Spec Ops: The Line

Producent: YAGER Wydawca: Cenega Poland Premiera: 29.6.2012 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Spec Ops: The Line (edycja premierowa), Spec Ops: The Line - FUBAR (edycja premierowa), Spec Ops: The Line (Premierowa Okazja), Spec Ops: The Line - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Spec Ops: The Line to kolejna odsłona tytułowej serii gier akcji. Za jej produkcję odpowiada studio YAGER, a dystrybucją zajął się koncern 2K Games. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.


Zniszczony serią kataklizmów Dubaj i ludzie próbujący uciec z piekła na ziemi to obraz, jaki zaserwowali graczom twórcy Spec Ops: The Line. Użytkownicy wcielają się w kapitana U.S. Army Martina Walkera, który wraz z oddziałem Delta Squad rusza na poszukiwania zaginionego oddziału pułkownika Johna Konrada. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, Spec Ops: The Line pozwala również na zabawę w opcji rozgrywki wieloosobowej.


Spec Ops: The Line kładzie nacisk na narrację, jak również na wysokiej jakości oprawę wizualną. Autorzy postarali się wiernie odwzorować miejsce akcji, aby zwiększyć doznania płynące z rozgrywki.

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Gra roku

Maciej2801

Wczoraj skończyłem kampanię i powiem jedno fabuła i klimat wgniata w fotel i miażdży Cię, tego co zaserwowało Yager nie da się opisać to trzeba samemu przeżyć. Co do reszty gry to muzyka jest genialna idealnie pasuje do danego momentu gry,...

Spec Ops: The Line

Kalendarz wydawniczy Take-Two: XCOM znów przesunięty

Patryk Purczyński
8

Twórcy strzelaniny XCOM najwyraźniej mierzą się ze sporymi problemami. Po raz kolejny premiera ich produkcji została przełożona. Nadal nie znamy natomiast terminu wydania GTA V.

Spec Ops: The Line znów przesunięte, GTA V nadal bez jakiejkolwiek daty premiery

Patryk Purczyński
3

Władze Take-Two przedstawiły inwestorom wyniki za ostatni kwartał oraz plany wydawnicze na nadchodzące miesiące. Nowych informacji jest niewiele, a jak już się zdarzają, to są niepomyślne.

Take-Two prezentuje swój plan wydawniczy. Gdzie jest Max Payne 3?!

Adam Berlik
12

Max Payne 3 ponownie nie znalazł się w planie wydawniczym Take-Two, który obejmuje nawet 2013 rok fiskalny. Liczymy, że firma zaktualizuje poniższą listę tuż po targach gamescom i znajdzie się na niej GTA V.

Spec Ops: The Line będzie najbardziej...

Patryk Purczyński
14

Gra, żeby wybić się z tłumu, potrzebuje przynajmniej jednej wyrazistej cechy, dzięki której zapadnie w pamięci użytkowników na długo. W przypadku Spec Ops: The Line tą cechą ma być kontrowersyjność.

Ogłoszono prace nad Spec Ops: The Line

Patryk Purczyński
8

Plotki rozsiewane przed galą Video Game Awards 2009 znalazły pokrycie w rzeczywistości. Nowa część Spec Ops rzeczywiście została na niej zapowiedziana. The Line trafi na PC, X360 i PS3.