGO Star Wars to bardzo ciekawa seria gier , która składa się z dwóch części. Pierwszą częśc miałem okazję przejśc w niecałe 6 godzin, drugą częśc natomiast męczyłem 2 dni. Lego Star Wars II jest lepszą częścia pod względem graficznym oraz dzwiękowym . Pod Względem klimatu zrównuje się z częścią pierwszą , gdyż wszystkie Epizody ( 1 - 6 ) bardzo mi się w obu częściach podobały. Nowe postacie , nowe części, nowy poziom trudności oraz tryb kooperacji z ulepszoną kamerą sprawiają , że gra zasługuje na szóstkę z mega plusem. Polcam Serię LEGO wszystkim gramowiczom :) Ocena: 5/5 :) .

PS2Medal of Honor: Rising Sun

*****
Medal of Honor Rising Sun
dodano: 24.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Kolejna świetna gra , która odtwarza nam II Wojnę Światową . Gra jst naprawdę rozbudowana. Wiele misji, kilkanaście rodzajów broni, granatów oraz możliwośc strzelaniia z dział maszynowych oraz wiele innych możliwości. Gra Medal of Honor Risin Sun bardzo mnie zachwyciła. Otóż graficznie gra wyszła bardzo dobrze jak na konsolę PlayStation 2, kilmatycznie wyszła celująco ... och , ten klimacik II Wojn Światowej. Grając w Medala czułem się jakbym tam był. Udzwiękowienie także niezłe , fabuła celująca poprostu II Wojna , na której celem jest przetrwac i wygrac. Grę polecam wszystkim miłośnikom takich gier . Ocena : 5/5.

PS2FIFA 10

*****
Fifa 10
dodano: 22.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Fifa 10 to kolejna świetna produkcja, w której między innymi został ulepszony system rozgrywki, który wiele różni się odtrybu z części poprzedniej. Ulepszono takżetryb menedżerski, który daje więcej możliwości, niestety jednak silnik graficzny w wersji na PS2 jest taki sam, ponieważ to PS2 więc nie można liczyc na wiele . Wprowadzono nowe modyfikacje co bardzo mnie zadowoliło . Myślę, że gra Fifa 10 jest godna polecenia i w stu procentach mogę ją polecic wszytkim graczom . Ocena 5 -/ 5

PS2Burnout 3: Takedown

*****
Burnout 3
dodano: 22.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Burnout 3 jest najbardziej udaną częścią spośród całej serii. Wspaniała grafika , wzorowe sterowanie, oraz bardzo dobre udzwiękowanie to 3 duże plusy. Wiele trybów rozgrywki , mnóstwo wspaniałych samochodów oraz dodatkowe tryby wyścigów .... Takie możliwości daje właśnie Burnout 3. Grę przeszedłem w niecałe 2 dni, i wiele razy wracałem do niej, bo tą grę można przechodzic co chwilę. Polecam wszystkim graczom . Ocena : 5/5

PS2Ratchet & Clank

*****
Ratchet & Clank
dodano: 22.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Ratchet & Clank zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Lubię grywac w platformówki i muszę przyznac, że nie grałem nigdy w lepszą platformówkę jak Ratchet & Clank. Wspaniała grafika , oraz sterowanie , miły klimacik i ciekawa fabuła grze Ratchet & Clank dużą popularnosc. Wiele broni oraz dużo rozbudowanych etapów sprawiły , że Ratchet & Clank zasługuje na ocenę 5 . Wszystkim graczom polecam tą grę , gdyż przy Ratchecie & Clanku nie znudzicie się tak szybko :) Ocena : 5/5

PS2Jak II: Renegade

*****
Jak II Renegade
dodano: 22.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Jak 2: Renegade to kolejna gra, ktróra zyskała u mnie dużego plusa. Otóż Jak 2 Renegade to połączenie kilku gatunków, a do tego jeszcze piękna grafika, ciekawa fabuła oraz wesoły klimacik jaki panuje w grze Jak 2 Renegade. W grze niedostrzegłem wad. Wiele nowych umiejętności pozwala na to , że gra zyskuje kolejnego plusa. Grę przeszedłem w niecałe 8 godzin ciesząc się, że Naughty Dog wydało kolejną fajną grę. Wszystkim graczom i posiadaczom konsoli PlayStation 2 polecam tą grę :) ocena : 5/5

PS2Jak 3

*****
Jak 3 -
dodano: 21.12.2010, autor: Bodzio-gracz

Jak 3 to świetna gra przygodowa, po której poczułem się niczym mały wojownik . Bardzo dobra oprawa graficzna, świetny klimat oraz niezłe sterowanie dają duży prestiż tej grze. Jako gracz muszę stwierdzic fakt , że gra nie jest ani za dluga, ani za krótka, jest po prostu w sam raz. Dodam jeszcze,że fabuła w grze JAK jest poprostu bardzo ciekawa i rozbudowana . Jak 3 jest jedną z najlepszych gier Przygodowo - Platformowych. Polecam tą grę wszystkim graczom, którzy posiadają PlayStation 2 .. Moja ocena końcowa to 5 z dużym plusem :)

PS2Harry Potter i Zakon Feniksa

*****
Harry Potter Zakon Feniksa
dodano: 2.7.2010, autor: Bodzio-gracz

W części Zakon Feniksa Harry Potter może porządzic trochę więcej. Otóż, to można poruszac się po całym Hogwardzie, lekko i swobodnie. Kolejną nowością jest ULEPSZONA peleryna niewidka, która potrzebna jest nam w misji, aby zakradnąc się na dół i podsłuchac hasło od Ślizgonów. Grafika jest cudna, dzwięk także choc tutaj się nie postarano dzwięk jest z pierwszej części, lecz mnie to nie przeszkadzało podczas rozgrywki. Fabuła, misje, zagadki, klimat to jedno wielkie mistrzostwo. Polecam tą częśc wszystkim!!!!!

PS2Harry Potter i Więzień Azkabanu

*****
Harry Potter Więzień Azkabanu
dodano: 2.7.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Harry Potter Więzień Azkabanu ma świetną fabułę. Otóż gra zaczyna się w pociągu, gdy Harry'ego i Przyjaciół atakuje grupa mugoli. Gra jest naprawdę podobna jest do filmu, lecz początek jest nieco urwany. Od swojej poprzedniczki jest krótsza, lecz zadania już są trudniejsze z czego baardzo się cieszę. Graficznie gra jak na ps2 stoi świetnie, udzwiękowienie jest w miarę , a klimat akurat.... Wszystkim graczom polecam tą grę..... :)

PS2Harry Potter i Czara Ognia

*****
Harry Potter.....
dodano: 2.7.2010, autor: Bodzio-gracz

Jako Fan Harry'ego Pottera muszę stwierdzic, iż ta częśc nie za fajnie została zrobiona. Otóż grafika, fabuła i dzwięk są w porządku, ale kamera i sterowanie nie są już takie fajne. Zróżnicowane zadania, obszerne zagadki... owszem dodają grze skrzydeł, ale co z tego jeżeli sterowanie jest do kitu. Bohaterowie są bardziej realni niż w poprzedniej części . Grę polecam zakupic osobom takim , jak w moim przypadku jestem fanem, muszę przetestowac i nieważne jaka będzie to i tak kupię. Moja ocena gry to 4.

PS2Star Wars: The Force Unleashed

*****
STAR WARS
dodano: 2.7.2010, autor: Bodzio-gracz

Jestem fanem całej Serii Star Wars, na tą częśc bardzo czekałem i kiedy ją kupiłem to...... No właśnie akcja tak napięta, klimacik super,graficzna oprawa także nienajgorsza jednym słowem po prostu jedna z najlepszych Star Warsów dotąd wydanych. Grę oceniam na 5 gdyż nie zauważyłem żadnych wad. NICE!

PS2Yakuza 2

*****
Yakuza 2
dodano: 2.7.2010, autor: Bodzio-gracz

Wspaniała gra pełna akcji i dużej adrenaliny. Grając w tą grę poczułem się niczym wojownik na arenie, którego zadaniem jest wyeliminiowac wszystkich zlych wrogów. Takie gry są jednymi z najlepszych, gdyż w tych grach coś się dzieje. O grze powiem tyle. Wspaniała grafika, bardzo dobre udzwiękowienie, ekstra klimacik,całokształt po prostu super gra. Wszystkim polecam zakupic tą grę na konsolę ps2, Nie będziecie żałowac! Ocena 6.

PS2God of War 2

*****
God of War 2
dodano: 30.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra God of War niedośc, że jest lepsza od pierwszej części, to także jest dłuższa. Poprawiona grafika, udzwiękowienie oraz lepszy klimacik dają dużo do zdominowania części pierwszej. Jako, że grę przeszedłem całą z uśmiechem na twarzy mogę powiedziec, iż gra naprawdę jest godna polecenia. Wszyscy, którzy nie grali w takie cudo, naprawdę muszą ją miec:))

PS2Gran Turismo 4

*****
Gran Turismo 4
dodano: 30.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Gran turismo 4 to niemal najlepsza gra samochodowa, jaką spotkałem na konsolę playstation 2. Wspaniała grafika , oraz świetne udzwiękowienie sprawiają, że poczujesz się jak prawdziwy kierowca. W Gran Turismo mamy do wyboru ponad 700 samochodów, oraz około 50 tras, więc taka gra nie powinna się szybko znudzic. Oprócz tego mamy nowe opcje, możliwości, nowa muzyka sprawia, że gra jest lepsza. Jak zwykle oprócz wyścigów wyrabiamy także licencje. Jako nowe opcje, to na przykład nowe części do samochodu, karoseriam kołpaki, czy inne. Prócz tuningu możemy także umyc nasze autko, co daję lepszy wygląd, bo przecież lepiej jezdzic czystą maszyną. Podsumowując gra jest naprawdę super. Kolejnym plusem jest cena ( około 50 zł). Wszystkim kierowcą, którzy jeszcze w nią nie grali polecam zakupic tą grę:))..

