The Crew 2

Producent: Ivory Tower

Wydawca: Ubisoft

Premiera: 29.06.2018

Gatunek: akcja wyścigi

Wersja językowa: PL KINOWA

The Crew 2 to gra wyścigowa na PC, Xbox One oraz PlayStation 4, która jest kontynuacją The Crew z 2014 roku. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Ivory Tower, a wydaniem zajęła się firma Ubisoft.

W drugiej odsłonie The Crew mamy okazję eksplorować wielki, otwarty świat Motornation, czyli przepięknego miejsca, będącego rajem dla fanów sportów motorowych. To właśnie tam zostaniemy kierowcami ulicznymi lub zawodowymi, dołączymy do ekspertów terenowych i freestylersów, by rywalizować nie tylko w zwykłych wyścigach, ale także w powietrzu oraz na morzu – The Crew 2 oferuje znacznie więcej różnorodnych dyscyplin niż "jedynka".

The Crew 2 charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Twórcy zadbali o bogactwo detali w poszczególnych lokacjach (m.in. ulice Nowego Jorku, rzeka Missisipi i góry Skaliste), jak i wierne odwzorowanie maszyn dostępnych w grze (wśród nich samochody, motocykle, łodzie czy samoloty akrobatyczne).

konsola PlayStation 4, dostęp do funkcji sieciowych wymaga połączenia z internetem, do rozgrywki sieciowej konieczne jest wykupienie abonamentu PlayStation Plus