logo
informacje o grze

PCMedal of Honor

*****
Medal of Honor
dodano: 17.11.2010, autor: Tom_pl

Jest w 100% dobrą grą, mimo że ma jakieś wady, to na prawdę jest dobra robota! singiel jest krótki, ale w której grze teraz jest długi singiel? Jeśli chodzi o multi jest super, ja zawsze mam wrażenie że każda gra tego pokroju będzie gorsza, ale jest OK, można powiedzieć tak, nie wnosi gra nic nowego w tym gatunku, bo teraz każdy jedzie na tym samym wózku (komercia) ale ja szczerze Polecam! moja ocena 4/5.

PCThe Club

*****
The Club
dodano: 30.1.2009, autor: Tom_pl

Jedna z najlepszych strzelanek, w jakie grałem, możliwość wyboru postaci, i gra sprawia, że z chęcią sięga się tą grę, grafika stoi na wysokim poziomie 5/5 jak najbardziej Polecam Wszystkim, którzy lubią tego typu gry.

PCMercenaries 2: World in Flames

*****
Mercenaries 2: World in Flames Wymiata!!!
dodano: 16.9.2008, autor: Tom_pl

Gra Mercenaries 2: World in Flames jest po prostu rewelacyjna, środowisko gry, jak i sama oprawa graficzna pokazują naprawdę co to znaczy słowo next gen... menu jest proste, i przejrzyste, nie sposób się pogubić. Tryb online, to kolejny smakołyk dla kooperacji, wzajemne wspieranie się powoduje, że czujemy się jak byśmy byli tam potrzebni, a nie że tylko jako cel do zestrzelenia... Polecam Wszystkim grę, jest warta tych pieniędzy wydanych na nią.