PS2Tekken 5

*****
Tekken 5
dodano: 30.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Tekken 5, to kolejna kontynuacja słynnej gry Tekken. Grę wypuszczono na rynek w roku 2005, co dało bardzo duże rezultaty. Gracze bardzo ucieszyli się z takiej produkcji, gdyż jest ona najlepsza ze wszystkich Tekkenów. Wspaniały tryb walki, powalająca grafika oraz kilmat dodają grze skrzydeł. Może malutka wada znalazłaby się, otóż brakowało mi kilka postaci z poprzednich części, ale można wybaczyc. Są za to nowe ciosy, oraz trudniejsze i bardziej rozbudowane poziomy,co naprawdę pozwala osiągnąc graczowi coś więcej. Gre polecam, bo naprawdę warto zakupic taką bijatykę. Tekken może pokonkurowac z grą Mortal Kombat, a nawet z grą Soul Calibur. Ocena gry to 5+.

PS3Uncharted: Drake’s Fortune

*****
Uncharted Drake's Fortune
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Akcja gry Uncharted Drake's Fortune rozgrywa się w Dżungli. Ekstremalne warunki, bogaty świat oraz akcja pełna zagadek oraz innych misji doprowadzają do tego, iż gra staje się konkurentem serii Tomb Raider. Z pewnością jest troszkę lepsza od Tomb Raider, ale nie we wszystkim. Na przykład grając w Uncharted Drake's Fortune nie zauważyłem żadnego zwierzęcia i tutaj taki mały minusik,ale za to strzelanie jest co chwilę. Tutaj trzeba byc ostrożnym i czujnym. Dzięki tym dwóm cechom możemy przeżyc. Jeden zły krok, zle oddany strzał i nie żyjemy. Realizmu jest także dużo w tej grze, a najbardziej idzie to zauważyc wchodząc do wody. Kiedy przepłyniemy jakiś dystans i wyjdziemy z wody, to nasze ubarnia będą totalnie przemoczone. W grze można spotkac dużo ruin starych budowli, oraz dużo zagadek, bo bez nich gra nie byłaby taka fajna. Wszystkich napewno zdziwiło to, że akcja gry toczy się tylko w Dżungli, otóż jest jedna lokacja, ale za to dobrze dopracowana. Polecam!!

PS3Grand Theft Auto IV

*****
Grand Theft Auto 4
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

O tej produkcji, która wyszła w 2008 roku mogę powiedziec bardzo dużo, lecz nie będę się rozpisywłał. W tej części wcielamy się w Niko Belica, który jest poszukiwany listem gończym. Także więc postanawia On uciec z Europy, aż do Ameryki, a dokladnie do Liberty City. Przypływa statkiem, i tutaj zaczyna się zabawa. Misje,misje,i jeszcze raz misje. Graficznie gra jest zrobiona naprawdę dobrze, dzwiękowo także super. Klimat jest zrównany z klimatem z gry GTA 3, choc niektórzy gracze piszą o GTA Vice City niewiem co tam takiego jest z GTA 4. Palmy i miasto podobne do Miami. A w GTA 3 jest liberty City i wszystko to samo,tylko ze zwiększoną ilością atrakcji. W Gta 4 nareszcie pomyślano o prawdziwych ubraniach, czego w poprzednich częściach nie było. Elegancka koszula, czarny garnitur i szrmanckie buty, tego właśnie Mi brakowało w poprzednich częściach, choc nareszcie się doczekałem tego poważnego wyglądu. Grę w 100% polecam wszystkim fanom gier TPP. Ocena końcowa 5+.

PS3Killzone 2

*****
Killzone 2
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Killzone2 jest jednym z najlepszych FPS-ów na całym świecie. Pierwsza połowa gry, to postępujący szturm na stolicę Hellgastów. W grze Killzone 2 głównym bohaterem jest niejaki SEV, który jest stereotypowym żołnierzem. Kampania składa się z dziesięciu długich i pełnych emocji misji. Rozgrywka w Killzone 2 jest dużo lepsza niż w poprzedniej części z PS2. Otóż moim zdaniem w Killzone 1 tylko się szło i strzelało , a w Killzone 2 to już jest więcej zabawy jak, na przykład takie podkładanie ładunków, w których największą frajdą jest czujnik ruchu w padzie, dzięki któremu możemy poczuc jakbyśmy naprawdę coś montowali, odkręcali , itp. Graficznie gra także wygląda super, i można porównac ją z Xboxowym Halo 3. Jeżeli jesteś posiadaczem konsoli Playstaion 3 ,to gra Killzone 2 będzie świetną pozycją... Polecam wszystkim graczom!!!!! Ocena końcowa 5+.

