SINNER: Sacrifice for Redemption

Producent: DARK STAR Wydawca: Brak Premiera: 25.4.2018 Gatunek: akcja, RPG Wersja językowa: EN Wydania tej gry: SINNER: Sacrifice for Redemption (edycja premierowa)

SINNER: Sacrifice for Redemption jest trzecioosobową grą akcji z elementami RPG inspirowaną kultową serią Dark Souls. Produkcja została stworzona przez studio Dark Star Games.


Głównym bohaterem SINNER: Sacrifice for Redemption jest cierpiący na amnezję wojownik o imieniu Adam, który stara się odkupić swoje winy w uniwersum wypełnionym przerażającymi stworami. Zadaniem naszego protagonisty jest uratowanie świata przed całkowitym zniszczeniem. Dokonać można tego jedynie poprzez rozprawienie się z kolejnymi, coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Co ważne, autorzy przygotowali kilka zakończeń opowieści.


SINNER: Sacrifice for Redemption zmusza Adama do pokonania ośmiu zróżnicowanych bossów, których unicestwienie jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu dostępnego wyposażenia. W arsenale znajdziemy zarówno śmiercionośne rodzaje broni białej, jak i tarcze pozwalające ochronić nam się przed atakami wroga. Podczas rozgrywki możemy wykonywać także przewroty, by w ten sposób również nie da się trafić.


SINNER: Sacrifice for Redemption, podobnie jak Dark Souls, wymaga umiejętności obserwowania zachowania naszych przeciwników i wyczucia momentu, w którym należy zaatakować bossa. Kluczowe znaczenie ma regularne monitorowanie paska życia Adama oraz poziomu wytrzymałości (ta zużywa się podczas wykonywania dowolnej akcji i regeneruje się po krótkim czasie).

SINNER: Sacrifice for Redemption