World of Tanks

Producent: Wargaming.net Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 2.12.2011 Gatunek: online, symulacja, strzelanka Wersja językowa: PL/EN, EN, B/D Wydania tej gry: World of Tanks (edycja premierowa), World of Tanks 2012 (edycja premierowa), World of Tanks - Roll Out (edycja premierowa)

World of Tanks jest darmową grą MMO! Wersja pudełkowa gry wydawana przez CD Projekt zawiera dwa kody, za które gracze otrzymają dodatkowe wsparcie w grze i odblokują czołg premium.

Kod bonusowy może być wykorzystywany zarówno przez nowych graczy jak i osób już posiadających konto, dodaje on:

  1. czołg M22 Locust
  2. 1000 sztuk złota
  3. 25 000 kredytów
  4. dodatkowe miejsce w parku maszyn
  5. 3 dni konta premiumKod zaproszenia mogą wykorzystać jedynie nowi gracze. Ten kod należy wprowadzić jako pierwszy, przed rejestracją kodu bonusowego.


  1. 500 sztuk złota
  2. 1 dzień konta premium

World of Tanks to gra z gatunku MMO traktująca o walkach czołgów. Produkcja ta powstała w studiu Wargaming.net, mającym na swoim koncie serię Massive Assault oraz Order of War. Jest to symulator, lecz nie brakuje w nim także elementów RPG czy też strategii.


World of Tanks oddaje do dyspozycji graczy ponad 150 czołgów z rozmaitych okresów historycznych. Dostępne są zarówno czołgi amerykańskie, niemieckie, jak i sowieckie. Każdy z nich został wiernie odwzorowany przez twórców i charakteryzuje się unikatowym sposobem prowadzenia. Co ciekawe, poszczególne czołgi możemy rozbudowywać podczas rozgrywki.


World of Tanks
pozwala wziąć udział w trybie Wojny Klanów, gdzie nasza drużyna walczy z innymi graczami o dostęp do rozmaitych prowincji. Prócz tego możliwe jest rozegranie mini kampanię lub turnieju.

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Warta POLECENIA!!

SheriF-PL

Gra nie jest tak dynamiczna jak CS Source ;) ale ma swój klimat. Mikropłatności ale spokojnie można grać za "FREE" od dobrych kilku miesięcy wciągnęła mnie na dobre. Teraz decyduje się na zakup pudełkowej wersji z uwagi na bonusy...

World of Tanks

Szwedzkie czołgi zawitały do World of Tanks

Małgorzata Trzyna
0

Aktualizacja 9.17 przyniosła ze sobą nowe czołgi produkcji szwedzkiej - unikatowe niszczyciele oraz jednostki lekkie, średnie i ciężkie.