Republique Remastered

Producent: Camouflaj Wydawca: Brak Premiera: 26.2.2015 Gatunek: akcja, skradanka, tpp Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Republique Remastered (edycja premierowa)

Republique Remastered to odświeżona wersja trzecioosobowej skradanki przygotowanej przez studio Camouflaj, w skład którego wchodzą weterani branży gier wideo, pracujący wcześniej nad Halo 4, F.E.A.R., Metal Gear Solid 4, SOCOM i Black & White.


Na samym początku rozgrywki gracz otrzymuje telefon od kobiety imieniem Hope, która została uwięziona w totalitarnym państwie. Zadanie polega na włamaniu do skomplikowanych sieci nadzorujących, by pomóc Hope w ucieczce. Aby tego dokonać, należy umiejętnie korzystać z dostępnych systemów bezpieczeństwa i pozostawać niedostrzeżonym przez wrogów, bowiem kierujemy Hope wyłącznie pośrednio, otwierając i zamykając drzwi, a także gasząc światła w pomieszczeniach. .


Republique Remastered składa się z pięciu epizodów, w trakcie których weźmiemy udział w emocjonujących przygodach, rozwiążemy zagadki logiczne i podejmiemy wiele istotnych wyborów, mających wpływ na powodzenie misji. Co ciekawe, w prace nad tym tytułem zostały zaangażowane największe gwiazdy, które użyczyły swoim postaciom, takie jak: Rena Strober, David Hayter (Metal Gear Solid), Jennifer Hale (Mass Effect, BioShock Infinite), Dwight Schultz (killer7, Star Trek) i Khary Payton (Metal Gear Solid 4).