UEFA EURO 2012

Producent: EA Sports Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 26.4.2012 Gatunek: sport Wersja językowa: PL Wydania tej gry: UEFA EURO 2012 Poland-Ukraine (edycja premierowa)

UEFA EURO 2012 to dodatek do FIFY 12 wymagający posiadania podstawowej wersji gry. W pudełku znajduje się wyłącznie kod uprawniający do pobrania rozszerzenia z internetu.


UEFA EURO 2012 zawiera 16 drużyn narodowych i schemat rozgrywek z prawdziwego turnieju, jak również wiernie odwzorowane stadiony w Polsce i na Ukrainie. Gracz może wziąć udział w Mistrzostwach Europy rozpoczynając swoją przygodę od fazy grupowej a kończąc na wielkim finale. Dostępny jest także tryb multiplayer, w którym rywalizujemy z prawdziwymi graczami w poszczególnych spotkaniach. W trakcie meczów atmosferę budują m.in. przyśpiewki polskich kibiców nagrane podczas spotkań naszej Reprezentacji.


Dodatkowym wariantem rozgrywki w UEFA EURO 2012Wyprawy Euro. Kierujemy w nim samodzielne stworzoną reprezentacją, a wygrywając kolejne spotkania pozyskujemy nowych zawodników – twórcy udostępnili opcję importu piłkarza z FIFA 12 Virtual Pro. Możemy także budować i zarządzać naszym zespołem.


Podobnie, jak w FIFIE 12, tak i w UEFA EURO 2012 dostępny jest nowy silnik fizyczny odpowiedzialny za realistyczne kolizje pomiędzy zawodnikami. Nie zabrakło również wielu innych nowych opcji znanych z „dwunastki”, w tym precyzyjnego dryblingu czy zmienionej gry w obronie. Z kolei w serwisie EA Sports Football Club sukcesywnie pojawiają się nowe wyzwania powstałe w oparciu o autentyczne wydarzenia.


Najważniejsze cechy:

  1. oficjalna gra UEFA EURO 2012
  2. poprowadź Polskę lub inną z 15 reprezentacji do upragnionego zwycięstwa
  3. graj przeciwko SI lub prawdziwym graczom w trybie multiplayer
  4. dodatkowy wariant rozgrywki Wyprawy Euro
  5. silnik fizyczny z FIFA 12 oraz wiele innych cech tej produkcji
  6. wiernie odwzorowane polskie i ukraińskie stadiony
  7. mecze komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz
  8. wymaga posiadania FIFA 12
  9. tylko w cyfrowej dystrybucji (kod do pobrania w pudełku)

UEFA EURO 2012

Tydzień z UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine - poradnik - obrona i stałe fragmenty gry

gram.pl
18

Planujecie zdobyć Mistrzostwo Europy z Polską grając w UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine? Łatwo nie będzie, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności, bo konsola/komputer nie daje się ogrywać. Świetnie drybluje, dobrze zastawia piłkę i świetnie podaje. Ale jak wiadomo trening czyni mistrza i dlatego trzeba dużo grać, i ćwiczyć przede wszystkim grę obronną.

Tydzień z UEFA Euro 2012 - Historia gier piłkarskich, część pierwsza

gram.pl
3

Do Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało 46 dni. A już za trzy dni ukaże się UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine – dodatek do FIFA 12 poświęcony tej imprezie. W oczekiwaniu na to wydarzenie warto przypomnieć sobie, jak to w ogóle było z grami piłkarskimi, kto rozpoczął tworzenie i wydawanie gier okolicznościowych, i kiedy do głosu doszło Electronic Arts – twórcy i wydawca UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine.

Artykuł: W co zaGRAMy w kwietniu - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
19

Najważniejszą, dla nas Polaków, premierą kwietnia będzie Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 w Edycji Rozszerzonej, która trafi również na PC w formie darmowej aktualizacji. Jakie gry jeszcze ukażą się w tym miesiącu?