Resistance 2

Producent: Insomniac Games Wydawca: Sony Computer Entertainment Premiera: 28.11.2008 Gatunek: akcja, fpp, strzelanka, sci-fi Wersja językowa: B/D, EN Wydania tej gry: Resistance 2 (edycja premierowa), Resistance 2 (PS3 Essentials)

Stwórz zespół z siedmioma innymi graczami i podejmij walkę w trybie kooperacji ośmiu osób oraz w epickich bitwach sieciowych, w których jednocześnie może zmagać się sześćdziesięciu graczy.

Kontynuacja kultowej gry autorstwa Insomniac Games pokazuje nowe oblicze Resistance: Fall Of Man wzbogacając rozgrywkę o zapierającą dech w piersiach rywalizację sieciową. Nowe jednostki w szeregach Chimer oraz rozległe plansze dostępne w trybie online wprowadzają nowe wyzwania dla graczy, zaś sama akcja gry przenosi się za Atlantyk do wyniszczonej wojną Ameryki. Raz jeszcze rasa Chimer zagrozi przyszłości rodzaju ludzkiego w alternatywnej historii Ziemi.

Resistance 2

Artykuł: Historia inwazji - skąd wzięły się Chimery? - tydzień z Resistance: Burning Skies

gram.pl
2

Tydzień z grą Resistance: Burning Skies rozpoczynamy od przedstawienia fabuły poprzednich części. Tym razem skupiamy się wyłącznie na „jedynce”, czyli Resistance: Fall of Man, a to dlatego, że pojawia się tu sporo ważnych postaci – w tym Nathan Hale, kluczowa bohater serii. Przy okazji wypadałoby dokładnie wyjaśnić, czym dokładnie są Chimery. Zaczynamy!

Insomniac: Resistance 2 zawiodło fanów

Piotr Wiejak
10

Studio Insomniac zdaje sobie sprawę, że niektórzy wierni fani pierwszego Resistance'a nie byli zachwyceni wydanym w zeszłym roku sequelem, pomimo jego świetnych recenzji.

Resistance 3 być może w drodze

Patryk Purczyński
9

Do sieci trafiło zdjęcie billboardu reklamującego trzecią część serii Resistance. Po grafice zamieszczonej na tablicy można wnioskować, że akcja gry toczyć się będzie w Nowym Jorku.

MAG w wersji beta również dla Europy

Piotr Wiejak
7

Europejskie zapisy do bety gry MAG na PlayStation 3 właśnie ruszyły, potrwają tydzień. Testy otwarte są również dla Polaków, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa.

Kolejne platynowe gry na PS3

Adam Wieczorek
9

Sony Computer Entertainment Europe poinformowało o wprowadzeniu do platynowej serii czterech kolejnych tytułów. Co tym razem będzie można nabyć w lepszej cenie?