logo
informacje o grze

PCFIFA 11

*****
Król wraca w wielkim stylu!
dodano: 2.9.2011, autor: Muradin_07

Miało wyjść więcej... ale są limity... więc krótko: -grafika dobra jest? Jest... -czuć walkę o piłkę w każdej minucie meczu? Czuć... -wiele lig w pełni licencjonowanych jest? Jest... -wraca w wielkim stylu aby dokopać serii PES? Wraca! I tak naprawdę nawet nie robi problemu duet Szpakowski-Szaranowicz który można po prostu przełączyć na angielski komentarz, który jest naprawdę dobry, bez potrzeby zmiany języka menusów na angielski. Tak więc: jeżeli chcesz grać w najlepszą piłkę kopaną na rynku, a nie chcesz czekać na FIFA 12 to kupuj tą część bo jest po prostu świetna!

PCDragon Age: Początek

*****
Dobra gra cRPG, wspaniała przygoda.
dodano: 22.10.2010, autor: Muradin_07

Grało mi się w nią naprawdę przyjemnie. Można polecić każdemu kto szuka dobrej rozrywki, która w połączeniu z Przebudzeniem potrafi pozwolić na 50 godzin gry. Do tego jeżeli próbujemy przejść różnymi rasami i klasami można grać w tą grę naprawdę długo. No i też rozmowy, wybory moralne które naprawdę zmieniają świat gry. Jednak dubbing po polsku jest średni, ale dobrze że można go zmienić w ustawieniach na angielski. Ta gra jest pozycją obowiązkową dla każdego gracza który lubi cRPG.

PCThe Orange Box

*****
Pomarańczowe pudełko pełne radości...
dodano: 24.2.2010, autor: Muradin_07

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem że OB jest w tej cenie postanowiłem wyciągnąć swoje zaskórniaki i ją kupić. Mamy tu wszystko: HL 2 z epizodami, TF II i zwieńczenie jakim jest Portal. Daje to nam długie godziny rozgrywki i dużą ilość achievementów w EP 2, TF II i Portalu. Po prostu kupować.

PCCall of Duty: Modern Warfare 2

*****
Dobra produkcja!
dodano: 24.2.2010, autor: Muradin_07

Osoby, które mówią o słabym multi w tej części to są w błędzie. Gra się bardzo fajnie, mamy dużą liczbę trybów rozgrywki. Do tego Spec Ops i dobrze napisany scenariusz singla. Tylko zamawiać, czekać i grać w nią...

PCMass Effect

*****
Po prostu kosmos!
dodano: 25.6.2009, autor: Muradin_07

Jeżeli grałeś w takie produkcje jak SW:KOTOR (I i II) czy Jade Empire to się nie zawiedziesz. Duże spectrum możliwości. Ta gra wyzwoliła we mnie nawyk czytania wszystkich napisów w grach ( a najbardziej tekstów Wrex'a). Jeżeli chcesz grać przez długi czas to kupuj śmiało, niczego nie ryzykujesz...

PCToCA Race Driver 2

*****
Warte polecenia!!
dodano: 12.5.2008, autor: grabopendzik

Gra moim zdaniem może spokojnie konkurować z konsolowym Gran Turismo czy PGR. Gra się w nią fajnie. Ma fajny model zniszczeń i uruchamia się na mniej sprawnych kompach. Jak nie grałeś, sprawdź.

PCFable: Zapomniane Opowieści

*****
Super sprawa
dodano: 27.3.2007, autor: grabopendzik

Gra jest po prostu ekstra, możliwości miliony, tyle samo możliwości kierowania postacią. Przepiękne lokacje dopełniają tę grę do maksymalnego poziomu oceny. Polecam też tę grę ze względu na cenę.

PCFallout

*****
Jazda obowiązkowa
dodano: 23.9.2006, autor: grabopendzik

Dla mnie to poprostu bomba, ramy z kumpami w neuroshime, gre wzorowaną na falloucie, sam ralem tylko w fallout tactics. dla nie zrobie wszystko, nawet wydam ostatnie kiszonkowe.