Worms World Party

Producent: Team17 Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 22.1.2004 Gatunek: strategia, turowa Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Worms World Party (Nowa eXtra Klasyka), Worms World Party (eXtra Gra)

Nadszedł czas na odjazdową zabawę! Prześmieszne robaki powróciły, teraz w Platynowej Edycji! Otwórz pudełko i weź udział w najbardziej jajcarskiej imprezie na świecie! Zaproś do niej swoich kolegów lub baw się sam korzystając z niespotykanej dotąd ilości opcji gry dla jednego i wielu graczy. Worms World Party to jedna z najśmieszniejszych a jednocześnie najoryginalniejszych gier ostatnich lat. Jej bohaterami są przesympatyczne robaki, które rywalizują ze sobą na różnorodnych arenach. Niesamowite poczucie humoru, którym gra jest okraszona sprawia, ze zabawa z nimi jest naprawdę wyśmienita. Niewielkie wymagania sprzętowe, niska cena, atrakcyjna grafika oraz możliwość rozgrywki wieloosobowej czynią z Worms World Party zakup obowiązkowy zarówno dla każdego miłośnika poprzednich części jak i zupełnego nowicjusza.

Worms World Party

Ewolucja serii Worms - część druga

Lucas the Great
44

Mieliśmy sprytny plan, by dawkować Wam wrażenia. Druga część artykułu Mejstego w zamierzeniu powinna ukazać się tydzień po pierwszej. Jednak żywiołowa reakcja na forum postawiła nas w trudnej sytuacji...

Ewolucja serii Worms - część pierwsza

Lucas the Great
35

Mamy sezon ogórkowy w pełni, trzeba więc czasem nieco sobie poluzować. Pójść na ryby na przykład... tylko lepiej uważać przy namawianiu do współpracy dżdżownic (za pomocą szpadla) - nie wszystkie są układne i spokojne. Niektóre nas samych bez trudu nabiłyby na haczyk.