SimCity

Producent: Maxis Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 7.3.2013 Gatunek: strategia Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: SimCity (edycja premierowa), SimCity - Edycja Limitowana (edycja premierowa), SimCity - Edycja Limitowana - wersja cyfrowa (edycja premierowa), SimCity: Kompletna Edycja - wersja cyfrowa (edycja premierowa), SimCity - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Buduj i zarządzaj swoim miastem!


SimCity, znana odsłona serii gier symulacyjnych od firmy Maxis, znanej także z cyklu The Sims, powraca na rynek po 10 latach przerwy z szeregiem nowych możliwości. Oprócz budowania i zarządzania miastem, możemy także grać ze znajomymi i łączyć nasze miasta w jeden świat.


SimCity jest produkcją, w której nasze zadanie skupia się na zarządzaniu wirtualną metropolią poprzez stawianie nowych budynków, takich jak szkoły, szpitale, obiekty kulturalne i inne oraz tworzenie sieci dróg, jak również zaspokajanie potrzeb mieszkańców naszego miasta.


SimCity bazuje na technologii GlassBox, która sprawia, że podczas rozgrywki musimy ponosić konsekwencje podjętych uprzednio decyzji. Tylko od nas zależy, czy miasto będzie ekologiczne i zapewni komfort życia mieszkańcom, ale spowoduje wzrost bezrobocia i podatków czy też postanowimy, że zainwestujemy w przemysł ciężki, nie dbając tym samym o zdrowie i środowisko ludzi, lecz o wzrost gospodarki. Wspomniany system umożliwia także zarządzanie wieloma miastami jednocześnie bądź na kilku poziomach.


SimCity, po raz pierwszy w historii, oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej, pozwalający na zabawę wspólnie z innymi graczami, podczas której zajmiemy się budowaniem całych regionów, rozwiązywaniem globalnych problemów, wnoszeniem efektownych budynków oraz wieloma innymi sprawami.

SimCity