Winter Survival Simulator

Premiera:
28.02.2024
Platforma:

O grze

Winter Survival Simulator to pierwszoosobowy survival autorstwa polskiego studia Drago Entertainment, który został wydany na PC za sprawą firmy PlayWay

Akcja gry Winter Survival Simulator toczy się w parku stanowym Mount Washington. Kierowana przez nas postać miała wziąć udział w rutynowej i przyjemnej zimowej wycieczce, lecz ze względu na zbieg rozmaitych okoliczności rozpoczyna dramatyczną walkę o przetrwanie w wyjątkowo niesprzyjających warunkach. Musi zadbać o pożywienie, pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, a także - choć może przede wszystkim - poradzić sobie z zimnem.

Winter Survival Simulator to gra, w której celem rozgrywki, poza utrzymaniem się przy życiu, jest odnalezienie drogi do opuszczonej stacji strażników, gdzie najprawdopodobniej uda nam się znaleźć kogoś, kto nas uratuje. Zanim to jednak nastąpi będziemy eksplorować rozmaite lokacje, w tym lasy, góry czy zamarznięte jeziora, spotykając na swojej drodze niebezpieczne zwierzęta.

Co ciekawe, w Winter Survival Simulator musimy dbać również o kondycję psychiczną naszego bohatera. Z czasem będzie on zmęczony, może doświadczyć halucynacji, a stres będzie nieustannie wpływał na percepcję postaci. Sprawi to, że - o ile odpowiednio nie zareagujemy - protagonista będzie powoli tracić zmysły.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i3 lub AMD Ryzen 3, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 750 Ti, DirectX 12, 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym