Yakuza 3

Producent: SEGA Wydawca: Brak Premiera: 12.3.2010 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Yakuza 3 (edycja premierowa)

Dzięki swojemu PS3, odkryj bezwzględne i brutalne oblicze Japonii i zmierz się ze swoją podłą przeszłością.

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Smok Dojimy znowu sieje spustoszenie!

sheepmaster

Jako fan serii obawiałem się , że czekanie na nową "Yakuzę" jest nie warte zachodu. A jednak... było warte. Kiryu Kazuma wraca z całym impetem wciagając gracza w intrygę grubymi nićmi szytą obficie polaną krwią , pięknymi kobietami i...

Yakuza 3

Yakuza 4 - zobacz trailer

Rafał Dziduch
3

Jest dynamiczny, mocny, z właściwym podkładem muzycznym - tak można w skrócie scharakteryzować trailer Yakuza 4.

Yakuza 5 ogłoszona

Patryk Purczyński
8

Mafijne klimaty w japońskim wydaniu to wdzięczny temat na grę. Wdzięczny na tyle, że producenci serii Yakuza na czterech częściach nie zamierzają poprzestać.

Okrojona Yakuza

Łukasz Odziewa
8

Wygląda na to, że Sega po serii całkiem przyjemnych informacji dotyczących Yakuzy 3, postanowiła nieco podciąć skrzydła europejskim graczom. Zachodnie wydanie gry będzie wybrakowane w stosunku do japońskiego oryginału.

Yakuza 4 doczeka się dema

Adam Berlik
2

Wszyscy gracze, chcący zapoznać się z Yakuza 4 przed jej zakupem otrzymają możliwość przetestowania dema. Nie wiadomo jednak, czy do jego wydania dojdzie przed czy po premierze gry.

Yakuza 3 w Europie z dodatkami

Adam Berlik
1

Standardowe wydanie gry Yakuza 3 przeznaczone na rynek europejski zdecydowanie można nazwać kolekcjonerskim. SEGA przewidziała kilka interesujących dodatków dla graczy ze Starego Kontynentu.

Zwiastun i okładka Yakuza 4

Adam Wieczorek
6

Choć na zachodzie nie doczekaliśmy się jeszcze Yakuza 3, to w Kraju Kwitnącej Wiśni wielkimi krokami zbliża się Yakuza 4. Dziś SEGA zaprezentowała oficjalną okładkę gry i nowy zwiastun.

Brak planów wydania Yakuzy 3 w Ameryce

Piotr Wiejak
2

Gra Yakuza 3 na PS3, dostępna w sprzedaży w Japonii od marca, nie trafi do Ameryki - ujawnił przedstawiciel firmy Sega. Co z Europą?