The Amazing Spider-Man

Producent: Beenox Inc. Wydawca: LEM Premiera: 10.8.2012 Gatunek: akcja, tpp Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Niesamowity Spider-Man (edycja premierowa)

The Amazing Spider-Man to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, która powstała w oparciu o film pod tym samym tytułem. Ponownie mamy okazję wcielić się w Petera Parkera, czyli Człowieka-Pajaką, a naszym teatrem działań tym razem jest wiernie odwzorowany Nowy Jork. Bohater, wykonując kolejne zadania, skacze po kolejnych, wysokich budynkach znajdujących się w tej metropolii, biega po ścianach i, rzecz jasna, walczy z przeciwnikami. Twórcy przygotowali szereg zupełnie nowych wrogów do pokonania, jak również udostępnili zestaw nowych zdolności do odblokowania. Warto odnotować, że autorzy udostępnili nam otwarty świat, więc podczas rozgrywki mamy dużo swobody.


Najważniejsze cechy gry:

  1. produkcja powstała z okazji premiery filmu The Amazing Spider-Man
  2. otwarty świat –; wiernie odwzorowany Nowy Jork
  3. nowi przeciwnicy, nowe umiejętności
  4. dynamiczna rozgrywka - bieganie po dachach budynków, ścianach i nie tylko

The Amazing Spider-Man

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Lego Batman 2, London 2012 i Ghost Recon: Future Soldier

Adam Berlik
0

LEGO Batman 2: DC Super Heroes piąty tydzień z rzędu nie daje rywalom żadnych szans i zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, wyprzedzając m.in. London 2012 i Ghost Recon: Future Soldier, które również znalazły się na podium.

The Amazing Spider-Man także na PC

Adam Berlik
6

Niesamowite (miejmy nadzieję) przygody Człowieka – Pająka pojawią się również na PC – poinformowało Activision, choć konkretnego terminu wydania tej edycji nie ujawniło. Wiemy jedynie, że gra nie pojawi się równocześnie na wszystkich platformach docelowych.