Titan Quest

Producent: THQ Nordic Wydawca: Brak Premiera: 20.3.2018 Gatunek: akcja, RPG Wersja językowa: B/D, PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Titan Quest (Switch) (edycja premierowa)

Titan Quest to hack'n'slash osadzony w Starożytnej Grecji, Egipcie oraz Azji. Gra pierwotnie ukazała się na PC, ale z czasem wydano także edycje na Xbox One, PlayStation 4 oraz Switch.Konsolowe wydanie gry Titan Quest zawiera podstawową wersję i oficjalny dodatek Immortal Throne. Autorzy zadbali nie tylko o udoskonalenie grafiki względem oryginału, ale także przebudowali sterowanie, by rozgrywka na padzie była jak najbardziej komfortowa.Titan Quest przenosi graczy do szeregu zróżnicowanych lokacji, w których przede wszystkim zajmujemy się walką z napotkanymi przeciwnikami. Choć gra posiada całkiem rozbudowany scenariusz, nie jest on aż tak istotna jak w klasycznych cRPG-ach i stanowi jedynie pretekst do walki z kolejnymi wrogami. Co ciekawe, obecność 28 klas postaci i 1000 unikatowych przedmiotów umożliwia tworzenie unikatowych bohaterów i dostosowanie stylu gry do własnych upodobań.Kampania fabularna w Titan Quest zapewnia kilkadziesiąt godzin rozgrywki, a oprócz niej na ukończenie czekają również przygody zawarte w rozszerzeniu Immortal Throne. Podczas zabawy musimy rozwijać swoją postać, wyposażać ją w coraz lepsze rodzaje broni, elementy pancerza czy gadżety, by zwiększyć szanse bohatera na przetrwanie.

Titan Quest

Grim Dawn - nowa gra twórców Titan Questa

Piotr Wiejak
11

Powstaje "duchowy spadkobierca" hack'n'slasha Titan Quest nieistniejącego już studia Iron Lore - wszyscy fani pecetowego siekania i rąbania niech lepiej zapamiętają nazwę Grim Dawn.

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

CD Projekt
277

Premiera TOPSELLERa, nowej serii gier komputerowych będzie miała miejsce już za niecały miesiąc. Dzisiaj CD Projekt przedstawia pierwsze cztery tytuły, które trafią do tej serii!

Kolektyw wita titanquest.gram.pl!

gram.pl
47

Po długich przygotowaniach i kilku niespodziewanych wydarzeń wreszcie jest! Bardzo miło ogłosić nam, że dziś oficjalnie do kolektywu dołączyła witryna poświęcony grze Titan Quest!

Fajna Cena - coś fajnego i antycznego

Lucas the Great
9

Dziś Mastermind zabierze Was na wycieczkę w czasy antyczne. Jak w każdym ze swych artykułów, dla których pretekstem są kolejne gry wydane w serii Fajna Cena, tak i tym razem opowie o rzeczach nietypowych, znanych jedynie prawdziwym wykształciuchom...

Titan Quest - okiem Chimairy

Lucas the Great
37

Robota Naczelnego bywa bardzo trudna. Oto autor pisze recenzję gry, która nie przystaje do jego prywatnego odbioru tego tytułu. Tekst jednak jest spójny i reprezentuje pewien punkt widzenia. Czy to Naczelny się myli, czy autor jest w błędzie? Tak czy inaczej, nie ma powodów, by nie opublikować tekstu...

Będzie dodatek do Titan Quest

Mads
18

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników gier action-RPG osadzony w mitologicznych realiach. Autorzy Titan Quest poinformowali o trwających pracach nad rozszerzeniem do tejże produkcji.

Titan Quest - dziś premiera!

Domek
51

CD Projekt z przyjemnością informuje, że już dziś do sklepów trafił Titan Quest - gra, która najlepsze cechy Diablo II przenosi w fascynujący świat mitycznych bohaterów, bogów i bestii!

Tydzień z Titan Quest - dzień piąty

Lucas the Great
43

Nadszedł czas na ostatnią część materiałów, przygotowanych z okazji Tygodnia z Titan Quest. Opisujemy tym razem wrogów, których można spotkać w trzeciej z krain: na terenach bliższego i dalszego Wschodu.

