Rayman Origins

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 29.3.2012 Gatunek: przygodowa, akcja, platformowa Wersja językowa: PL KINOWA, EN, B/D Wydania tej gry: Rayman Origins (edycja premierowa), Rayman Origins (UbiSoft Exclusive), Rayman Origins - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Rayman Origins to kolejna odsłona znanego cyklu gier opowiadających o przygodach tytułowego bohatera, Raymana.


Tym razem mamy do czynienia z dwuwymiarową platformówką, która jest powrotem do korzeni serii. Rozgrywka w grze Rayman Origins skupia się na przechodzeniu przez kolejne lokacje, w których musimy zmagać się z rozmaitymi przeszkodami, jak również zbierać rozmaite bonusy. Autorzy umożliwili graczom poruszanie postacią jedynie w czterech kierunkach.


Rayman Origins
charakteryzuje się przyjemną dla oka, bajkową oprawą graficzną. Na uwagę zasługują projekty poszczególnych poziomów oraz postaci, które prezentują się wyjątkowo klimatycznie.Rayman Origins

Wielkie testy PlayStation Vita, recenzje gier startowych - wszystko w jednym miejscu

gram.pl
4

Premiera PlayStation Vita zbliża się wielkimi krokami. Aby ułatwić naszym czytelnikom zainteresowanym nową konsolą Sony przeglądanie zasobów z nią związanych przygotowaliśmy specjalnego huba agregującego wszelkie materiały dotyczące PSV.

Ubisoft zdradza jakie gry zabierze na gamescom 2011

Krzysiek Ogrodnik
14

Lista jest długa i pokrywa duże spektrum klienteli – znajdą na niej coś dla siebie fani akcji, gier samochodowych, darmowych sieciówek i casualowych wygłupów przed telewizorem.

Rayman Origins w pudełku na Gwiazdkę

Mateusz Kołodziejski
9

Zdaje się, że świat już zdążył zapomnieć o Rayman Origins, który miał stać się powrotem do korzeni serii. Jak się jednak okazuje tytuł żyje i rokuje na tyle dobrze, że dostanie pełnoprawne pudełkowe wydanie.

Rayman powróci na święta

Adam Berlik
7

Wiemy już, kiedy dane nam będzie zagrać w nowego Raymana. UbiSoft ustalił wstępny termin wydania Rayman Origins na Xboksa 360 i PlayStation 3, a także podał ciekawe informacje na temat tej produkcji.