WWE 2K17

Producent: Yuke's Media Creation Wydawca: Cenega Poland Premiera: 7.2.2017 Gatunek: sport Wersja językowa: EN Wydania tej gry: WWE 2K17 (edycja premierowa), WWE 2K17 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), WWE 2K17 - Digital Deluxe Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa), WWE 2K17 - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

WWE 2K17 na PC zawiera wszystkie dodatki i aktualizacje wydane na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360, dzięki czemu do dyspozycji fanów wrestlingu oddano największy w historii serii zestaw zawodników, a także niezwykle rozbudowaną mechanikę rozgrywki.


WWE 2K17 to najnowsza odsłona popularnej serii gier traktującej o wrestlingu. Pozwala na wcielenie się w najpopularniejszych wrestlerów z federacji WWE i NXT zarówno w rozbudowanym trybie kariery, jak i innych opcjach rozgrywki przeznaczonych zarówno dla jednego, jak i wielu graczy (multiplayer dostępny jest na podzielonym ekranie oraz za pośrednictwem internetu.


W tym wydaniu cyklu WWE udostępniono mechanikę umożliwiającą opuszczenie ringu i kontynuowanie akcji w okolicach trybun. Edycja oznaczona jako 2K17 umożliwia także wypowiadanie kwestii dialogowych przez wrestlerów, co skutecznie "podkręca" klimat widowiska. Twórcy zadbali o udoskonalenie tak istotnych funkcji, jak system walki czy zachowanie sztucznej inteligencji.

WWE 2K17