Tydzień z Titan Quest - dzień czwarty

Lucas the Great
61

To już czwarty dzień Tygodnia z Titan Quest. Dziś kontynuujemy dzieło rozpoczęte wczoraj i opisujemy kolejnych przeciwników, których łatwo napotkać podczas gry - tym razem koncentrujemy się na drugiej krainie: Egipcie.

Tydzień z Titan Quest - dzień trzeci

Lucas the Great
50

Na trzeci dzień Tygodnia z Titan Quest przygotowaliśmy opisy przeciwników, których spotkać można w pierwszej z krain – Grecji. Przegląd wrogów okrasiliśmy wspaniałymi ilustracjami grafików ze studia Iron Lore i poglądowym filmem pokazującym walkę w praktyce.

Tydzień z Titan Quest - dzień drugi

Lucas the Great
34

Na drugi dzień Tygodnia z Titan Quest zaplanowaliśmy atrakcje natury turystycznej. W sumie mamy przecież wakacje, więc warto zafundować sobie nieco czynnego wypoczynku... A jeśli już gdzieś wyruszać, to czemu nie w tak malownicze okolice jak Grecja, Egipt i Orient? Zapraszamy do lektury naszego małego przewodnika.

Tydzień z Titan Quest - dzień pierwszy

Lucas the Great
64

Redakcja gram.pl została poproszona o pomoc przy organizacji Tygodnia z Titan Quest. Wychodzimy z założenia, że jeśli gra jest ciekawa, chętnie pomagamy w przybliżeniu jej graczom – jako że sami przecież też graczami jesteśmy. Zapraszamy do lektury pierwszego z pięciu tekstów traktujących o różnych elementach gry.

7 sierpnia startuje Tydzień z Titan Quest!

Chamberlyn
30

CD Projekt z przyjemnością informuje, że 7 sierpnia 2006 rozpoczynamy Tydzień z grą Titan Quest. Codziennie na www.gram.pl, będziecie mogli zobaczyć nowe screenshoty, filmy i wiele innych atrakcyjnych materiałów z gry.

Titan Quest - premiera przesunięta o tydzień

Chamberlyn
51

CD Projekt z przykrością informuje, że premiera gry Titan Quest opóźni się o tydzień. Powodem przesunięcia premiery jest chęć wydania tytułu zawierającego najnowsze poprawki.

Titan Quest - przesunięcie premiery na 3 sierpnia 2006

Domek
33

CD Projekt z przykrością ogłasza, że z powodu opóźnień producenta w procesie akceptacyjnym polskiego mastera, premiera gry Titan Quest została przesunięta na 3 sierpnia 2006. Za zmianę daty wydania wszystkich graczy serdecznie przepraszamy.

Titan Quest powędrował do tłoczni

Mejste
26

Jak donosi firma THQ, studio Iron Lore zakończyło pracę na swoim najnowszym tytułem – Titan Quest. Gra powędrowała już do tłoczni, by następnie trafić stamtąd na półki sklepowe w finalnej wersji.

Titan Quest - zamówienia przedpremierowe

Domek
45

W sklepie gram.pl ruszyły zamówienia przedpremierowe na grę Titan Quest - czyli wariację na temat Action-RPG w wykonaniu Briana Sullivana, współtwórcy serii Age of Empires. Umiejscowiona w scenerii starożytnych Grecji i Rzymu produkcja powinna przypaść do gustu wszystkim, dla których seriami wszech czasów są Diablo czy Dungeon Siege.

Titan Quest - zapowiedź

Lucas the Great
34

Dopiero maj, a nasi autorzy ciągle chcą wakacji. Mamy miękkie serce, więc wysłaliśmy Chimairę do Grecji, na dodatek antycznej. Na drogę dostał kawałek sera Feta i szeroki miecz, tudzież przykazanie, by dowiedział się jak najwięcej na temat planowanego buntu Tytanów. Wrócił bardzo poruszony i od razu wszystko spisał.

Demo Titan Quest na naszym serwerze!

Domek
59

Na naszym serwerze umieściliśmy właśnie demo Titan Quest, action-RPG-a od jednego z twórców Age of Empires. Zainteresowanych pozabijaniem potworów w mitycznej scenerii Grecji i Rzymu zapraszamy pod ten adres.