PS2Test Drive Unlimited

*****
Test Drive Unlimited
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Atari postarało się naprawdę. Gra Test Drive Unlimited na konsolę Playstation 2 wygląda znakomicie. Grafika według mnie powala na wszystkie strony. Widok z kokpitu pozwala zauważyc te piękne detale. Kolejną sprawą w tej grze jest dzwięk, który także ładnie wyszedł. Test Drive Unlimited przypomina nieco Need For Speeda, ale tylko w rozgrywce. Jako fan samochodówek mogę dac ocenę bardzo dobrą, iż każdy prawdziwy kierowca powinien miec w domu takie cacko.:) Naprawdę Polecam!!

PS2Resident Evil 4

*****
Resident Evil 4
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Resident Evil 4 to jedna z najlepszych horrorów i jednocześnie przygodówek, jakie wypuściło Capcom. Jednym słowem mogę powiedziec, że seria Resident Evil rywalizuję z serią Sillent Hill. Powiem szczerze,że seria Silent Hill jest napewno lepsza, konami bardziej postaralo się na przykład w oprawie graficznej i dżwiękowej , lecz klimatycznie to już wygrywa Resident Evil, ponieważ w Residencie Evil dzieje się więcej. Grze Resident Evil należy się piątka, lecz gdybym miał porównywac ją, np. Z Silent Hillem, to ocena byłaby nieco niższa, ale wracając do tematu gra naprawdę jest Horrorem, bo niektóre gry mają nazwę Horror, a gra się w nie jak w przygodówki od lat trzech. Residenta Evil polecam wszystkim graczom o mocnych nerwach:) Ocena końcowa to 5..

PS2Black

*****
Balck Ps2
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Black jak wszyscy wiecie jest najbardziej popularna ze swojego realizmu. Grafika, można powiedziec, że jak na konsolę playstation 2 to kombajn. Oprócz grafiki, w grze Black podobało mi się także, to kiedy strzelając z broni,łuski wszystkie wylatywały i nie znikały. Jestem naprawdę pod wrażeniem. EA postarało się naprawdę:) Każdy fan FPP musi w nią zagrac, choc szkoda,że Black nie wyszedł także na PS3:), ale co najważniejsze miałem okazję pograc na konsoli PS2. Gra otrzymuje 5 , wszystkim graczom,a szczególnie największym miłośników FPP polecam tą grę::::

PS2Final Fantasy XII

*****
Final Fanstasy XII
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Final Fanstasy XII to kolejna częśc słynnego RPG-a. Gra ogółem bardzo ładnie wyszła ma dobrą grafikę, niezły klimat i świetną fabułę, jedną z najlepszych fabuł w całej serii Final Fantasy. W grze bardzo podoba mi się system walki, otóż jest inny niż w poprzednich częściach i tutaj mi się podoba, że coś zmieniono. Kolejną rzeczą są filmiki, które podczas gry możemy sobie obejrzec. Ogółem Square Enix postarało się i tutaj wielki plus dla Nich, że wypuścili na rynek taką swietną produkcję. Jeżeli nie grałeś w tą grę, to naprawdę nie zwlekaj, bo kolejne części wychodzą!!:) Myślę, że tej grze bez problemu mogę postawic dużą piątkę z dużym plusem:))))

PS2Prince of Persia: Sands of Time

*****
Prince of Persia Trilogy
dodano: 29.6.2010, autor: Bodzio-gracz

Są to trzy części gier z serii Prince of Persia. Jako, że grałem we wszystkie części tej kultowej trylogii, to do gustu najbardziej przypadła mi Prince of Persia Dusza Wojownika. Jest to najlepsza częśc z tej serii pod względem klimatu, grafiki oraz udzwiękowienia. Ogólnie całą serię mogę ocenic na 5 z dużym plusem, gdyż dalsze części są gorsze, no może graika i dzwięk, ale wszystko inne takie sztywne. Jeżeli jestes posiadaczem konsoli Playstation 2, to taka seria musi zagościc obowiązkowo na twojej półce. Wydaj tylko 89,99 zł, a nie będziesz żałował zakupu tej znakomitej serii.:)

