GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019

Producent: Konami

Wydawca: Brak

Premiera: 30.08.2018

Gatunek: sport

Wersja językowa: EN

Pro Evolution Soccer 2019 to następna część znanego cyklu gier sportowych traktujących o piłce nożnej. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Konami, a jego platformami docelowymi są PC, Xbox One i PlayStation 4.

Gracze, którzy liczyli na obecność Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w PES 2019 mogą poczuć się rozczarowani, ale opisywana produkcja mimo wszystko zawiera znacznie więcej licencji niż poprzedniczki. W grze pojawiają się niedostępne wcześniej drużyny oraz ligi z całego świata. Ponadto Konami zadbało o rozbudowanie i udoskonalenie popularnego trybu MyClub, gdzie zmiany dostrzegalne są w każdym aspekcie rozgrywki.

Pro Evolution Soccer 2019 wprowadza system indywidualizacji graczy, dzięki któremu poszczególni zawodnicy wyróżniają się na tle innych. Piłkarze są opisani 11 unikatowymi zdolnościami, a dodatkowo posiadają zaawansowane animacje strzałów i pasek wytrzymałości odpowiedzialny za ich zmęczenie.

W PES 2019 na uwagę zasługuje również dopracowana oprawa audiowizualna. Jeśli dysponujemy odpowiednim ekranem, gra może generować obraz w jakości 4K z obsługą technologii HDR, dzięki czemu całość prezentuje się lepiej niż edycja opatrzona cyferkami 2018.

konsola PlayStation 4, abonament PlayStation Plus wymagany do rozgrywki sieciowej