Titanfall

Producent: Respawn Entertainment Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 13.3.2014 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Titanfall (edycja premierowa), Titanfall - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Titanfall - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Titanfall - Expedition DLC - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Titanfall - Frontiers Edge DLC - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Titanfall - IMC Rising - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Titanfall - Edycja Deluxe - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Titanfall to dynamiczna gra akcji z mechami w roli głównej nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer dla maksymalnie szesnastu graczy. Twórcy zadbali o umiejętne połączenie modułu sieciowego z kampanią.


Akcja gry Titanfall toczy się w wielu zróżnicowanych lokacjach, zarówno na wielkich, otwartych przestrzeniach, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Podczas zabawy mamy do dyspozycji rozmaite typy broni palnej, ale często korzystamy także z potężnych maszyn kroczących, które skutecznie ułatwiają nam likwidowanie kolejnych przeciwników. Nie brakuje także etapów, w trakcie których wcielamy się w pilota szturmowego.


Titanfall to dzieło studia Respawn Entertainment. Firma została założona w 2010 roku przez Jasona Westa i Vince'a Zampellę, czyli osoby, które wcześniej znajdowały się na szczycie ekipy zrzeszonej pod szyldem Infinity Ward (twórcy Call of Duty).

Titanfall

W Titanfallu na PC powraca tryb CTF

Małgorzata Trzyna
0

Tryby Capture the Flag i Pilot Hunter w wersji PC zostały usunięte, ponieważ niewielu graczy było nimi zainteresowanych (mniej niż 1% ogółu), co w rezultacie praktycznie uniemożliwiało utworzenie sesji gry. Dzięki możliwości wyszukiwania sesji w wielu regionach sytuacja powinna się poprawić.