GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Regalia: Of Men and Monarchs - The Unending Grimoire - DLC

Regalia: Of Men and Monarchs - The Unending Grimoire - DLC

Producent: Pixelated Milk

Wydawca: CD Projekt, CDP.pl

Premiera: 18.05.2017

Gatunek: strategia, RPG

Wersja językowa: polskie napisy, w całości po polsku

Regalia: Of Men and Monarchs jest komputerową grą fabularną (RPG) autorstwa Pixelated Milk, czyli niezależnego polskiego studia, które przygotowało swoje dzieło na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switch.

Teatrem działań gracza jest antyczne królestwo Ascalii, czyli fantastyczna kraina, której dziedzicem jest Kay z rodu Loren, główny bohater Regalia: Of Men and Monarchs. Bohater udaje się do zamku, gdzie dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń, które sprawiają, że musi – w towarzystwie swojego rodzeństwa – wyruszyć w długą podróż, by przywrócić chwałę swojej rodzinie oraz dawny porządek na ojczystych ziemiach.

Regalia: Of Men and Monarchs to drużynowe RPG z turowym systemem walki, w którym nasi bohaterowie odwiedzają kolejne lokacje, by rywalizować o złoto i skarby, ale to nie wszystko – istotnym aspektem rozgrywki jest również umiejętne zarządzanie miastem. Należy ponadto odnotować, że tytuł oferuje rozbudowany system craftingu pozwalający na tworzenie nowych elementów wyposażenia.

Kampania fabularna Regalia: Of Men and Monarchs pozwala na co najmniej 30 godzin zabawy – wynika z informacji opublikowanych przez autorów, którzy dodatkowo informują, że w trakcie zabawy odwiedzimy aż 6 regionów i spotkamy w nich 20 unikatowych bohaterów.

system operacyjny Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10, procesor Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna 1 GB VRAM z DirectX 9.0c, DirectX 9.0c, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa z DirectX 9.0c