GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Tour de France 2018

Tour de France 2018

Producent: Cyanide Studio

Wydawca: CD Projekt/CDP.pl

Premiera: 28.06.2018

Gatunek: sport strategia

Wersja językowa: EN

Tour de France 2018 to menedżer sportowy wydany przez Focus Home Interactive. Gra stanowi kolejną część popularnej serii autorstwa Cyanide Studio, które stworzyło ją z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Mamy tutaj do czynienia z w pełni licencjonowaną produkcją, która oddaje do dyspozycji możliwość wzięcia udziału w ponad 200 wyścigach i 500 etapach zlokalizowanych na całej Ziemi. Tour de France 2018 ponownie umożliwia zajmowanie się rozmaitymi aspektami. Podczas rozgrywki zatrudniamy nowych pracowników, podpisujemy kontrakty z zawodnikami, zawieramy umowy ze sponsorami, organizujemy treningi i dowodzimy naszymi podopiecznymi w trakcie zawodów.

Tour de France 2018 zawiera udoskonalony system negocjacji, których dokonujemy w trybie kariery; poprawiono również rozwiązania umożliwiające pozyskiwanie sponsorów. Gra doczekała się ponadto zmian w systemie rozwoju zawodników, a także otrzymała lepszą sztuczną inteligencję, dzięki której wirtualni kolarze dynamicznie reagują na zachowanie innych uczestników wyścigu.

Warto dodać, że w Tour de France 2018 znajdziemy nie tylko single player, ale również multiplayer z opcją zakładania lig oraz klanów, w którym podczas jednej sesji może bawić się nawet 16 graczy.

konsola PlayStation 4