Trainz Simulator 2012

Producent: N3V Games Wydawca: Techland Premiera: 5.4.2012 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Trainz Simulator 12 (edycja premierowa), Trainz Simulator 12 - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Trainz Simulator 12 to symulator pociągów, w którym mamy okazję pokierować wiernie odwzorowanymi maszynami na autentycznych trasach kolejowych w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. W kampanii zajmujemy się wykonywaniem kolejnych zadań, budując własne linie kolejowe i lokacje, natomiast w trybie multiplayer rywalizujemy z innymi graczami. Twórcy udostępnili zarówno lokomotywy parowe, spalinowe, jak i elektryczne. W każdej z nich możemy wsiąść do kabiny sterowniczego, zawierającej wszystkie najważniejsze elementy dostępne w prawdziwych pojazdach, takie jak przełączniki, wajchy i inne. Gra oferuje także edytor umożliwiający stworzenie własnych tras i modeli.


Najważniejsze cechy gry:

  1. kolejna część popularnej serii Trainz - ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy
  2. wiernie odwzorowane lokomotywy i trasy
  3. odwiedź Stany Zjednoczone, Europę i Azję
  4. intuicyjny edytor pozwalający stworzyć własne dodatki
  5. rozbudowany tryb multiplayer

Trainz Simulator 2012

Artykuł: W co zaGRAMy w kwietniu - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
19

Najważniejszą, dla nas Polaków, premierą kwietnia będzie Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 w Edycji Rozszerzonej, która trafi również na PC w formie darmowej aktualizacji. Jakie gry jeszcze ukażą się w tym miesiącu?