GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Yet Another Zombie Defense HD

Yet Another Zombie Defense HD

Producent: Awesome Games Studio

Wydawca: Brak

Premiera: 22.06.2018

Gatunek: akcja zręcznościowa strzelanka

Wersja językowa: PL KINOWA

Yet Another Zombie Defense HD to dzieło polskiej ekipy Awesome Games Studios, które przygotowało strzelankę top-down (perspektywa lotu ptaka) adresowaną do właścicieli PC oraz Xbox One.

Zamiast rozbudowanej kampanii fabularnej, Yet Another Zombie Defense HD oferuje niczym nieskrępowaną rozgrywkę z akcją osadzoną w świecie dotkniętym apokalipsą zombie. Z nieumarłymi rozprawimy się w trzech trybach. Obrona to nie tylko walka z przeciwnikami, ale i zabawa w stylu tower defense (musimy np. barykadować się czy też stawiać wieżyczki obronne). Niekończąca się noc jest drugim wariantem gry, gdzie musimy „jedynie” odpierać fale nadciągających wrogów. Z kolei w Deathmatchu zmierzymy się zarówno z komputerowymi niemilcami, jak i prawdziwymi graczami.

Yet Another Zombie Defense HD umożliwia kooperację maksymalnie czterem użytkownikom. Multiplayer dostępny jest przez internet oraz lokalnie. Rozpoczynając zabawę musimy liczyć się z tym, że w nasze ręce trafi jedynie podstawowy ekwipunek, ale z czasem będziemy mogli zakupić kolejne, śmiercionośne rodzaje broni, a nawet podnieść granaty czy też zrobić użytek z min. Poszczególne wyniki osiągnięte przez grających w Yet Another Zombie Defense HD umieszczane są w sieci na tablicy rankingowej.

system operacyjny Windows 7, Windows 8 lub Windows 10, procesor dwurdzeniowy 2 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX 9, 400 MB wolnego miejsca na dysku twardym