Serious Sam 3: BFE

Producent: Croteam Wydawca: Cenega Poland Premiera: 12.2011 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Serious Sam 3: BFE (edycja premierowa), Serious Sam 3: BFE (Premium Games), Serious Sam 3: BFE (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki)

Serious Sam 3: BFE to kolejna odsłona znanej serii pierwszoosobowych strzelanin traktujących o przygodach tytułowego Poważnego Sama. Mamy tutaj do czynienia z prequelem Serious Sam: The First Encounter i Serious Sam: The Second Encounter, co oznacza, że wydarzenia ukazane w “trójce” rozgrywają się przed tymi, które zaprezentowano w poprzedniczkach.

W grze Serious Sam 3: BFE główny bohater musi uratować Ziemię, która została zaatakowana przez armię Mentala. Poszczególne misje przenoszą nas do zrujnowanych świątyni oraz do XX wieku na teren Egiptu. Lokacje są niezwykle obszerne i wypełnione po brzegi rozmaitymi typami przeciwników.

Esencję rozgrywki stanowi beztroska eliminacja nadciągających fal wrogów. Zabawa jest niezbyt skomplikowana – kluczem do sukcesu jest wykazanie się odpowiednią zręcznością i bezustanne naciskanie wirtualnego spustu. Autorzy nie zdecydowali się na implementację popularnego systemu osłon.

Kampanię Serious Sam 3: BFE możemy przejść wspólnie z piętnastoma innymi graczami. Opisywana produkcja zawiera również pełnoprawny multiplayer oferujący dostęp do takich trybów rozgrywki, jak Deathmatch oraz Beast Hunt.

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Król powraca!

Kamil909

Ostatnio widać moda na powrót strzelanek w starym stylu np. Bulletstorm, DNF, a teraz też Serious Sam. Ja sam jestem wiernym fanem Sama i uważam że 69,90 za wspomnienia lat młodzieńczych, tony flaków, powalający humor Sama i tryb wieloosobowy...

*****

Kupujcie

AnimiX

To jest chyba najtańsza oferta by kupić tę grę. Ja mieszkam w UK i na Steam'ie jest dwa razy droższy. Jestem ogromnym fanem Sama. Powiem wam, ze grałem już w demko na pokazie technologii i było bardzo przyjemnie wyrywać serca gołą ręką^^

*****

ffffuyy

Vitek99

co to za obrzydliwe pudełko... już wole kupić wersje digital niż mieć takie szkaradztwo

Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3 ma się dobrze

Adam Woźny
4

Roman Ribaric, szef firmy Croteam ujawnił, jak przebiega proces produkcji Serious Sama 3. Kolejna część serii powinna zadebiutować już w przyszłym roku.

Serious Sam 3 po raz drugi w produkcji

Piotr Wiejak
17

Studio Croteam ogłosiło, że pracuje nad dwoma nowymi projektami, z czego jednym jest kolejny Serious Sam. Pierwsza zapowiedź tej gry pojawiła się dwa lata temu.

Serious Sam 3 nadchodzi

Zaitsev
10

Od premiery Serious Sama 2 w Tybrze i Wiśle upłynęło już wiele wody. Teraz Croteam zapowiada stworzenie kolejnej gry opatrzonej logo wkurzonej bomby.