Tekken 7

Producent: Namco Bandai Wydawca: Cenega Poland Premiera: 2.6.2017 Gatunek: akcja, bijatyka Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Tekken 7 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Tekken 7 (edycja premierowa), Tekken 7 - Deluxe Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Tekken 7 - Edycja Kolekcjonerska (edycja premierowa), Tekken 7 - Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Tekken 7 - Season Pass 2 - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Tekken 7 to najnowsza odsłona przebojowej serii bijatyk, która ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Oferuje nie tylko powrót do klasycznych rozwiązań w mechanice zabawy, ale także wiele nowości i zaawansowaną oprawę graficzną bazująca na Unreal Engine 4.


Podczas rozgrywki w Tekken 7 na fanów czeka możliwość poznania finału 20-letniej historii klanu Mishima. W kolejnych pojedynkach dla jednego i wielu graczy będziemy mogli wcielić się w jednego z ponad 30 grywalnych bohaterów. Każdy z nich charakteryzuje się nie tylko unikatowym wyglądem, ale także wachlarzem ciosów, co pozwala na dostosowanie stylu walki do własnych upodobań. Oprócz wojowników doskonale znanych sympatykom cyklu, na ekranie pojawią się również zupełnie nowe twarze.


Tekken 7 to gra adresowana nie tylko do weteranów bijatyk, ale i graczy, którzy zamierzają dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym niesamowicie popularnym gatunkiem. W "siódemce" ponownie weźmiemy udział w klasycznych starciach 1 vs 1 i będziemy mogli cieszyć się nowymi mechanikami, takimi jak: Rage Arts, Power Crushes i Rage Drives.


W grze Tekken 7 gościnnie występuje Akuma z serii Street Fighter, która w kolejnych walkach korzysta ze swoich unikatowych możliwości. Pokonuje wrogów ognistymi kulami oraz ciosami w stylu shoto.


Tekken 7