GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Shadowrun: Hong Kong

Shadowrun: Hong Kong

Producent: Harebrained Schemes

Wydawca: Brak

Premiera: 20.08.2015

Gatunek: RPG

Wersja językowa: angielska

Shadowrun: Hong Kong to trzecia gra z serii uznanych RPG-ów Shadowrun stworzonych przez Harebrained Schemes, z nowymi bohaterami, rozwiniętą magią i cybernetyką, całkowicie przeprojektowanym Matriksem, nową wersją edytora i nie tylko.

Shadowrun: Hong Kong to RPG, w którym historia odgrywa najważniejszą rolę. Przenosimy się w przyszłość, do dystopijnej wersji Shadowrun, gdzie magia zderza się z technologią. Na graczy czeka wielowątkowa fabuła i fascynujący, niemal zbyt ludzcy bohaterowie, mający barwną przeszłość. Postaci mają także własne problemy, z którymi muszą się zmierzyć - gracze mogą im pomóc lub zupełnie je zignorować.

Podczas potyczek wykorzystywany jest system taktycznej walki turowej, podczas której musimy podejmować mądre decyzje - szukać osłon, podbiegać i walczyć wręcz czy rzucać kulami ognia w grupy wrogów. Twórcy zadbali o rozmaite rodzaje broni - możemy wybierać spośród ponad 200 rodzajów oręża i zaklęć. Każda z postaci posiada inny zestaw umiejętności, zalet i słabych punktów, co pozwala jej pełni inną funkcję podczas wykonywania zadań. Startujemy od konkretnych archetypów, by z czasem rozwijać wyjątkowe talenty, wybierając spośród rozmaitych opcji.

Produkcja adresowana jest zarówno do nowych graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z serią, jak i do weteranów, którzy z pewnością rozpoznają klasyczne postaci oraz technologie.

system operacyjny Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8, procesor x86 1,8GHz lub szybszy, 2 GB RAM, karta graficzna 3D kompatybilna z DirectX (minimum 256MB VRAM), DirectX 9.0, 10 GB miejsca na HDD