PS2Metal Gear Solid 2: Substance

*****
Metal Gear Solid
dodano: 8.6.2010, autor: Bodzio-gracz

W grze Metal Gear Solid wcielamy sie podobnie jak w grze Splinter Cell w agenta, którego zadaniem jest zabic przeciwnika jak najciszej oraz dobrze wykonac misje. Gre Metal Gear Solid przeszedłem w niecałe 5 dni. Gra jest bardzo fajnie dopracowana dzwiekowo oraz graficznie. W grze idzie skorzystac z kamery widoku pierwszej osoby i to mnie najbardziej zadowoliło. Polecam nie tylko tą czesc, lecz całą serie gier Metal Gear Solid. Ocena to 5

PS2Fifa Street 2

*****
Fifa Street 2
dodano: 19.3.2010, autor: Bodzio-gracz

Fifa Street, jak sama nazwa powiada jest to pewna piłka nożna, ale...... na ulicy. Tym razem mamy okazje zagrac Bekchamem czy Ronaldinho na ulicy. Róznego rodzaju Tricki i kombinacje poznamy w grze Fifa Street 2. Grafika jest świetna oraz klimatycznie gra powala, gorzej jest, np. z dzwiekiem, ale to już inna sprawa. Ocene końcową daje 8 ponieważ te udzwiekowienie jest troche kiepskie. Myśle,że wielki fan sportu a szczególnie Fify powinien zasiegnąc po ten tytuł, gdyż gra jest bardzo wciągająca i pozwala obudzic w tobie prawdziwego piłkarza.

PCHitman: Krwawa Forsa

*****
Hitman: Krwawa Forsa
dodano: 1.3.2010, autor: Bodzio-gracz

Grę Hitman Blood Money jest to gra oparta na faktach. Otóż wcielamy się w Agenta o kryptonimie 47, którego zadaniem jest zabicie każdego wroga stojącemu mu na drodze. Oprócz "agentem" jesteśmy także płatnym zabojcą, który w jest w stanie zrobic wszystko dla pieniędzy. Jako, że posiadam wszystkie gry, to przyznaję, że gra jest bardzo fajnie opracowana ze strony klimatu oraz grafiki....to poprostu powala. Gra oprócz tego, że jest fajnie opracowana to na dodatek tego strasznie wciąga. Na komputerze mogłem grac dlugo, natomiast na konsoli tylko grałem dłużej w trybie singleplayer. Z niecierpliwością czekam na kolejną ciekawie dopracowaną częśc, która dostarczy większej dawki adrenaliny.. Moja ocena gry to 5+..

PS2Jak and Daxter: The Precursor Legacy

*****
Jak and Daxter: The Precursor Legacy
dodano: 28.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Jak and Dexter The Precursor Legacy jest to przygodowo - platformowa gra. Gra jest bardzo świetnie dopracowana, choc wyszła dobre 9 lat temu, ale i tak robi wielką furorę w sklepach. W grze mamy okazję walczyc z róznego rodzaju: rybami,potworami. Gra jest naprawdę super może silnik graficzny nie jest taki super, ale czego tu chciec od gry, która ma już 9 lat. Ja nie patrze na grafikę, liczy się fabuła, klimat oraz sens gry. W tej grze akurat nie zauważyłem żadnych wad, choc każdy by powiedział, że grafika to bani. Według mnie grafika jest piękna. Sterowanie i dzwięk jest w porządku. Klimat jest najlepszy ze wszystkich części, fabuła także jest prawie, że najlepszą.... Grę polecam szczególnie fanom Ratcheta & Clank'a, gdyż ta seria nieco podbija Ratcheta... Ocenę jaką mógłbym wystawic to oczywiście 5+. Gra ta zajęła mi niecałe3 dni.

PCOutRun 2006: Coast 2 Coast

*****
OutRun 2006: Coast 2 Coast
dodano: 27.2.2010, autor: Bodzio-gracz

O tej grze mógłbym się rozpisac, że zabrakłoby tutaj miejsca. Bardzo mi się to podoba, że SEGA odnowiła tą grę. Na początku robiła ona furorę na automatach, gdzie wchodziło się do kabiny, w której znajdowała się kierownica oraz ekran i grywało się. Teraz natomiast mamy okazję pohasac modelami Ferrari na naszych komputerach oraz konsolach. Jako, że posiadam tą grę na komputer, choc nie przeszedłem ostatniego 10% gry muszę przyznac, że od tamtych czasów nie zmieniło się nic. Grafika prawie, że taka sama..no może ulepszona, ale to fajnie jest miec taka grę na PC-cie. Wspaniały klimat....te plaże, palmy cudo, po prostu cudo. Gra nie ma żadnych wad i ocena to 5. Polecam tą grę wszystkim graczom, którzy chcieliby wrócic do starego wyścigowego szaleństwa bądz ci którzy nie mieli okazji nigdy w to zagrac.

