The Crew 2

Producent: Ivory Tower

Wydawca: Ubisoft

Premiera: 29.06.2018

Gatunek: akcja wyścigi

Wersja językowa: PL KINOWA

The Crew 2 to druga odsłona cyklu The Crew zapoczątkowanego przez Ivory Tower i Ubisoft w 2014 roku. Ta zręcznościowa gra wyścigowa została wydana na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Akcja gry The Crew 2 rozgrywa się w Motornation na terenie Stanów Zjednoczonych. To wielki, otwarty świat dla fanów sportów motorowych, w którym jednak nie bierzemy wyłącznie udziału w typowych wyścigach. Twórcy postanowili zaoferować wiele zróżnicowanych konkurencji, dlatego też w trakcie zabawy dołączamy do kierowców ulicznych i zawodowych, ekspertów terenowych i freestylersów, by rywalizować na powierzchni, morzu oraz w powietrzu.

The Crew 2 zawiera nie tylko tryb dla jednego gracza, ale również multiplayer. Podczas rozgrywki zwiedzamy piękne lokacje, w tym między innymi rzekę Missisipi, ośnieżone Góry Skaliste czy też ulice Nowego Jorku, zasiadając za kierowcą rozmaitych samochodów, motocykli, łodzi czy samolotów akrobatycznych.

konsola PlayStation 4, dostęp do funkcji sieciowych wymaga połączenia z internetem, do rozgrywki sieciowej konieczne jest wykupienie abonamentu PlayStation Plus