Yakuza 2

Producent: SEGA Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 25.9.2008 Gatunek: akcja, przygodowa Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Yakuza 2 (edycja premierowa)

Czarne chmury zbierają się na Tokio. Ponownie wciel się w bohatera o imieniu Kazuma Kiryu i nie dopuść do wojny pomiędzy klanami organizacji. Konflikt który narasta po zgładzeniu jednego z przywódców Yakuzy, jest sprawką byłego członka klanu Omi. Jeśli dojdzie do wojny pomiędzy klanami, życie na które pracowałeś po opuszczeniu organizacji może legnąć w gruzach, zabierając ze sobą tych, których kochasz.

Yakuza 2

Yakuza 4 - zobacz trailer

Rafał Dziduch
3

Jest dynamiczny, mocny, z właściwym podkładem muzycznym - tak można w skrócie scharakteryzować trailer Yakuza 4.

Okrojona Yakuza

Łukasz Odziewa
8

Wygląda na to, że Sega po serii całkiem przyjemnych informacji dotyczących Yakuzy 3, postanowiła nieco podciąć skrzydła europejskim graczom. Zachodnie wydanie gry będzie wybrakowane w stosunku do japońskiego oryginału.

Zwiastun i okładka Yakuza 4

Adam Wieczorek
6

Choć na zachodzie nie doczekaliśmy się jeszcze Yakuza 3, to w Kraju Kwitnącej Wiśni wielkimi krokami zbliża się Yakuza 4. Dziś SEGA zaprezentowała oficjalną okładkę gry i nowy zwiastun.

Brak planów wydania Yakuzy 3 w Ameryce

Piotr Wiejak
2

Gra Yakuza 3 na PS3, dostępna w sprzedaży w Japonii od marca, nie trafi do Ameryki - ujawnił przedstawiciel firmy Sega. Co z Europą?