Titanfall 2

Producent: Respawn Entertainment

Wydawca: Electronic Arts Polska

Premiera: 28.10.2016

Gatunek: akcja, strzelanka

Wersja językowa: w całości po polsku

PEGI: Od 18 lat

Pilot i Tytan łączą siły

Przyzwij swojego Tytana i przygotuj się na ekscytujące wymiany ognia w Titanfall 2®! Druga odsłona serii zaoferuje kampanię dla jednego gracza, w której masz szansę poznać historię niezwykłej przyjaźni pilota z Tytanem. Gracze otrzymują również do dyspozycji innowacyjny i tętniący akcją tryb wieloosobowy, w którym znajdą sześć nowych Tytanów, zestaw nowych śmiercionośnych umiejętności pilota, poszerzone opcje personalizacji, nowe mapy, tryby gry i wiele innych atrakcji.

Nie możesz się doczekać, by spersonalizować swojego Tytana? Zamów grę w przedsprzedaży, a otrzymasz za darmo pakiet Nitro. Zawiera on specjalne barwy wojenne i grafikę dziobową dla Spopielacza oraz unikalny identyfikator. Nie przegap tych gorących dodatków!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Przeżyj emocjonującą przygodę w kampanii dla jednego gracza

Titanfall® 2 oferuje kampanię dla jednego gracza, pełną wartkiej akcji i zaskakujących zwrotów. Wciel się w żołnierza Ruchu Oporu pozostawionego za liniami wroga, który natrafia na zaprawionego w bojach Tytana klasy Vanguard. Dwójka bohaterów musi ze sobą współpracować, żeby wykonać misję, której niespodziewanie muszą się podjąć.

Ciesz się niezrównaną rozgrywką wieloosobową.

Tryb wieloosobowy Titanfall 2 zapewni tyle samo wrażeń co pierwsza odsłona serii. Wznieś pierwszoosobową rozgrywkę na wyższy poziom dzięki nowym Tytanom, umiejętnościom i jeszcze bardziej zabójczej technologii. Wyróżnij się w bitewnym zgiełku dzięki nowym, poszerzonym opcjom personalizacji pilota i Tytana!

Dołącz do znajomych na Kresach

W Titanfall® 2 pojawi się funkcja „Sieci”, dzięki którym granie ze znajomymi, zarówno z tymi starymi, jak i nowymi, będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Nieważne, czy grasz dla rozrywki, czy kochasz zaciętą rywalizację – wszyscy gracze mogą dołączać do sieci odpowiadających ich stylowi rozgrywki.

konsola PlayStation 4, połączenie z internetem, dostęp do funkcji sieciowych wymaga abonamentu PlayStation Plus