Red Faction: Guerrilla

Producent: Volition Inc. Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 18.9.2009 Gatunek: akcja, tpp, sci-fi Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Red Faction: Guerrilla (edycja premierowa), Red Faction: Guerrilla (Platynowa Kolekcja), Red Faction: Guerrilla (TopSeller), Red Faction: Guerrilla: Steam Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Alec Mason przybywa na Marsa z nadzieją na nowe życie. Perspektywa spokojnej przyszłości szybko jednak znika, gdy dochodzi do brutalnej interwencji Earth Defence Force. Stajesz na czele wyzwoleńczej armii, która w starciu z EDF ma szanse jedynie przy użyciu walki partyzanckiej i wybuchowego sabotażu.

Akcja Guerrilla ma miejsce 50 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części Red Faction (średnia ocen na metacritic.com 83%). Twórcy z firmy Volition Inc. postanowili w nowej produkcji rzucić wyzwanie ograniczeniom w destrukcji otoczenia znanym z innych gier. Otwarty świat gry, możliwość wyboru zadań, kreatywna taktyka oparta na wykorzystaniu konstrukcji budynków i doskonała fizyka obiektów mają być sztandarowymi cechami gry Red Faction: Guerilla. Uwolnij kolonie na Marsie z rąk brutalnego reżimu!

Red Faction: Guerrilla

Trzeci dodatek do Red Faction

Adam Wieczorek
7

Volition zapowiedziało trzeci dodatek do Red Faction: Guerilla. Będzie nosił nazwę The Smasher Pack.

Łata do Red Faction: Guerrilla

Adam Wieczorek
2

W serwisach Xbox Live Marketplace i PlayStation Network pojawiła się darmowa łatka i rozszerzenie do Red Faction: Guerrilla. Dodatkowo w ten weekend doświadczenie w zabawie sieciowej mnożone jest przez dwa.

THQ niezadowolone z marketingu Red Faction

Adam Wieczorek
5

Red Faction: Guerilla sprzedało się w ponad milionie kopii na wszystkich platformach, jednak THQ nie jest zadowolone. Firma uważa, że można było lepiej zorganizować marketing gry.

Szczegóły na temat dodatku do Red Faction: Guerrilla

Adam Woźny
3

Miniony weekend przyniósł pierwsze konkretne informacje (fabuła, cena, data wydania), dotyczące Demons of the Badlands, czyli pierwszego dodatku typu DLC do Red Faction: Guerrilla.

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (17.07)

Adam Woźny
16

Nowy gameplay z Mafii II, benchmark Resident Evil 5 na PC, CoD: Modern Warfare 2 nie dla Wii, ozłocony Madden NFL 10 oraz lista postaci z Soul Calibur: Broken Destiny to wybrane tematy dzisiejszego TeleGRAMu.

THQ o zwolnieniach w firmie, jej przyszłości

Piotr Wiejak
5

Liczba pracowników w studiach pod skrzydłami THQ spadła w ciągu ostatnich miesięcy o prawie jedną czwartą - dowództwo firmy jest przekonane, że ocaliło tym samym swoich najcenniejszych developerów i optymistycznie patrzy w przyszłość.

Premiera Red Faction Guerrilla przesunięta!

CD Projekt
0

CD Projekt informuje, że ze względu na problemy logistyczne, polska premiera gry Red Faction Guerrilla na konsole Xbox 360 i Playstation 3 została przesunięta na drugą połowę czerwca.

Red Faction Guerrilla zbiera świetne oceny!

CD Projekt
0

Najnowsza gra THQ - Red Faction Guerrilla swoją konsolową premierę za oceanem miała 2 czerwca. Od samego początku zbiera doskonałe oceny w branżowej prasie na całym świecie.

Guerrilla: demo dziś, premiera wersji PC opóźniona?

Patryk Purczyński
10

Można już pobierać multiplayerowe demo gry Red Faction: Guerrilla. Plik znajduje się na PSN i XBL. Tymczasem nad sklepowym wydaniem wersji pecetowej zawisło widmo przesunięcia premiery na 25 sierpnia.

Milion pobrań dema Red Faction: Guerrilla!

CD Projekt
0

Firma THQ poinformowała, że demo single player (dla jednego gracza) gry Red Faction: Guerrilla, dostępne za pośrednictwem usług Xbox Live oraz Playstation Network, zostało pobrane już ponad milion razy. To doskonały wynik, gdy weźmiemy pod uwagę, że dostępne jest zaledwie od kilku tygodni.

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (06.05)

Patryk Purczyński
4

Choć dziś na tapecie przede wszystkim wyniki finansowe EA, nie jest to jedyne branżowe wydarzenie. Mamy dla Was m.in. informacje o sprzedaży biletów na Blizzcon, demie FF XIII i trochę nowych screenów.

