GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia

Producent: Bandai Namco

Wydawca: Cenega Poland

Premiera: 09.02.2018

Gatunek: akcja

Wersja językowa: EN

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby wydana przez Bandai Namco wyłącznie na PlayStation 4. Za stworzenie produkcji bazującej na licencji znanego anime oraz mangi odpowiada wewnętrzne studio wspomnianego koncernu.

Meliodas, Elizabeth oraz Hawk to tylko trzy spośród wielu postaci występujących w serialu bądź na kartach komiksów, które zobaczymy podczas rozgrywki w grze The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia. Tematem przewodnim fabuły opisywanej produkcji jest obrona Królestwa Liones, co czynimy poprzez przejęcie kontroli nad Siedmioma Grzechami Głównymi, eksplorację wielkiego i otwartego świata oraz wykonywanie coraz bardziej skomplikowanych misji.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia charakteryzuje się dopracowaną, klimatyczną oprawą wizualną, która do złudzenia przypomina styl graficzny zaproponowany w innych dziełach osadzonych w świecie The Seven Deadly Sins, co stanowi nie lada gratkę dla fanów anime oraz mangi.

Poza trybem kampanii, w The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia nie zabrakło multiplayera. Dwie osoby mogą bawić się wspólnie zarówno przy jednej konsoli, jak i za pośrednictwem internetu.

konsola PlayStation 4, połączenie z internetem, dostęp do funkcji sieciowych wymaga abonamentu PlayStation Plus