Starpoint Gemini 2

Producent: Little Green Men Games Wydawca: Brak Premiera: 17.10.2014 Gatunek: symulacja, strategia, RPG, czas rzeczywisty Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Starpoint Gemini 2 (Stalowa Seria)

Starpoint Gemini 2 to rozbudowany symulator kosmiczny z elementami charakterystycznymi dla gatunku RPG i bitwami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. Gra powstała w studiu Little Green Men Games, a jej wydaniem zajęła się firma Iceberg Interactive.


Starpoint Gemini 2 przenosi nas do wielkiego świata, który możemy swobodnie eksplorować korzystając z systemu szybkiej podróży. Co ciekawe, wraz z postępami w rozgrywce, kolejne lokacje ulegają dynamicznym zmianom. Rozgrywka skupia się na podbijaniu terenów poprzez wygrywanie kolejnych starć z jednostkami nieprzyjaciela. Warto dodać, że w poszczególnych zadaniach mamy do dyspozycji pomocników w postaci kapitanów i oficerów, których możemy wcześniej nająć.


Starpoint Gemini 2 zawiera 70 unikatowych statków z licznymi opcjami modyfikacji, 50 zróżnicowanych frakcji do wyboru, wśród których nie brakuje organizacji przestępczych, wielkich korporacji i innych ugrupowań, a także oferuje zaawansowany system handlu – gracze mogą sprzedawać, kupować lub kraść wiele zróżnicowanych towarów.