GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Project CARS 2: Ferrari Essentials Pack - DLC

Project CARS 2: Ferrari Essentials Pack - DLC

Producent: Slightly Mad Studios

Wydawca: Cenega Poland

Premiera: 22.09.2017

Gatunek: symulacja, wyścigi

Wersja językowa: EN, KINOWA, PL

PEGI: Od 3 lat

Project CARS 2 to kolejna odsłona bardzo udanej gry wyścigowej, która ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja autorstwa Slightly Mad Studios została dofinansowana na World of Mass Development i powstała we współpracy ze społecznością graczy.

Wśród dostępnych opcji rozgrywki znajdziemy rozbudowaną karierę, którą można ukończyć nie tylko w pojedynkę, ale również w trybie kooperacji (jeden gracz zostaje kierowcą, drugi pilotem bądź innym zawodnikiem z naszego teamu). Project CARS 2 zawiera również pełnoprawny multiplayer za pośrednictwem sieci, gdzie bierzemy udział w zawodach z prawdziwymi graczami i walczymy o jak najwyższe miejsce w rankingu.

Zgodnie z oczekiwaniami druga część Project CARS wprowadza 50 nowych lokacji i 200 tras, a także 200 samochodów podzielonych na 40 kategorii, czyli znacznie więcej niż poprzedniczka. Każdy pojazd został wiernie odwzorowany przez twórców zarówno pod względem wyglądu, jak i zachowania na torze – wpływ na sposób kierowania autem mają warunki pogodowe i pora dnia, co oznacza, że przed rozpoczęciem wyścigu należy odpowiednio dostosować parametry maszyny.

Project CARS 2 charakteryzuje się realistycznym modelem jazdy, lecz mimo to adresowany jest nie tylko do weteranów gatunku. Początkujący fani motoryzacji mogą dostosować poziom trudności rywali do własnych umiejętności, by czerpać radość z rozgrywki.

system operacyjny Windows 10 (+ określone wersje 7), procesor Intel Core i5 3450 3,5 GHz lub AMD FX-8350, 8 GB RAM, karta graficzna GeForce GTX 680 lub odpowiednik, DirectX 11, szerokopasmowe połączenie z internetem, 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa zgodna z DirectX