Kto z czym na E3?

Patryk Purczyński
29

Mass Effect 2 i Heavy Rain to niektóre z najgorętszych tytułów, jakie pojawią się na tegorocznych targach E3. Wciąż nie są jednak znane wszystkie projekty, które pojadą do Los Angeles.

Guerrilla 5 czerwca w Europie

Patryk Purczyński
8

THQ dokonało drobnej korekty w terminie wydania gry Red Faction: Guerrilla. Ostatecznie shooter ten zadebiutuje 5 czerwca, czyli tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano.

Demo Red Faction: Guerilla już dostępne!

Grzegorz Bonter
71

Konsolowi fani serii Red Faction już mogą ustawić się w kolejce po swój egzemplarz demka najnowszej produkcji THQ. Do testów udostępniono tylko singla.

Demo Red Faction: Guerilla także dla "Wyspiarzy"

Grzegorz Bonter
8

Już niedługo THQ rzuci na PlayStation Network i Xbox Live Marketplace demko Red Faction: Guerilla. Jednak aby uprzykrzyć życie graczom, wydawca ten postanowił zabawić się w losowanie dostępowych kluczy.

THQ wyznacza daty premier przyszłych projektów

Patryk Purczyński
8

Saint's Row 3, MMO w świecie Warhammera 40K, Red Faction 4 i Darksiders 2 - terminy wydania tych tytułów wyznaczyło wstępnie THQ. Miło wiedzieć, że produkcje te są w planach firmy.

Nowe Red Faction "niszczy pozostałe gry w oczach ludzi"

Grzegorz Bonter
35

Od czasu premiery ostatniej odsłony serii Red Faction minęło sporo czasu. Jednak nie został on zmarnowany, bowiem ekipa studia Volitiona zapowiada niemalże rewolucję mówiąc o RF: Guerilla.

Red Faction: Guerrilla, nowa gra akcji w ofercie firmy CD Projekt

CD Projekt
0

CD Projekt poinformował, że do planu wydawniczego trafiła nowa strzelanina TPP firmy THQ, pt. "Red Faction: Guerrilla". Gra w polskiej, kinowej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 pojawi się jeszcze w czerwcu tego roku.

Kolejne dwie gry od THQ później

Piotr Wiejak
3

Po przesunięciu pecetowej wersji gry Saint Row 2 na początek przyszłego roku przyszła pora na ogłoszenie nieco większych opóźnień tytułów Darksiders: Wrath of War i Red Faction: Guerrilla od THQ.

Analitycy o świątecznym popycie

pepsi
15

Klienci postawią na sprawdzone marki w trakcie zakupów świątecznych - przewidują analitycy z organizacji Signal Hill. Zdaniem Todda Greenwalda na wygranej pozycji w walce o konsumenta stoi Activision.

Red Faction: Guerrilla - zapowiedź

gram.pl
17

Górnicy mają przechlapane. Nie dość, że słabo zarabiają, to jeszcze muszą tyrać z tymi kilofami i wydobywać podziemne złoża. Kiedyś jednak mogą się porządnie wnerwić i w ramach strajku, zamiast uderzać w węgiel, będą uderzać w budynki ministerstwa. Niczym w Red Faction: Guerrilla.

Red Faction 3 - szczegóły

pepsi
30

Seria Red Faction za pomocą swojej trzeciej odsłony ma przede wszystkim udoskonalić to, czym oczarowała graczy w momencie debiutu - możliwość destrukcji środowiska. Twórcy gry zdecydowali się ponadto na przedstawienie akcji z trzecioosobowej kamery.

Red Faction III - pierwsze szczegóły

pepsi
32

THQ zdradziło pierwsze szczegóły na temat trzeciej części swej serii shooterów Red Faction. Gra powstaje w studiu Volition, a jej przeznaczeniem są platformy PS3 i X360. Premiera nastąpi w roku fiskalnym 2009.

Red Faction powróci

pepsi
45

THQ nie zapomniało o Red Faction. Niedługo pojawi się kwartalne zestawienie zysków i strat firmy, jednak już teraz jej przedstawiciele potwierdzają, że wydadzą kolejny tytuł z popularnej serii udanych shooterów.

Sequele od THQ co drugi rok

Domek
17

Firma THQ po raz kolejny zapowiedziała chęć silniejszego wykorzystania własnych marek. Przy okazji potwierdziła również wcześniejsze plotki na temat kolejnej odsłony Red Faction.

Nowe Red Faction? Niekoniecznie...

Domek
27

W miniony weekend sieć obiegły plotki o rzekomo planowanej przez THQ kontynuacji shootera Red Faction. Wszystko zaczęło się od pewnej konferencji prasowej i ostatecznie okazało się - jak często w przypadku tego typu doniesień - mocno przesadzone.