GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Producent: Naughty Dog

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Premiera: 18.03.2016

Gatunek: akcja przygodowa tpp

Wersja językowa: PL

Uncharted 4: Kres Złodzieja to kolejna odsłona serii przygodowych gier akcji studia Naughty Dog zapoczątkowanej na konsoli PlayStation 3. Niniejsza część została stworzona wyłącznie z myślą o systemie nowej generacji, PlayStation 4.

Od ostatniej wyprawy Nathana Drake''a minęło kilka lat. Znany poszukiwacz skarbów, znajdujący się w stanie spoczynku, powraca jednak do świata złodziei, by wyruszyć na globtroterską wyprawę – tym razem stawka jest bardziej osobista. Zadanie bohatera polega na zdemaskowaniu historycznej konspiracji kryjącej się za zmyślonym skarbem piratów. W trakcie podróży będzie musiał wykazać się wieloma umiejętnościami i udowodnić swoją miłość do najbliższych.

Uncharted 4: Kres Złodzieja skupia się na eksploracji poszczególnych lokacji, walce z przeciwnikami i rozwiązywaniu nieskomplikowanych zagadek natury logicznej. Autorzy położyli duży nacisk na przedstawienie postaci, ukazując ich rozmaite nastroje, byśmy mogli czuć się uczestnikami tej opowieści. Było to możliwe głównie dzięki wykorzystaniu nowej, zaawansowanej technologii, na której bazuje gra.

konsola PlayStation 4, połączenie z internetem, dostęp do funkcji sieciowych wymaga abonamentu PlayStation Plus