PS2SBK 08: Superbike World Championship 08

*****
SBK 08
dodano: 27.2.2010, autor: Bodzio-gracz

SBK 08 jest to bardzo ciekawa gra wyścigowa. Tym razem mamy okazję pojezdzic motocyklami. Gra jest bardzo fajnie skonstruowana, ma fajną grafikę oraz super klimacik. Jadąc na Hondzie, czy na Suzuki czuje się jakbym jechał naprawdę na wielkim torze. Oprócz scigania się na motocyklach są także inne dostępne tryby zabawy, na przykład skoki. Gra jest bardzo długa to znaczy zajęła mi 6 dni grania i muszę przyznac, że SBK 08 zasługujena złoto w kategorii jazda na motocyklu. No niestety zauważyłem podczas gry parę wad. Otóż, to sterowanie gorsze od tego w poprzedniej części, za mało motocykli oraz udzwiękowienie niezbyt fajne. Grze daje tylko 4+, ze względu na te wady. W 100% polecam tą grę!!

PCMirror's Edge

*****
Mirrors Edge
dodano: 25.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Grając w Mirrors Edge poczułem się jakbym to ja był w tej grze. Najbardziej zadziwiła mnie kamera jaka jest w tej grze.. po prostu rewelacja. Gra dostarcza wiele adrenaliny. Graficznie także niezle wyszła, dzwiękowo to już ni powiem /..... świetnie. Gra jest bardzo wciągająca. Ma niezłą fabułę i taki ciepły klimacik. Moja ocena gry to 6+ chocwiem, że takiej nie można tutaj wystawic, ale tak jest. Grę polecam tym, którzy nie grali bądz którzy zamierzają w nią zagrac.

PS2Grand Theft Auto: San Andreas

*****
Grand Theft Auto San Andreas
dodano: 25.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Otóż gra Grand Theft Auto San Andreas nie jest tym na co czekałem. Jest może fajna pod względem misji, i klimatu natomiast grafika,dzwięk i fabuła wcale mnie nie powaliły. To znaczy, że niespodobała mi się ta częśc. Gta Vice City było w tym lepsze, że była inna fabuła oraz graficznie było lepiej. Niektórym się tylko wydaje, że gra jest piękna....no może jest piękne plaże, wioski oraz ładne krajobrazy to mi się podobało, ale nie grafika jaka jest w tej grze. Kupując w 2005 roku tą grę bardzo się n niej zawiodłem. Ocena to 4-.

PS2Killzone

*****
Killzone
dodano: 25.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Kiedy zakupiłem grę Killzone na PS2 odrazu wiedziałem, że to będzie fajna gra. Gdy włączyłem grę bardzo się zdziwiłem grafiką, i klimatem. Grafika powalająca jak na gre na Playstation 2 z kolei sterowanie już nie takie dobre. Wracając do klimatu, jest rewelacyjny. Jeszcze jedną rzeczą dobrą rzeczą... jest to, że w grę może grac 4 graczy jednocześnie, czyli kolejny plus. Podsumowując grę dodam tylko, że mogła byc troszkę dłuższa. Mi zajęła ona tylko 9 godzi, więc to wystarczająco mało jak na moje poglądy. Ocena to 5. Grę polecam szczególnie tym, którzy w nią nie grali a posiadają Playstation 2.

PCRollerCoaster Tycoon 3

*****
Rollecoaster Tycon 3
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Mówiąc krótko o grze Rollercoaster 3. Gra jest świetnie oprawiona graficznie, dzwięk jest także czysty, klimacik jest naprawdę lepszy niż w poprzedniej części oraz są nowe opcje, więcej budynków, karuzeli, lokacji itp. Gra dostarcza dużo adrenaliny, choc jest tylko o budowaniu, ale prawdziwy gracz potrafi docenic nawet taką grę. Ja osobiście ją docieniam i daję 5:)

PCMax Payne 2: The Fall of Max Payne

*****
Max Payne Antologia
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Max Payne 1 i 2 są prawie, że najlepszymi strzelankami. Jako nowojorski policjant musimy zniszczyc parę grup przestępczych, które grasują na terenach Nowego Yorku....i nie tylko. Gra ma świetną grafikę, oryginalne modele broni, np.Obrzyn. Super dzwięk oraz klimat..... po prostu jest ekstra. Grze daję tylko 5+, ponieważ oceny 6 nie ma:)

PS2God of War

*****
God of War
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra God of War to jedna z najlepszych gier akcji na konsolę Playstation 2. Kiedy po raz pierwszy włączyłem tą grę pomyślałem " znowu jakieś nudne to będzie"...myliłem się. Otóż gdy to włączyłem oczy wyszły mi jak niewiem co. Gra jest poprostu niezle zrobiona graficznie, dzwiękowo oraz fabularnie. Naprawdę w grze nie znalazłem żadnych wad jedynie zalety. Gra co prawda może nie jest idealna, ale o taką mi właśnie chodziło. Producent naprawdę się postarał i bardzo mu za to dziękuję. Oceny chyba nie muszę podawac dla ak atrakcyjnej gierki.

PS2Medal of Honor: Frontline

*****
Medal of Honor Frontline
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Medal of Honor Frontline jest to typowa strzelanka oparta na drugiej wojnie światowej. W grze mamy do wyboru mnóstwo broni od thompshona, aż po CKM-a. Oprócz broni oraz całego wyposażenia gra ma niezłą oprawę graifczną oraz fajny klimat. Gra zaczyna się na Oceanie, płyniemy opancerzonymi łódkami aby zaatakowac wroga. Kiedy w łódkach otwierają się klapy z przodu słychac tylko wielki huk. Duża liczba armii zostaje ostrzelana przez wrogich żołnierzy, którzy pilnują na wieżach. Naszym zadaniem oczywiście nie tylko w tej misji, tylko w całej grze jest zniszczenie wroga oraz przeżycie tego koszmaru. Jakoże przeszedłem tą grę bez problemowo oceniam ją na 5. Polecam nie tylko tą częśc, ale także Wojnę w Europie oraz Rising Sun.

PS2Need for Speed Underground 2

*****
Need For Speed Underground 2
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Need For Speed Underground 2 jest najlepszą wyścigówką z serii Need For Speed. Otóż gra dostarcza niezłą dawkę adrenaliny. W grze są bardzo fajne pojazdy, które można pózniej tuningowac. Jest dużo modyfikacji! Są nowe vinyle, jest także możliwośc zamontowania głośników do bagażnika... i tu wielki plus. Oprócz tego są ciekawe trasy i wiele wiele miast. Jedyną wadą tej gry jest to że nie ściga policja. Grę ocenię na 4+. Bez dwóch zdań polecam tą grę, iż ma ona już swoje lata, ale naprawdę jeżeli nie grałeś to musisz koniecznie!

PCJust Cause

*****
Just Cause
dodano: 24.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Just Cause jest nieco podobna do gry GTA tylko, że akcja nie toczy się w mieście tylko w dżungli. Początek gry jest bardzo fajnie dopracowany. Otóż spadamy na ocean. Naszym celem jest zabicie wszystkich wrogów. Gra jest także bardzo podobna do gry Total Overdose. Tylko tam akcja toczy się zaś w Meksyku. Grę Just Cause przeszedłem w zaledwie 9 godzin. Gra ma bardzo ładną grafikę, starannie dopracowany dźwięk oraz super klimacik. Grając w Just Cause przez jakiś czas dowiesz się co to jest byc agentem w dżungli. Grę polecam wszystkim!! Jest ona najlepszą grą akcji::: Ocena końcowa gry to 5+

PCGothic 3

*****
Gothic 3
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gothic 3 jest to gra zrobiona bardzo dobrze (szczególnie grafika). Znowu fabuła i klimat to nie to samo co w poprzednich częściach.. Otóż gra zaczyna się nieciekawie, gdyż w mieście w którym się znajdujemy jest trochę dziwne. Na samym początku miasto atakują Orkowie i.... Grze daję tylko 4+ gdyż spodziewałem się lepszej fabuły i klimaciku.

PCGothic II

*****
Gothic 2
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Gothic 2 już nie jest tak dobrze zrobiona jak Gothic 1. W tym rzecz, że graficznie stoi niezle, dzwiękowo także. Tutaj rozchodzi się o klimat i fabułę. Klimat jest taki sztywny i niedopracowany, zaś fabuła nie jest inna. Ile razy można ratowac świat przed smokami czy innymi istotami. Jako że gra jest wciągająca i fajna ocenę którą mogę oddac to 5..

PCGothic

*****
Gothic
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gothic 1 jest to jedna z najlepszych Rpgów na całym świecie. Szczególnie pierwsza częśc jest najlepsza. Klimacik jest super, fabuła też całkiem niezła.... jedynie grafika nie jest dobra, ale prawdziwy gracz nie patrzy czy grafika jest słaba czy nie. Ja na przykład nie zwracam uwagi na grafikę. Tutaj liczy się gra. Jako że grę przeszedłem paranaście razy ocena jest tylko jedna ..... 5+ Jeżeli niegrałeś w tą grę bądz nawet niejesteś fanem Gothica powinieneś w to zagrac.

PCTactical Ops: Wojna z Terrorem

*****
Tactical OPS
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Tactical OPS jest jednym z najlepszych shooterów. Gra jest zrobiona na silniku Unreal Tourament. Jako gracz muszę tutaj powiedziec, że grając w Tactical OPS zdziwiłem się bardzo.... Otóż gra pokazuje bardzo dużo... Counter Strike ma na noc. Może nie ma tak dużo map jak w CS-sie, ale za to broni ma o wiele wiele więcej. W grę grywam od 3 lat więc jako doświadczony gracz daję ocenę 5+. Ci co nie gralic w OPS-a muszą koniecznie w niego zagrac.

