Sid Meiers Civilization VI

Producent: Firaxis Games Wydawca: Cenega Poland Premiera: 21.12.2016 Gatunek: strategia, symulacja Wersja językowa: PL KINOWA, PL, PL/EN, B/D, EN Wydania tej gry: Sid Meiers Civilization VI: Poland Civilization & Scenario Pack - DLC (edycja premierowa)

Uwaga! Dodatek do działania wymaga posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry Sid Meiers Civilization VI!

Poland Civilization & Scenario Pack to dodatek do strategii Sid Meiers Civilization VI, który zawiera polską cywilzację oraz nowy scenariusz zatytułowany Dziedzictwo Jadwigi i powiązany z władcą nacji wprowadzonej w tym rozszerzeniu.


Sid Meiers Civilization VI: Poland Civilization & Scenario Pack umożliwia pokierowanie jednym z polskich magnatów w scenariuszu Dziedzictwo Jadwigi, który pozwala na rozegranie maksymalnie 60 tur. W tym czasie zadanie graczy skupia się na odparciu najeźdźców (konkretnie Turków Osmańskich i Krzyżaków) atakujących nie tylko polskie tereny, ale również Pragę czy Wiedeń.


Polska cywilizacja to nie tylko władca Polski, Jadwiga, ale także unikatowa jednostka (skrzydlata husaria) i unikatowa budowla pozwalająca na handel tkaninami (Sukiennice). Polska dysponuje złotą wolnością, czyli umiejętnością przejmowania nowych terytoriów (także poprzez kradzież) za pomocą budowania nowych fortów i dzielnic wojskowych.

Sid Meiers Civilization VI