Splinter Cell: Blacklist

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: Gatunek: akcja, skradanka, tpp Wersja językowa: B/D, PL KINOWA Wydania tej gry:

Zakup pre-order packa Splinter Cell: Blacklist daje zniżkę 29,90 zł od obecnej ceny w sklepie gram.pl na zakup gry w wersji na PC, PlayStation 3 lub Xboksa 360.


Splinter Cell: Blacklist - pre-order pack - zawartość:

  1. ekskluzywne, metalowe pudełko
  2. bonusowe DLC: Upper Echelon:

    - 5 częściowy, unikatowy strój Upper Echelon z premią do odporności na obrażenia

    - unikalne google

    - dodatkowa misja
  3. plakat w formacie A2
  4. ulotka prezentująca dodatkową zawartość


target=_blank>Splinter Cell: Blacklist to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, w której wcielamy się w bohatera znanego z poprzednich odsłon, agenta Sama Fishera, i ponownie mamy za zadanie rozprawiać się z przeciwnikami pozostając niezauważonym.


Sam Fisher w Splinter Cell: Blacklist jest dowódcą nowo powstałego oddziału 4. Eszelonu, który podlega jedynie prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Jego celem są terroryści, którzy przygotowali tytułową czarna listę zawierającą spis miejsc, w jakie uderzą, jeśli USA nie wycofa swoich wojsk stacjonujących w ponad połowie państw całego świata. Drużynę tworzą także Anna "Grim" Grimsdottir (sfera techniczna), Isaac Briggs –;; agent CIA (dodatkowa siła ognia) oraz haker Charlie Cole (wsparcie).


Splinter Cell: Blacklist, podobnie, jak wcześniejsze części, wymaga od nas przebywania w cieniu i likwidowania wrogów bez wszczynania alarmu. Sam Fisher w opisywanej produkcji ma możliwość skorzystania z nowych zdolności, takich jak zabijanie w ruchu, pozwalającej na szybkie i precyzyjne pokonanie oponenta, oraz aktywnego sprintu, dzięki któremu może płynnie przemieszczać się między osłonami.


Misje, jakie mamy do wykonania w Splinter Cell: Blacklist rozgrywają się zarówno za dnia, jak i nocą, dlatego też w ekwipunku bohatera nie mogło zabraknąć gogli. Ponadto korzysta on ze specjalnego taktycznego kombinezonu, dającego mu znaczącą przewagę nad wrogami. W arsenale znajdują się również rozmaite prototypy gadżetów, w tym nowa wersja kamery przewodowej i trójwirnikowa mini-sonda, jak również pociski rażące prądem i wiele innych.Splinter Cell: Blacklist

Tydzień ze Splinter Cell: Blacklist - Sam Fisher: żołnierz, ojciec, bohater

Piotr Bajda
1

To nie przypadek, że Sam Fisher jest ostatnią nadzieją na powstrzymanie Czarnej Listy. Ma za sobą bogatą karierę, w której nie raz udowadniał, że ojczyznę stawia na pierwszym miejscu, a cel uświęca środki. |UWAGA - artykuł zawiera spoilery dotyczące fabuł poprzednich gier serii|

Splinter Cell: Blacklist - oficjalne wymagania sprzętowe ujawnione

Mateusz Stanisławski
12

Ubisoft upublicznił konfiguracje komputerów, które wylądują na tylnej okładce Splinter Cell: Blacklist. Specyfikacje nie zaskakują, choć trochę szkoda, że producent gwoli ścisłości nie podał przykładowych kart graficznych, które bez problemu obsłużą grę.

Kolejna okazja, by wybrać styl rozgrywki w Splinter Cell: Blacklist + wyciekła lista osiągnięć

Piotr Bajda
2

Trzy odmienne style zabawy w Splinter: Cell Blacklist to próba pogodzenia trzech rodzajów graczy: purystów i współczesnych domorosłych ninja; najpierw strzelających, potem zadających pytania zabijaków oraz tych pośrodku. Uda się? (Lista osiągnięć jest stosownie wydzielona, nie martwcie się o spoilery)

Lata mijają, a szpiedzy wciąż nie lubią najemników. W wzajemnością - Splinter Cell: Blacklist

Piotr Bajda
1

Przez Ubisoft czuję się stary. Pamiętam wypatrywanie premiery Splinter Cell: Pandora Tomorrow, gdzie debiutował w serii tryb multiplayer. Sprawdzam dla pewności datę jej wydania... a tam rok 2004. Szpiedzy grają zatem na nosach najemników od niemal dekady i nie zamierzają przestać w Blacklist.