PS2Battlefield 2: Modern Combat

*****
Battlefield 2
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Jako gracz grę tutaj ocenię bardzo surowo. Battlefield 2 jest super grą ,szczególnie w wersji na konsolę PS2. Na PC to nie to samo. Jedynie wygrywa PC-towa wersja oprawą graficzną. Grze daję ocenę 5 z malutkim minusikiem. Polecam tą grę szczególnie tym, którzy w nią nie grali:)

PS224: The Game

*****
24 The Game
dodano: 23.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra 24 The Game to jedna z najlepszych gier akcji, w które grałem. Jack Bauer jako agent CTU jest zobowiązany do ratowania świata. W grze wykonujemy różnego rodzaju misje, od pościgów aż po przesłuchania. Lubię kiedy w grach dzieję się coś pobudzającego... I tak właśnie jest w tej grze. Klimat jest naprawdę super, a grafika też całkiem niezła. Dzwieki także są starannie dopracowane. Gra ma tylko jedną wadę, według mnie jest za krótka,gdyż zajęła mi tylko 11 godzin. Pozatym wszystko jest w porządku moja ocena końcowa gry to 5-. Grę polecam wszystkim tym którzy niemieli okazji zagrac Jackiem Baurem oraz resztą jego kolegów..

PS2Harry Potter i Książe Półkrwi

*****
Harry Potter I Książe Półkrwi
dodano: 21.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra jest najlepsza ze wszyskich części. Ma świetną grafikę, dobry podkład muzyczny, fabułę, oraz klimat. Jedyną wadą gry jest to, że co wychodzi częśc to jest coraz krótsza. Granie w Harryego Pottera i Książe Półkrwi zajęło mi niecałe 5 godzin. Ocena końcowa gry to 5+. Polecam całą serię gier Harryego Pottera.

PS2Need For Speed ProStreet

*****
Need For Speed Pro Street
dodano: 21.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Gra Need For Speed Pro Street jest faktycznie troszkę przereklamowana. Na PC jest gorsza natomiast na PS2 jest lepsza pod względem sterowania. W grze zauważyłem dużo mniej zalet niż wad. Zalety: - Grafika - Sterowanie - Dzwięk - Fajne części do tuningowania Wady: - Przereklamowana - Uszkodzenia wcale nie są tak duże - Za krótka, gdyż mi zajęła tylko 6 godzin - Za mały świat -Za łatwa Oenę jaką daję to 4 .

PS2Godfather The Game, The

*****
Ojciec Chrzestny
dodano: 21.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Kiedy na rynek wyszła gra Ojciec Chrzestny (21 Marzec 2006 rok) odrazu postanowiłem, że sobie ją kupię. W grze Ojciec Chrzestny nie było rzeczy, która mi się nie podobała, otóż wszystko to co tam było podobało mi się. Sam początek gry kiedy tworzymy postac, naprawdę się zdziwiłem. Nawet w GTA nie szło zmienic twarzy. Podczas misji także się bardzo zdziwiłem, gdyż oprócz zabijania,czy strzelania wykonujemy inne misje, np. Wymuszenia, Haracze. Gra Ojciec Chrzestny ma sporo zalet: - Piękna grafika - Klimat - Dzwięk Ocena końcowa to 5 polecam w 100% tą grę!

PS2SOCOM 3: U.S Navy SEALs

*****
Socom 3 Us.Navy.Seals
dodano: 21.2.2010, autor: Bodzio-gracz

Moim zdaniem gra Socom 3 Us.Navy Seals jest jedną z najlepszych gier taktycznych, wypuszczonych na rynek. Mamy okazję nietylko zagrac na pustyni, czy w Maroku, ale także w Polsce. Bardzo mnie to zadziwiło, gdy zobaczyłem misje w Polsce. Najbardziej podobało mi się auto oddziału Us Navy Seals, był to żuk... Polski żuk. W grze Socom 3 przejmujemy dowództwo nad elitarną grupą Us.Navy.Seals. Poprzez przejście każdej misji otrzymujemy nowe bronie, np. karabiny maszynowe, pistolety czy granaty. W grze mamy do wykorzystania ponad 30 zawansowanych broni, które możemy rozbudowac do ponad 900 dodatkowych niestandardowych akcesoriów, na przykład lunet , tłumików czy granatników. Kolejnymi zaletami tej gry są: - Bardzo ładna grafika - Czysty przestrzenny dzwięk Podsumowując całą recenzję dodam tylko jeden minus gra Socom 3 jest krótsza od swoich poprzedniczek, ponieważ ma tylko 12 misji antyterrorystycznych.