The Sims 3

Producent: Maxis Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 5.6.2009 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL KINOWA, PL, EN Wydania tej gry: The Sims 3 (edycja premierowa), The Sims 3 (edycja premierowa), The Sims 3 (edycja 2012) (edycja premierowa)

Twórz niepowtarzalne Simy i prowadź je przez życie. Ich wygląd i osobowość zależą tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom domy może to być luksusowa willa jak ze snu lub staromodny dworek. Gdy już się urządzą, wyjdź z nimi na miasto – możesz przemierzać cały tętniący życiem świat gry! Każdy Sim ma swoje życiowe przeznaczenie, cele i marzenia, możesz pomóc mu je urzeczywistnić lub rzucać mu kłody pod nogi – wybór należy do Ciebie!

The Sims 3 to nieskończone możliwości, liczne niespodzianki, nagłe zwroty akcji i mnóstwo zabawy, a dodatkowe atrakcje zawarte w edycji kolekcjonerskiej sprawią, że świat Simów będzie jeszcze bardziej fascynujący!

The Sims 3

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień piętnasty

gram.pl
14

Posiadacze The Sims 3 na PC mogą rozszerzyć swoją grę m.in. za pomocą takich dodatków, jak Zwierzaki i Nie z tego świata, które dziś możecie kupić taniej w naszej adwentowej promocji w sklepie gram.pl!

Simsy trafią do średniowiecza?

Michał Ostasz
12

Zamki, grody, rycerze w lśniących zbrojach i piękne królewny - jednym słowem średniowiecze. Czy EA planuje grę z serii The Sims osadzoną właśnie w tej epoce? Bardzo, ale to bardzo możliwe.

Spore i The Sims 3 w końcu na konsolach

Adam Wieczorek
12

Electronic Arts ujawniło, że stacjonarne konsole obecnej generacji doczekają się w końcu dwóch słynnych gier firmy. Mowa tutaj o Spore oraz The Sims 3.

10 lat The Sims

Adam Wieczorek
9

The Sims obchodzą dziś dziesiątą rocznicę powstania. Przez dekadę sprzedano ponad 125 milionów gier spod tego szyldu.

EA zadowolone z popularności The Sims 3

Patryk Purczyński
14

W opublikowanym niedawno rankingu najlepiej sprzedających się gier na PC w 2009 roku bezkonkurencyjny okazał się The Sims 3. Wydawca jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.

10 powodów, dla których warto mieć The Sims 3!

gramer.pl
63

Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, co kupić pod choinkę, pomyślcie o The Sims 3, które tylko do końca grudnia można nabyć za jedyne 119,90 złotych w sklepie gramer.pl.

GC 09: Kto zaśpiewa w The Sims 3: Wymarzone Podróże?

Adam Woźny
1

Electronic Arts ujawniło pięć piosenek, które pojawią się w The Sims 3: Wymarzone Podróże. W grze będzie dostępnych więcej utworów - kolejne zostaną ujawnione już wkrótce.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do The Sims 3

Patryk Purczyński
33

World Adventures to tytuł pierwszego dodatku do wydanej w czerwcu tego roku gry The Sims 3. Rozszerzenie, zgodnie z obecnymi planami EA, w Europie zadebiutuje 20 listopada.

Opóźnienia w premierach EA

Patryk Purczyński
24

Na czerwiec 2009 ostatecznie ustalono premierę gry The Sims 3. Opóźnieniom wydawniczym uległy także Godfather II i Dragon Age.